ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Опис
Цей хвилюючий східне-деревний аромат був створений парфюмерами Марки Ів Роше в 2005 році і до цих пір залишається ультра популярним і затребуваним завдяки своєму благородному позачасовому звучанням.

Пряний і обпалює, як пустеля Алжиру, він створений для невтомних в пошуку сильних відчуттів чоловіків. Його підкорюють ноти якнайкраще передають мужність справжнього чоловіка, який знає перепон на своєму шляху. Як зухвалі кочівники африканської пустелі, що борознять безкрайні розпечені дюни, чоловік в ароматі Hoggar - концентрація сили і впевненості, непохитної рішучості перемагати і досягати своєї мети незважаючи ні на що.

У серці парфуму - Боби Тонка, розкішні і п'янкі, інтенсивно солодкуваті, навколишні теплом палючого сонця.
Гіркота цитрус і Бергамота заявляє про рішучий характер, зухвалому і впевненому, притаманному справжньому чоловікові, готовому до будь-яких випробувань.
Білий Кедр відтіняє аромат дорогоцінним димом цінних порід дерева, врівноважує солодкість Бобов Тонка і облагороджує ароматний шлейф, роблячи загальну композицію такий, що запам'ятовується і привабливою.

Прийміть виклик і будьте бездоганні у своїй рішучості разом з ароматом Hoggar від Ів Роше.

Дизайн кришечки аромату може відрізнятися від зображення.

Формат : Спрей

Артикул : 36642

Інгредієнти

Список інгредієнтів :

ALCOHOLAQUA/WATER/EAUPARFUM/FRAGRANCELINALOOLLIMONENEBUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANECOUMARINGERANIOLHYDROXYCITRONELLALEUGENOLCITRONELLOLCITRALBENZYL ALCOHOLBENZYL BENZOATEISOEUGENOLCI 15985 ( YELLOW 6)CI 14700 (RED 4)CI 42090 (BLUE 1)10082v0

Дізнайтеся більше про зобов'язання Бренду Yves Rocher та наші формули на сторінці #НашіЗобов'язання

* Інгредієнти натурального походження
* Інші

Ви можете знайти більше інформації про наші інгредієнти в Словнику термінів

Відгуки
Більше про гаму
Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.