ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Назад

З Україною в серці!

З перших днів повномасштабного вторгнення компанія «Yves Rocher Україна» почала надавати гуманітарну допомогу найбільш вразливим категоріям населення. Ми віримо, що лише об’єднавшись можна якнайшвидше наблизити перемогу.

Навесні 2022 року було передано понад 130 000 косметичних засобів гігієни та особистого догляду, а також рушників, пледів, павербанків тощо завдяки координації Благодійної організації "Український продовольчий фонд" для українців, які на той час перебували в скрутній життєвій ситуації, лікарнях, метро, бомбосховищах.

Також було передано 700 одиниць засобів гігієни для підопічних Благодійної організації "Фонд"Асперн".

Благодійній організації "Благодійний фонд FFUN SDG" та Громадській організації "Волонтерська Сотня Доброволя" змогли передати відповідно понад 500 та 200 одиниць продукції.

У травні 2022 року благодійній організації БФ ВС «Шанс на Життя» разом з волонтером Оленою Мандзюк було передано 3 446 засобів гігієни першої необхідності.

Волонтери БО БФ ВС «Шанс на Життя» розфасували дані речі та доставили їх військовим та цивільним, які того потребують.

Ми вдячні нашим сусіднім дружнім філіям, Yves Rocher Польща та Yves Rocher Румунія за гуманітарну допомогу, надіслану безпосередньо в Україну. Ми також вдячні усій міжнародній спільноті Yves Rocher, яка надає допомогу переселенцям з України та робить донації. Наразі було перераховано 250 000 євро до Агентства ООН з запитань біженців (UNHC) та Міжнародного Червоного Хреста. У липні та серпні 2022 року командою Yves Rocher було передано з Франції 162 000 одиниць гігієни, догляду для волосся та обличчя Асоціації продовольчих банків Румунії, яка співпрацює з 92 громадськими організаціями, що допомагають вимушеним переселенцям з України.

134 000 одиниць косметичної продукції особистої гігієни було передано з Франції до Федерації польських продовольчих банків, яка їх розподілила серед 32 продовольчих банків по всій Польщі для підтримки українських переселенців.

В серпні 2022 року  755 одиниць косметичної продукції було спрямовано благодійному фонду «Імпульс.UA» та 901 одиниць благодійному фонду «Віра в Україну», які надають соціально-психологічну та гуманітарну допомогу постраждалим від війни, переселенцям та жінкам соціально незахищених категорій із дітьми, які проживають у Запоріжжі.

У жовтні 2022 року компанія передала на Широківську територіальну громаду Запорізької області гуманітарну допомогу в загальній кількості 1200 шт для жінок з дітьми, які були вимушено переселені через війну в Україні. А саме:

  • крем для вмивання - 300 одиниць;
  • крем для рук  - 300 одиниць;
  • гель для душу - 300 одиниць;
  • шарф жіночий - 300 одиниць.

У листопаді ми мали змогу співпрацювати з БФ «Діти героїв» та допомогти дітям, які втратили батьків/одного з батьків під час повномасштабного вторгнення.

Зібрали для дітей 12-14 років подарункові набори по догляду за шкірою обличчя та тілом у кількості 3274 шт. (гелі для душу, крем для обличчя, крем для рук, парфумована вода, гель для вмивання, маска для обличчя та бальзам для губ, косметички, крокоміри, аксесуари).

В грудні 2022 р. компанією було викуплено у партнерів «Бук Бокс» 152 книги та передані фонду для формування подарунків до дня Св.Миколая .

Благодійний Фонд  станом на 01 січня 2023 року опікується більш ніж 1800 діток і, на жаль, ця цифра зростає. 

В свою чергу команда Yves Rocher вже передала з Франції для фонду 15 ноутбуків: 11 ноутбуків у грудні 2022 р. і 4 шт у лютому 2023 р

В грудні 2022 року компанія надала гуманітарну допомогу для ГО «Українське Жіноцтво», м. Запоріжжя в загальній кількості 271 шт: Подарункові набори для душу, відновлювальна олія для тіла та жіночі шарфи.

Громадська організація передала продукцію компанії Yves Rocher Україна для жінок, які були вимушено переселеними та працівникам дитячих будинків («Карітас», Запорізький дитячий будинок-інтернат).

В січні 2023 рокукомпанія Yves Rocher Україна надала гуманітарну допомогу для Благодійного фонду «Українська думка» в загальній кількості 916 шт.

Волонтери передали продукцію для військових на Бахмутському напрямку та для цивільних у м. Бахмут, пункт Незламності №3.

Було передано 840 шт засобів особистої гігієни:

  • гелі для душу
  • мило для рук
  • твердий шампунь
  • дезодоранти
  • креми для Рук
  • засоби та догляди для гоління

та 76 жіночі шарфи.

У лютому 2023 року Широківська громада Запорізької обл. отримала 2 палети засобів гігієни – це 2400 упаковок вологих серветок та 1453 одиниць засобів по догляду за шкірою обличчя та голови (шампунь, гель для душу, міцелярна вода, гель для вмивання та ін.).

Широківська громада передала частину продукцію Yves Rocher жінкам, які були вимушено переселеними у село Лукашеве. Доставку 2 палет продукції нам допомогла здійснити гуманітарна програма від Нова Пошта «Гуманітарна пошта України». 

 

У лютому 2023 року компанією Yves Rocher Україна передано Благодійній організації «Благодійний Фонд Олени Мандзюк» косметичні продукти першої необхідності 9360 одиниць та 240 флісових кофт.  

Продукція була доставлена волонтерами фонду на деокуповані території Харківської та Донецької областей та роздавалась цивільному населенню. Доставка 5 палет була здійснена за підтримки гуманітарної програми від Нова Пошта «Гуманітарна пошта України».

 

У лютому 2023 року компанією Yves Rocher Україна та за підтримки гуманітарної програми від Нова Пошта «Гуманітарна пошта України» було відправлено на Благодійний Фонд «Team4UA», які з початку повномасштабного вторгнення допомагають вимушено переселеним людям, 4 палети гуманітарної продукції, а саме: вологі серветки – 4800 уп, міцелярна вода – 1440 шт та гелі для вмивання – 1200 шт.

На початку березня частину продукції волонтери вже роздали ВПО в Одеській області.

Вологі серветки – 2400 упаковок передано у Реабілітаційний центр «Незламні». 

Волонтери та працівники центру розподілили серветки між лікарями та пацієнтами. Доставка серветокбулаздійснена за підтримки гуманітарної програми від Нова Пошта «Гуманітарна пошта України». 

Волонтери та працівники Широківської громади Запорізької обл подарували косметичні продуктиу Yves Rocher жінкам ВПО, які зараз мешкають на території громади.

Тримаймося разом. Все буде Україна!

Поділитись

Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.