БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ЛИПНІ
Назад

Другий сезон Міжнародної Премії відкрито!

У продовження першого сезону, що відбувся в 2019 році, Фонд Yves Rocher знов оголошує прийом заявок на отримання Міжнародної Премії «Земля Жінок», яка є додатковою номінацією основного проекту.

Цього року її основною темою стануть лікарські рослини. Хочете взяти участь? Зареєструйтеся до 15 листопада 2019 року!

Кілька слів про проект «Земля Жінок» ...

Тим, хто раніше про нього не чув, розповімо. Премія «Земля Жінок» була заснована 18 років тому Фондом Yves Rocher. Вона присуджується жінкам за активну діяльність та вагомий внесок в охорону навколишнього середовища. Лауреати отримують фінансову підтримку та допомогу в реалізації своїх проектів. Цього року учасницями стали жінки з 15 країн-партнерів.

Дізнатися більше про проект можна тут: https://www.yves-rocher.ua/control/dynpage/~struct=article/~page=terre_de_femmes

Міжнародна Премія: нові можливості

Крім основної Премії в 2019 році Фонд Yves Rocher створив нову номінацію - Міжнародну Премію «Земля Жінок». Чудова новина! Подати заявку на участь та представити свій проект тепер може мешканка будь-якої країни. Головне, щоб цей проект був значущим і відповідав заявленій тематиці 2020 року: Лікарські рослини, Збереження живої спадщини та Перспективи на майбутнє. Бренд Yves Rocher був та залишається основним спонсором Фонду Yves Rocher та пишається своєю причетністю до підтримки жінок, чия діяльність спрямована на охорону навколишнього середовища та поліпшення стану планети! Зробіть рішучий крок і станьте частиною цієї великої жіночої спільноти, яка змінює світ на краще.

Як взяти участь і зареєструватися?

Все просто. Достатньо подати онлайн заявку на сайті Фонду Yves Rocher з 15 вересня по 15 листопада 2019 року: https://www.yves-rocher-fondation.org/apply-for-the-international-award/

sowimage

Основна тема цього року - лікарські рослини

Додержуючись політики ООН у сфері сталого розвитку та продовжуючи тему попереднього сезону «Збереження біологічної активності ґрунтів», ми присвятили Міжнародну Премію 2020 року Лікарським рослинам, Збереженню живої спадщини та Перспективам на майбутнє.

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) від 14% до 28% рослин на Землі можна використовувати у медичних цілях. Майже 80% сільського населення в країнах, що розвиваються, застосовують лікарські рослини у якості основного методу лікування різних захворювань.

З огляду на зростаючий інтерес та увагу до фітотерапії в світі, Фонд Yves Rocher в цьому році прийняв рішення підтримати та нагородити жінок або групи жінок, чиї ініціативи пов'язані з культивуванням лікарських рослин та їхнім використанням у медичних та загальнооздоровчих цілях. Ці проекти можуть бути спрямовані не лише на вирощування рослин, але також на навчання людей та інформування про рослинну терапію або, наприклад, на створення аромапарків у містах.

Проект-переможець отримає грант в 10 000 Євро на подальший розвиток. Це наш скромний внесок у підтримку жінок, чия щоденна важка праця стоїть на захисті цінностей, які ми шануємо.

Познайомтеся з проектами переможниць 2019 року: Рухами Гетахун та Вандани Шиви
https://www.yves-rocher-fondation.org/sur-le-terrain/ruhama-getahun/
https://www.yves-rocher-fondation.org/sur-le-terrain/vandana-shiva/

Більше інформації про Фонд Yves Rocher:
Instagram: https://www.instagram.com/fondationyvesrocher/?hl=fr
Facebook: https://www.facebook.com/fondationyvesrocher/
Сайт: https://www.yves-rocher-fondation.org/

Поділіться інформацією про початок прийому заявок на Міжнародну Премію, щоб більше жінок змогло скористатися можливістю розвивати свої проекти!

Поделиться

Політика обробки персональних даних
Вітаємо Вас на сайті торгової марки «Yves Rocher» в Україні. Наш сайт використовує файли cookies та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також підвищити якість рекламних і маркетингових активностей. Якщо ви згoдні, продовжуйте користуватись сайтом. Якщо ні, просимо змінити відповідні налаштування вашого браузера і продовжити користуватися сайтом.
Докладніше