400
жінок
отримали премію
2 млн
євро були виділені
на реалізацію проектів з 2001 року
17
років
існування премії
11 країн-учасниць: Україна, Франція, Німеччина, Мексика, Швейцарія, Росія, Марокко, Португалія, Туреччина, Італія, Іспанія
Президент Фонда Yves Rocher
Головне – це діяти,
і перші в цьому завжди – жінки»
- Жак Роше
Жак Роше, син засновника бренда Yves Rocher та президент Фонду Yves Rocher, ніколи не приховував свого істинного захоплення перед незламною силою Жінок. Саме Жінки і їх невичерпний ентузіазм та віра надихнули його на створення в 2001 році премії «Земля жінок».

Мета премії - підтримати Жінок в їх боротьбі за краще майбутнє та збереження навколишнього середовища, допомогти їм бути почутими, розповісти про їхні проекти та надати грошові дотації на подальший розвиток їхніх ініціатив.

ІСТОРІЯ ПЕРЕМОЖЦІВ


У 2019 році трьома найбільш вражаючими та перспективними проектами в Україні,
які отримали гранти на подальший розвиток, були визнані:

Первое место
1-а премія та грант у розмірі 5 000 євро
Ганна Прокаєва
Проект «Kharkiv Zero Waste: кампанія за ресайклінг»
Екохаб – це простір, де проходить прийом вторсировини, популяризація сортування відходів, розумного споживання та життя у стилі zero waste.
Второе место
2-а премія
Наталія Гасюк
Проект «Рятувальники для природи»
Ціль проекту - збереження природоохоронних територій та об’єктів у межах Дністровського регіонального ландшафтного парку та розвиток екотуризму.
3-я премія
Анна Уварова
Проект «Благодійний магазин «Ласка»
Третье место
Його мета – створення зручної та прозорої системи збору, сортування та продовження життєвого циклу предметів одягу, взуття та аксесуарів. У перспективі це допоможе вирішити проблему накопичення в столиці текстильного сміття, привчити киян до свідомого споживання і реалізувати суспільно важливі соціальні, екологічні та благодійні ініціативи.