ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Опис
Забезпечує високий рівень захисту від UVA/UVB променів та сонячних опіків, повністю вбирається, не залишаючи відчуття присутності на шкірі. Збагачений активним рослинним компонентом - екстрактом Пустельної Зірки, що стимулює вироблення меланіну**, підсилює природну опірність шкіри до шкідливої дії сонця**, захищає від фото-старіння**, зміцнює структуру шкіри та активує клітинне оновлення**.

Його +:
Легка текстура дозволяє шкірі дихати, перешкоджаючи появі жирного блиску.

Наші зобов'язання:
- Без мінеральних олій
- Упаковка виготовлена з деревини підвідомчих лісів
- Веганська формула
Формула пройшла дерматологічне та офтальмологічне тестування
*Клінічне дослідження, проведене в порівнянні з Сонцезахисним Кремом для Обличчя SPF50+ Yves Rocher
** Тести in vitro
Веганська формула: без інгредієнтів тваринного походження
Нанесіть близько чайної ложки засобу на обличчя та шию. Уникайте контуру очей. Наносіть засіб перед кожним виходом на сонце, а також поновлюйте його кожні 2 години та після купання. Зменшуючи кількість засобу, яку Ви наносите на шкіру, Ви знижуєте рівень захисту. Надмірне перебування на сонці, навіть за умови використання сонцезахисних засобів, є шкідливим для здоров'я.Не призначено для дітей.

Формат : Тюбик

Артикул : A03914

Активний рослинний інгредієнт
Пустинна зірка
Експерти Рослинної Косметики® змогли розшифрувати геній Пустинної Зірки: здатність адаптуватися до негативного впливу сонячних променів. Екстракт Пустинної Зірки одночасно працює у 5-ти напрямках: стимулює вироблення меланіну, активує природні захисні механізми шкіри від негативного впливу сонячних променів, запобігає фотостарінню, захищає цілісність та структуру шкіри, стимулює регенерацію клітин.
Пустинна зірка
Рекомендації щодо застосування

Нанесіть невелику кількість засобу на обличчя та на шию, уникайте контуру очей. Наносіть засіб перед кожним виходом на сонце, після купання, а також поновлюйте його кожні 2 години при тривалому перебуванні на сонці. Зменшуючи кількість засобу, яку Ви наносите на шкіру, Ви також знижуєте рівень захисту. Надмірне перебування на сонці, навіть за умови використання сонцезахисних засобів, є шкідливим для здоров'я. Не призначено для дітей.

Відгуки про догляд
Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.