ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Опис
Для природного рум'янцю та скульптурного овалу обличчя. Пензель для рум'ян призначений для нанесення рум'ян і бронзуючої пудри. Його скошена форма м’яко огинає лінії вилиць і щік, забезпечуючи легке і комфортне нанесення макіяжу. За його допомогою Ви сформуєте ідеальний овал обличчя.

Екоконцепція:
- Ручка виготовлена з деревини підвідомчих лісів, що керуються згідно з принципами стійкого розвитку.
- Паковання для багаторазового використання.
- Ворс 100% синтетичного походження.

Рекомендації щодо застосування:
Пензлем візьміть трохи засобу та струсіть надлишки. Нанесіть рум'яна на найбільш виступаючі частини вилиць, потім легкими рухами розтушуйте засіб до мочки вуха. Трохи засобу розподіліть по скронях.

Правильний догляд за пензлем для макіяжу: регулярно очищувати за допомогою м’якого шампуню під теплою водою. Сушити при кімнатній температурі.Артикул : 54297

Рекомендації щодо застосування
Пензлем візьміть трохи засобу та струсіть надлишки. Нанесіть рум'яна на найбільш виступаючі частини вилиць, потім легкими рухами розтушуйте засіб до мочки вуха. Трохи засобу розподіліть по скронях. Прийоми краси: аби легко з'ясувати контури вилиць і зону нанесення рум'ян, просто посміхніться. Правильний догляд за пензлем для макіяжу: регулярно очищувати за допомогою м’якого шампуню під теплою водою. Сушити при кімнатній температурі.
Відгуки
Більше про гаму
media

Аксесуари

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.