ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0

ГЛИБОКЕ ВІДНОВЛЕННЯ СУХОГО ВОЛОССЯ

Експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher вибрали олію Жожоба за його виняткові поживні властивості, і об'єднали з Кератиновим Філером - комплексом рослинних пептидів.
В результаті формула засобу надає інтенсивний вплив протягом 8 годин сну - пошкоджена структура волосяного стрижня відновлюється, волосся стає міцнішим і наповнюється силою.
Полісахариди Агави вдвічі покращують мікроциркуляцію* шкіри голови, насичуючи волосяні цибулини поживними речовинами, та, як результат, зміцнюють волосся та повертають йому природну красу.

* Інструментальний тест.

Ваш персональний догляд

1.Очищає

Нанесіть на вологе волосся. Промасажуйте біля коренів. Ретельно змийте водою.

2.Відновлює

Наповнює волосся поживними речовинами та інтенсивно відновлює.

3.Глибоко живить

Миттєво живить та відновлює волосся.

АГАВА: СТІЙКЕ ВИРОБНИЦТВО З ПОВАГОЮ ДО ПРИРОДИ

Сік Блакитної Агави, що вирощують у Мексиці, обрали через здатність накопичувати і утримувати молекули води. Вона вирощується відповідно до концепції досконалого ланцюжка виробництва з виконанням соціальних та екологічних зобов'язань.

ДОДАТКОВИЙ ДОГЛЯД

М'яке та відновлене

Пошкодження волосся часто пов'язане з його типом та структурою, але не менш важливим фактором є зовнішні агресивні впливи: волосся слабшає, пошкоджується, стає ламким та пористим. Активні рослинні інгредієнти у догляді сприяють реконструкції волосяного стрижня та захищають волосся від подальших пошкоджень, роблять його м'яким та насиченим.

Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.