ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0

Ідеальна формула для глибокого живлення волосся

Краса волосся залежить від здоров'я шкіри голови. Тому кожна формула гами містить полісахариди Агави, що вперше використовуються в косметичних продуктах.

Вони вдвічі покращують мікроциркуляцію* шкіри голови, насичуючи волосяні цибулини поживними речовинами, та, як результат, зміцнюють волосся та повертають йому природну красу.

Олія Авокадо, багата на незамінні жирні кислоти, полегшує розчісування, інтенсивно живить та відновлює ліпідний баланс волосся.

* Інструментальний тест.

Ваш персональний догляд

1.Очищає

Нанесіть на вологе волосся. Промасажуйте біля коренів. Ретельно змийте водою.

2.Додає шовковистості

Нанесіть на вологе волосся. Ретельно змийте водою.

3.Живить

Насичує волосся поживними речовинами та підтримує ліпідний баланс протягом 24год.

 

АГАВА: СТІЙКЕ ВИРОБНИЦТВО З ПОВАГОЮ ДО ПРИРОДИ

Сік Блакитної Агави, що вирощують у Мексиці, обрали через здатність накопичувати і утримувати молекули води. Вона вирощується відповідно до концепції досконалого ланцюжка виробництва з виконанням соціальних та екологічних зобов'язань.

ДОДАТКОВИЙ ДОГЛЯД

Унікальна комбінація

Недостатньому живленню волосяного стрижня та його подальшому пошкодженню сприяють різні чинники, у тому числі, часте розчісування, використання термоприладів, дія хімічних речовин та фарбування. Експерти Рослинної Косметики®Yves Rocher створили унікальну комбінацію інгредієнтів: полісахаридів Агави, які покращують мікроциркуляцію шкіри голови, та Олії Авокадо, багатої на незамінні жирні кислоти. У результаті волосся отримує необхідне живлення від коренів до кінчиків.

Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.