ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Адвент-Календар
Адвент-Календар
Адвент-Календар
Адвент-Календар 
Адвент-Календар

24 неймовірних продукти для святкового натхнення в очікуванні Нового Року!


 

Артикул продукту: 86186


2290 грн


Адвент-Календар
Адвент-Календар


Адвент-Календар
Адвент-Календар


Адвент-Календар
Адвент-Календар
Дізнайтеся, які сюрпризи заховані в адвент-календарі:

Для обличчя: Відновлювальна Маска-Бальзам з Календулою БІО (30 мл), Заспокійлива Маска-Мус з Ромашкою БІО (30 мл), Міцелярна Вода-Демакіяж 2в1 з Мікроводоростями для Зволоження Міні Новинка (50 мл), Гель для Вмивання Ультрасвіжість з Мікроводоростями для Зволоження Міні Новинка (30 мл), Денний Активний Догляд Детокс та Кисень Еліксир Ботанік Міні Новинка (7 мл), Нічний Відновлювальний Догляд Детокс та Кисень Еліксир Ботанік Міні Новинка (7 мл).

Аромати: Парфумована Вода Sel d'Azur (4 мл), Парфумована Вода Plein Soleil (4 мл).

Для волосся: Малиновий Оцет для Сяяння Волосся Міні (50 мл), Маска-Бальзам для Волосся 2в1 Живлення та Відновлення (35 мл), #5 Шампунь для Волосся Живлення та Відновлення Міні (50 мл), 14 Універсальний Догляд для Волосся Міні (30 мл).

Макіяж: Туш для Вій Метаморфоза Лімітована Колекція Новинка (флакон 8 мл), Лак для Нігтів Go Green Червоний Імбир (5 мл), Олівець для Контуру Очей Міні (0,78 г), Губна Помада Rouge Vertige Перламутр 56 Червоного Відтінку (3,7 г).

Для тіла: Молочко для Тіла Арганія-Троянда Міні (50 мл), Гель для Ванни та Душу Арганія-Троянда Міні (50 мл), Скраб Оновлення для Тіла з Пудрою Абрикосових Кісточок Міні (30 мл).

Лімітована новорічна колекція: Крем для Рук Апельсин у Шоколаді Міні (30 мл), Гель для Душу Апельсин у Шоколаді Міні (50 мл), Гель для Душу Ожинова Насолода (флакон 50 мл), Бальзам для Губ Ожинова Насолода (4,8 г), Відновлювальне Молочко для Тіла Чарівний Каріте Міні (30 мл).
 


 
 
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.