ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
До набору входять:
Опис

До складу набору входять:

  • Туалетна Вода Hoggar, спрей 50 мл;
  • Парфумований Гель для Тіла та Волосся Hoggar, екотюбик 200 мл;
  • Догляд для Обличчя та Бороди, тюбик 50 мл;
  • Несесер у подарунок!

У серці чоловічої туалетної води Hoggar – Боби Тонка, розкішний і п'янкий інгредієнт; гіркота Цитрусу та Бергамота заявляє про рішучий характер, зухвалий і впевнений, притаманний справжньому чоловікові, готовому до будь-яких випробувань; Білий Кедр відтіняє аромат дорогоцінним димом цінних порід дерева, врівноважує солодкість Бобів Тонка.

Відчуйте благородну солодкість Сходу з  розкішним Шампунем-Гелем для душу з ароматом культового чоловічого парфуму Hoggar від Yves Rocher.
У серці парфуму – Боби Тонка, розкішні і п'янкі, інтенсивно солодкуваті, що огортають теплом палючого сонця. Гіркота Цитрусів і Бергамота заявляє про рішучий характер, сміливий і впевнений, притаманний справжньому чоловікові, готовому до будь-яких випробувань. Білий Кедр відтіняє аромат дорогоцінним димом цінних порід деревини, врівноважує солодкість Бобів Тонка й облагороджує ароматний шлейф.
 

Догляд для Обличчя та Бороди має ультралегку нежирну гелеву текстуру, миттєво зволожує та освіжає шкіру. Усуває стягнутість та пом'якшує щетину.
Ефективність підтверджено: миттєве зволоження та відчуття свіжості шкіри – у 90% випадків, більш м'яка щетина – у 83% випадків*.
*Тест задоволеності продуктом за участю 30 чоловіків впродовж 3 тижнів.


Несесер: 
Розмір: 24 х 18 х 24 см.
Матеріал верху: 70% поліестер, 30% бавовна; матеріал підкладу: 15% бавовна, 85% поліестер.

Артикул : Y724

Відгуки
Більше про гаму
Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.