Yves Rocher
Назад

Як підібрати ідеальну туш?

Туш - один із найпопулярніших засобів макіяжу. Вона допомагає підкреслити красу очей та зробити образ завершеним. Ми допоможемо вам визначитись, яку туш обрати!

Яка туш мені підходить?

Перш ніж знайти відповідь на це запитання, варто зрозуміти, які у вас вії - тонкі, прямі, короткі чи довгі?

Для кожного типу існує спеціальний різновид туші. Якщо у вас тонкі вії, надавайте перевагу туші з ефектом об`єму, для коротких найкращий ефект подарує подовжувальна туш, красивого вигину прямим віям надасть туш з ефектом підкручування.

Серед п'яти новинок від Yves Rocher з Рициновою олією та Волошковою водою, безпечних для чутливих очей, у тому числі при носінні контактних лінз, ви обов'язково знайдете свою ідеальну туш!

sowimage

Метаморфози з новою колекцією тушей для вій!

Наш зірковий продукт, Туш для Вій Метаморфоза ультрачорного відтінку, повністю перетворює погляд: додає віям екстремального об'єму, вражаючої довжини та вигину, забезпечує стійкість макіяжу впродовж 12 годин! Щіточка у формі пісочного годинника з м'якими щетинками, проста та зручна у використанні, ідеально профарбовує кожну вію від внутрішнього куточка ока до зовнішнього, гарантуючи приголомшливий результат: супероб'ємні, довгі, підкручені вії вугільно-чорного кольору. А Водостійка версія Туші для Вій Метаморфоза витримає будь-які випробування!
До складу цих новинок входить Рослинне Вугілля, що надає віям ультрачорного відтінку, роблячи погляд глибоким та насиченим.

Хочете підкреслити виразність ваших очей? Обирайте Туш для Вій Об'єм та Догляд. Її щіточка з густими щетинками допомагає профарбувати кожну вію, розділити їх та додати об'єму одним рухом. Веганська формула* з легкою текстурою, що містить 83% інгредієнтів натурального походження, дозволяє наносити туш у декілька шарів без утворення грудочок для максимально природного ефекту.

Якщо вам подобаються об'ємні та водночас підкручені вії, рекомендуємо зупинити свій вибір на Туші для вій Підкручування та Догляд. Щіточка особливої форми профарбовує, підкручує та розділяє вії. Завдяки формулі насиченого чорного кольору з кремоподібною текстурою, що містить більше 85% інгредієнтів натурального походження, фіксований вигин та приголомшливий об'єм гарантовано!

Якшо завжди обираєте між довжиною та об'ємом, досить! Адже з Тушшю Довжина та Догляд ви отримаєте і те, і інше. Гнучка щіточка конічної форми забезпечує точне нанесення, ідеально профарбовує, подовжує та розділяє навіть найкоротші вії. Формула туші містить більше 83% інгредієнтів натурального походження, включно із живильною Рициновою олією та Волошковою водою для лагідного догляду за віями.
*Продукти, що не містять інгредієнтів тваринного походження.

sowimage

Декілька порад щодо нанесення туші для бездоганного результату

- Аби уникнути утворення грудочок на віях, перед нанесенням видаліть надлишки туші зі щіточки, використовуючи горловину туби флакона.
- Розмістіть дзеркало не навпроти обличчя, а знизу, перпендикулярно підборіддю. Так ви зможете бачити, що профарбовуєте вії по всій довжині від коренів.
- Якщо туш випадково потрапила на шкіру навколо очей, дайте віям висохнути, потім видаліть сліди сухою ватною паличкою. Будьте впевнені, нічого не залишиться!
- Для максимального об'єму наносьте туш зигзагоподібними рухами, профарбовуючи кожну вію від коренів до кінчиків.
- Якщо бажаєте отримати вигин, наносьте туш від коренів до кінчиків вій, прокручуючи щіточку.

Поделиться