БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У СЕРПНІ + ПОДАРУНКИ ЗА ЗАМОВЛЕННЯ ВІД 349 ГРН
Назад

Вдячність Природі!

Цього року основною темою новорічних свят ми обрали Природу. Саме Природа, на наш погляд, є найціннішим подарунком.

Природа дає нам можливість відволіктися від повсякденної метушні, залишитися наодинці з собою, насолодитися спілкуванням з близькими, порадіти простим речам: аромату ялин або тихому кружлянню снігу,

Цьому присвячена Різдвяна колекція Yves Rocher 2019 року - наша данина поваги Природі та святковий подарунок усім вам!

Користь спілкування з Природою

Прогулянки у лісі

Хочете виїхати із запиленого міста, відпочити від шуму та напруженого ритму мегаполісу? Відключити мобільний та забути на якийсь час про свої гаджети? Кращий спосіб - прогулятися лісом, «струсити з себе» міський стрес, насолоджуючись неймовірною красою природи. «Лісові ванни» або по-японськи «сінрін-йоку» дуже популярні в країні Вранішнього Сонця та широко застосовуються в місцевій медичній практиці завдяки їх розслаблювальній та заспокійливій дії.

Для отримання максимального ефекту від «процедури» рекомендується гуляти повільним, розміреним кроком. Пробудіть свої почуття, залиште думки осторонь, зосередьтеся тільки на звуках, що вас оточують, поступово зливаючись з природою. Зупиніться та насолодіться барвами, у які розфарбовано все навколо. Ліс такий прекрасний, особливо восени! Зверніть увагу на відтінки зеленого, бурого та жовтого… Прислухайтеся до співу птахів, відчуйте запах лісу, вдихніть аромат мокрого листя та деревної смоли. Довіртеся Природі, станьте її частиною, і ваше єство наповниться відчуттям абсолютного умиротворення.

sowimage

Обійми з деревами

Якщо у вас недостатньо часу для тривалих прогулянок лісом, або до нього довго добиратися, альтернативою для зняття стресу стануть «обійми з деревами»! Виберіть вподобане дерево, бажано далеко від місць скупчення людей, щоб вам ніхто не заважав. Закрийте очі та обхопіть стовбур дерева руками. Відчуйте тепло від дотику до його кори. Дозвольте дереву передати вам його потужну енергію та неймовірний спокій.

sowimage

Звук води

Насправді, цей простій та натуральний метод розслаблення теж дуже ефективний. На жаль, наше життя наповнене різними, невластивими для людини шумами, що негативно впливають на психологічний стан (сигнали автомобілів, дзвінки телефонів…). А звук води, що ллється, пробуджує генетичну пам'ять організму, нагадуючи, що ми є частиною Природи, та сприяє поліпшенню нашого самопочуття. Тому природні звуки часто використовують у сеансах релаксації та медитації.

sowimage

5 місць на Землі, що захоплюють красою та багатством Природи

Ми розповімо про найнеймовірніші природні красоти нашої планети.

Тайга (Північ Канади та Росії, Скандинавія та Східний Сибір)

Тайга або бореальний ліс, що складає третину лісових насаджень Землі, є справжнім дивом природи завдяки своїй значній площі, багатству та різноманіттю рослинності. Хвойні (ялиці, сосни, ялини) та листяні (береза, вільха) ліси простягаються майже на 6 000 км від Скандинавії до Східного Сибіру та Північної Росії. Цей тип лісу також займає 3 500 км Північної Канади та потребує охорони від зникнення та знищення.

sowimage

Поля шібазакура (Японія)

З середини квітня до початку травня гора Фудзі покривається 800 000 шібазакура або флоксів шиловидних. Рожеві, фіолетові та білі квітки усівають найвищу точку Японії. Ця рослина є важливою частиною японської культури. Поля квітучих флоксів - видовище неймовірної краси та щорічне місце проведення найбільшого в Японії фестивалю квітів.

sowimage

Гори Тяньцзи в Чжанцзяцзе (Китай)

У національному парку Чжанцзяцзе в південно-центральному Китаї височіють загострені вапнякові скелі. Деякі з них досягають висоти більше 1250 м! Це унікальне місце, над яким попрацював час, не має аналогів у світі. Гори-хмарочоси покриті різноманітними рослинами, деревами, кущами, квітами та стали місцем проживання безлічі птахів.

sowimage

Семиколірні землі Шамарель (острів Маврикій)

Це незвичайне геологічне утворення знаходиться на півдні Маврикія, недалеко від поселення Шамарель. Піски, що складаються з вулканічного попелу та мінералів, утворюють кольорове панно з 7 відтінків: коричневого, червоного, фіолетового, зеленого, пурпурного, синього та жовтого. Феномен водночас вражає та інтригує: кольорові піски практично ніколи не змішуються, утворюючи чіткі межі між відтінками.

sowimage

Ліси Амазонки (Південна Америка)

Тропічні ліси, розташовані в амазонському регіоні Південної Америки, покривають території восьми країн, включаючи Бразилію, Болівію та Колумбію. Ці ліси відрізняються багатою, різноманітною флорою, що налічує 50 000 видів дерев (вікових та фруктових) і 40 000 видів інших рослин (ліани, квітучі рослини, безліч лікарських рослин та ін.).

sowimage

А як ви спілкуєтеся з Природою? Розкажіть нам у коментарях!

Поделиться

Політика обробки персональних даних
Вітаємо Вас на сайті торгової марки «Yves Rocher» в Україні. Наш сайт використовує файли cookies та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також підвищити якість рекламних і маркетингових активностей. Якщо ви згoдні, продовжуйте користуватись сайтом. Якщо ні, просимо змінити відповідні налаштування вашого браузера і продовжити користуватися сайтом.
Докладніше