This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Назад

Наш посібник для бездоганного тону шкіри без недоліків

sowimage

Зустрічайте наш покроковий посібник з макіяжу на честь запуску нової Зволожувальної Тональної Основи Нуль Недоліків!

Крок 1: підготовлюємо шкіру і надаємо їй сяяння

Для сяючого кольору обличчя протягом дня, почніть з підготовки шкіри. База під Макіяж Сяяння з Волошкою містить перламутрово-золотисті мікрочастинки, які вловлюють та відбивають світло, щоб ваша шкіра сяяла красою.

sowimage

Крок 2: нейтралізуємо можливі недосконалості шкіри за допомогою кольору

Якщо ви хочете ефективно приховати почервоніння, темні кола під очима або дрібні капіляри, використовуйте Коректор-Стік з Волошкою.

sowimage

Крок 3: вирівнюємо тон шкіри

Після корекції недосконалостей необхідно вирівняти тон шкіри за допомогою тональної основи.

Щоб отримати бездоганний колір обличчя, використовуйте нашу Зволожувальну Тональну Основу Нуль Недоліків. Вона розгладжує шкіру, створює ідеальне напівматове покриття і не підкреслює сухих ділянок. Висока концентрація пігментів забезпечує тональній основі стійкість до 24 годин. До того ж, вона містить 98% інгредієнтів натурального походження і з любов'ю виготовляється у Бретані на основі зволожувальної Клітинної води Едуліса та тонізувального екстракту Дикої Ромашки БІО.

Для покриття середньої щільності нанесіть невелику кількість тональної основи на лоб, ніс, щоки, підборіддя. Далі розтушуйте у напрямку до зовнішніх контурів обличчя та шиї за допомогою пензля, спонжа або кінчиками пальців. Для більш щільного покриття повторіть нанесення. Флюїдна, нежирна текстура тональної основи робить нанесення легким і комфортним. Вона зливається зі шкірою, надаючи їй оксамитового вигляду.

Крок 4: фінально коригуємо проблемні ділянки

Для дійсно довершеного вигляду замаскуйте можливі сліди недосконалостей за допомогою Стіка-Коректора, який містить заспокійливу Волошкову воду. Він стійко тримається протягом усього дня та не скочується у дрібні зморшки. Щоб приховати сліди втоми і зробити погляд яскравішим, нанесіть Рідкий Консилер Антивтома з Волошкою безпосередньо на зону під очима.
Нанесіть Коректор-Стік з Волошкою або Рідкий Консилер Антивтома з Волошкою безпосередньо на проблемні ділянки. Потім, за допомогою пензля або постукуючи кінчиками пальців, розтушуйте засіб на шкірі.

Секрети краси: нанесіть Рідкий Консилер Антивтома з Волошкою на зону під очима у формі перевернутого трикутника, щоб ефективніше приховати темні кола та зробити погляд неймовірно сяючим!

sowimage

Крок 5: фіксуємо макіяж і надаємо тону матовість

Щоб візуально розгладити поверхню шкіри і надати їй матовість, використовуйте Розсипчасту Пудру, а для більшої щільності покриття – Компактну Пудру.
Наберіть пудру за допомогою пуховки-аплікатора або Пензля для Пудри. Усуньте надлишок, злегка постукавши аксесуаром, далі нанесіть пудру на шкіру всього обличчя, приділяючи особливу увагу Т-зоні: лоб, ніс, підборіддя.

Настав час зробити фінальний штрих! Пудра-Бронзер надає шкірі теплого відтінку легкої природної засмаги. Щоб створити контраст, підкресліть виступаючі ділянки обличчя Пудрою-Хайлайтером з ніжним перламутровим фінішем. Її два мерехтливих відтінки дозволяють отримати сяючий ефект бажаної інтенсивності.

Якщо ви хочете дізнатися більше про наші хайлайтери, натисніть тут.

sowimage

Поделиться