Yves Rocher
Назад

Екогерої, наші суперекологічні продукти!

Вже знайомі з нашими концентрованими гелями для душу? Yves Rocher поповнює гаму екопродуктів! Зустрічайте новинку - тверді шампуні! Разом вони створюють гаму #Екогерої - суперекологічних продуктів.

sowimage

Тверде "п'ять"!

Наші тверді шампуні - це м'яке очищення, рясна піна, чарівливий аромат та 100% натуральні формули. Засоби не містять сульфатів та виготовлені на основі 100% органічних квіткових олій із вирощених на полях Бретані рослин. Тверді шампуні Ніжність з Ромашкою БІО, Блиск з Календулою БІО та Живлення з Квітковими Оліями БІО зроблять ваше волосся неймовірно м'яким і шовковистим.

І це ще не все! 60 г твердого шампуню заміняютьдва флакони звичайногошампуню об'ємом 300 мл, тому цей продукт ще більш ековідповідальний!

Як він працює? Усе просто: спіньте твердий шампунь у долонях і нанесіть на вологе волосся. Або ж проведіть ним безпосередньо по волоссю - він чудово піниться! Залишиться тільки помасажувати шкіру голови і ретельно змити шампунь водою. Ваше волосся стане блискучим і м'яким на дотик.

Цей новий б'юті-продукт припаде вам до вподоби. Щоб завжди мати його під рукою, замовте стильний футляр для шампуню, аби мати змогу не тільки брати улюблений шампунь будь-куди, але й використовувати його як мильничку, просто перевернувши його. Зручно і практично!

sowimage

Тому що кожен жест може мати значення.

Приймаючи душ, зберігаємо КОНЦЕНТРАЦІЮ!

Краплина гелю, якої вистачить для всього тіла, компактний флакон, еквівалентний класичному формату 400 мл, захопливий аромат Манго, Квітки Тіаре чи Ванілі... Ви, швидше за все, уже знайомі з нашими концентрованими гелями для душу.

Де б ви не приймали душ: під час подорожі, після тренування чи просто вдома - цей маленький флакон, виготовлений зі 100% переробленого пластику, перетворює звичайну гігієнічну процедуру на екологічно відповідальну дію.

Варто також зазначити, що компоненти його концентрованої формули є біорозкладними.

sowimage

Купуєте = висаджуєте!

Завдяки своїм формулам, упаковці та складу наші концентровані гелі для душу та тверді шампуні - справжні #Екогерої!

За кожну покупку продукту з гами Екогерої Фонд Yves Rocher висаджує дерево!

До речі, Фонд Yves Rocher уже висадив понад 100 мільйонів дерев у всьому світі! Адже відповідальна й усвідомлена Краса має значення.

sowimage

Поделиться