БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ВЕРЕСНІ + ПОДАРУНКИ ЗА ЗАМОВЛЕННЯ
Назад

Подорож до Ла-Гасії

Ми відправимось на знайомство з містечком Ла-Гасії, пройдемося по знакових місцях бренду Yves Rocher, де ось вже 60 років твориться його історія.

sowimage

Тут, в серці Ла-Гасії, невеликого містечка у Бретані з населенням 3000 жителів, почалася історія пана Іва Роше та бренду, названого його ім'ям. Будучи його батьківщиною та колискою його діяльності, це невелике містечко між Ренном та Ванном нині приймає понад 350 000 відвідувачів на рік. Ми познайомимо вас з Ла- Гасії, місцем, де ось вже 60 років твориться історія бренду Yves Rocher. Ласкаво просимо!

Дивовижний Ботанічний Сад

Величезний Ботанічний Сад, заснований в Ла- Гасії в 1977 році, розкинувся на двох гектарах землі. Справжня лабораторія просто неба, в якій під чуйним контролем команди садівників та ботаніків вирощується понад 1500 видів рослин. Серед них - етноботанічні та екзотичні колекції, національна колекція Полину, ароматні пеларгонії, рослини для виробництва косметики та парфумерії, дендрарій, бамбукові плантації…

У цьому унікальному саду, відкритому для відвідування, який є джерелом натхнення для дослідників Рослинної Косметики© Yves Rocher, ростуть також рідкісні та зникаючі види рослин.

sowimage

Вісім культових рослин, що вирощуються за принципами агроекології

Шістдесят років, і майже шістдесят гектарів наших полів в Ла- Гасії! Ця цифра тим більше вражає, оскільки всі ці поля мають сертифікацію Органічного Землеробства та обробляються відповідно до принципів агроекології. Наші ботаніки та агрономи досліджують та вивчають екосистему регіону, щоб вирощувати 8 знакових для нас рослин в гармонії з навколишньою природою (Ромашку Аптечну, Ромашку Римську, Арніку, Календулу, Волошку, Мальву, Эдуліс та Мезембріантемум Кришталевий).

Ми контролюємо родючість ґрунтів, підтримуємо баланс екосистеми та забезпечуємо сприятливі умови життєдіяльності людей, що дозволяє покращувати якість та виживаність культур! Ці вісім культових рослин входять до складу формул більше 30% наших продуктів.

sowimage

Індустріальні центри Yves Rocher, зроблено у Бретані

Ця історія почалася в далекому 1959 року. Пан Ів Роше створив свій перший крем з Пшінкою Весняною на горищі рідного будинку. Через шістдесят років продукція бренду все ще виробляється у Франції, а саме у Бретані, де розташовані три індустріальні центри Yves Rocher, побудовані в декількох кілометрах один від одного. Перший знаходиться в Ла Круа-дез-Аршер біля Ла-Гасії, другий в Рьє (виробництво декоративної косметики), а третій в Плоермель (виробництво парфумерії). Будучи далекоглядною та діловою людиною, пан Ів Роше активно брав участь в промисловому розвитку свого регіону, створюючи робочі місця на своїй батьківщині.

Сьогодні в Бретані працюють понад 2700 співробітників, і випускається понад 350 мільйонів продуктів «Зроблено у Бретані», що складає 80% виробництва бренду. Крім того, всі індустріальні центри визнані Лігою Захисту Птахів сховищами біорізноманіття.

sowimage

Ла-Гасії  - колиска біорізноманіття

Відвідування Ла-Гасії , батьківщини пана Іва Роше, - це унікальна мандрівка в саме серце природи. І це правда, адже території індустріальних центрів Yves Rocher є сховищами біорізноманіття. Це ще не все: Yves Rocher взяв на себе зобов'язання зберігати та примножувати свою природну спадщину в Ла-Гасії у співпраці із Лігою Захисту Птахів.

Саме на батьківщині пана Іва Роше в Ла-Гасії ми можемо усвідомити той величезний внесок, який він зробив на захист рослинного та тваринного світу, беручи на себе щоденні зобов'язання. Це захоплюючий досвід та справжнє занурення в його світ в маленькому містечку в центрі Бретані. Тут же, неподалік, бренд Yves Rocher відкрив екоготель.

sowimage

Екоготель Spa La Grée des Landes

Відтепер життя в гармонії з природою стало дійсністю. Жак, син Іва Роше, втілив свою ідею створення екоготелю, який розкинувся на десяти гектарах, в оточенні мальовничих полів та лісів. Цей притулок спокою та умиротворення, дозволяє відчути єднання з навколишньою флорою і фауною, не порушуючи їхньої цілісності.

Складаючи єдине ціле з природним ландшафтом, готель повністю відповідає екоконцепції, починаючи від номерів, оснащених екологічно чистими матеріалами, милої хатини, прихованої під столітнім кипарисом, трьох окремих сьютів, розташованих в парку, до Spa-центру та велнес зони. Ресторан готелю Les Jardins Sauvages з вишуканою кухнею готує страви виключно з органічних продуктів, вирощених на власному городі або доставлених місцевими фермерами.

Ви можете розслабитися та відновитися в Spa-центрі, а потім прогулятися навколишніми лісами або відправитися в Ла-Гасії та відвідати Фестиваль фотографії!

*Ритм природного життя

sowimage

Фестиваль фотографії Ла-Гасії

Роботи учасників фестивалю, заснованого в 2004 році, ось вже 15 років прикрашають стіни, зелені огорожі та фасади будинків в Ла- Гасії у рамках однієї з найбільших фотовиставок просто неба в Європі.

Бренд Yves Rocher виступає головним спонсором цього соціально спрямованого мистецького заходу, оскільки фестиваль є унікальним способом привернути увагу громадськості до екологічних проблем. У 2017 році, завдяки фестивалю, в Ла-Гасії побувало близько 400 000 людей, щоб познайомитися з цим містечком та відвідати фотовиставку.

sowimage

Будинок Бренду Yves Rocher

Відкритий у вересні 2017 року, музей Yves Rocher пропонує своїм відвідувачам 45-хвилинну пізнавальну екскурсію з 5 блоків, яка занурить вас в атмосферу бренду. Це захоплююча подорож розкриває незвичайну історію життя людини, бретонця, закоханого в природу. Завдяки своїй далекоглядності та прислухаючись до інтуїції, він зміг створити косметичний бренд світового масштабу.

Будинок Yves Rocher розташований в самому центрі Ла-Гасії та знаходиться в одному комплексі з рестораном Le Végétarium, де в затишній атмосфері ви можете скуштувати страви з натуральних продуктів, а також з бутиком та Інститутом Краси Yves Rocher.

sowimage

А ви, ви коли-небудь відвідували Ла- Гасії? Якщо так, то яке ваше улюблене місце? Розкажіть нам у коментарях!

Поделиться

Політика обробки персональних даних
Вітаємо Вас на сайті торгової марки «Yves Rocher» в Україні. Наш сайт використовує файли cookies та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також підвищити якість рекламних і маркетингових активностей. Якщо ви згoдні, продовжуйте користуватись сайтом. Якщо ні, просимо змінити відповідні налаштування вашого браузера і продовжити користуватися сайтом.
Докладніше