БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ЛИПНІ
Назад

Як користуватися консилером?

Знайомтеся, наша новинка - Рідкий Консилер Ефект Сяяння! Ми розповімо про його застосування та про всі його переваги!

Коригує, розгладжує, надає сяяння шкірі навколо очей

Наш перший рідкий консилер ідеально приховує ознаки втоми, маскує недоліки, надає шкірі свіжого, відпочилого вигляду. Завдяки танучій флюїдній текстурі та високій концентрації світловідбивних пігментів консилер забезпечує натуральність покриття та природне сяяння.

Цей продукт підходить для будь-якої шкіри контуру очей, навіть для найбільш чутливої. Справа у тому, що він не містить ні спирту, ні ароматизаторів. У його складі - 83% інгредієнтів натурального походження. Один з них - Волошкова вода з розгладжувальними та заспокійливими властивостями. Квіти для її виробництва вирощуються на наших полях в Ла-Гасії (Бретань) відповідно до принципів органічного землеробства.

sowimage

Вибір свого відтінку

Консилер представлений у 8 відтінках: в цій широкій палітрі ви обов'язково підберете тон, близький до кольору вашої шкіри! До речі, цим консилером можуть користуватися не тільки жінки, а й чоловіки.

Консилер чудово адаптується та зливається зі шкірою, тому немає необхідності підбирати більш світлий відтінок. Просто оберіть той, що ідентичний вашій тональній основі. Ми полегшимо вам вибір: назви відтінків консилеру співпадають із назвами відтінків наших тональних засобів Yves Rocher.

sowimage

Рекомендації щодо нанесення для сяючого, відпочилого вигляду

1. Для більш сяючого погляду та більш ефективного приховування темних кіл нанесіть консилер під очі, утворюючи уявний перевернутий трикутник.

2. Зафіксуйте консилер Компактною Пудрою Нуль Недоліків, що додасть йому стійкості та натурального фінішу.

Тепер про темні кола під очима можна забути!

sowimage

Вже кортить спробувати цю новинку? Поділіться своїми враженнями у коментарях!

Поделиться

Політика обробки персональних даних
Вітаємо Вас на сайті торгової марки «Yves Rocher» в Україні. Наш сайт використовує файли cookies та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також підвищити якість рекламних і маркетингових активностей. Якщо ви згoдні, продовжуйте користуватись сайтом. Якщо ні, просимо змінити відповідні налаштування вашого браузера і продовжити користуватися сайтом.
Докладніше