This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Назад

Як користуватися консилером?

Знайомтеся, наша новинка — Рідкий Консилер Антивтома з Волошкою. Ми розповімо, як максимально використовувати всі його переваги!

Коригує, розгладжує, надає сяяння шкірі навколо очей

На честь запуску у 2021 році нової гами тональних засобів Yves Rocher наш перший рідкий консилер отримав новий імідж. Гарна нагода дати цьому чудовому продукту друге дихання! Ми знаємо, що він став вашим улюбленцем, тому не хвилюйтеся — змінилася лише упаковка, формула ж залишилася незмінною.

Цей рідкий консилер робить ваш погляд яскравішим, ідеально приховує ознаки втоми та маскує недоліки. Його флюїдна текстура з високою концентрацією світловідбивних пігментів миттєво адаптується та забезпечує сяюче і водночас максимально природне покриття.

Наш Консилер підходить для будь-якої шкіри, навіть для найбільш чутливої. Адже він не містить ні спирту, ні віддушок. Його формула збагачена Волошковою водою, яка має розгладжувальні та заспокійливі властивості. Квіти для її виробництва вирощуються на наших власних полях у Ла-Гасії, Бретань, відповідно до принципів органічного землеробства.

sowimage

Як обрати правильний відтінок?

Консилер представлений у 8 відтінках рожевого, бежевого і золотавого, тож у цій широкій палітрі ви легко підберете свій ідеальний тон! До речі, консилером можуть користуватися не лише жінки, а й чоловіки.

Консилер чудово адаптується до тону шкіри, тому немає потреби підбирати відтінок, світліший за вашу тональну основу — беріть звичний. А ми полегшили вам вибір: відтінки консилера мають ті ж назви, що й відтінки тональних основ Yves Rocher.

 

sowimage

Як додати погляду сяяння: лайфхаки Yves Rocher

1. За допомогою аплікатора нанесіть Консилер на область під очима у формі перевернутого трикутника.

2. Заштрихуйте трикутник.

3. Розтушуйте засіб кінчиками пальців або за допомогою Пензля для Корекції Недоліків.

І ніяких темних кіл!

sowimage

Вже кортить спробувати цю новинку? Поділіться своїми враженнями у коментарях!

Поделиться