Yves Rocher
Назад

Локдаун – час нових можливостей?

Минув рік після введення першого карантину. І ми хочемо познайомити вас з історіями чотирьох жінок, які не втратили моральний дух та змогли обернути ситуацію на свою користь!

Особливий рік

Кожному з нас довелося по-різному переживати вимушене «ув'язнення». Одні були повністю ізольовані від оточуючих, інші проводили час з близькими або друзями.

Ситуація склалася безпрецедентна: аби впоратися з існуючими обставинами та не впасти у відчай, потрібно було проявити дива стійкості та винахідливості.

Комусь вдалося досягти чималих успіхів у цей нелегкий період. Історії Габріели, Елоді, Джини та Фіорели є тому доказом. Вони змогли побачити в локдауні нові можливості та правильно ними скористатися.

sowimage

Габріела, Yves Rocher Швеція: самоподолання

Сказати, що 2020-й став для мене роком возз'єднання з природою, недостатньо, аби описати всі ті зміни, які сталися зі мною за цей час тут, в рідній Швеції.

Я, стовідсоткова мешканка міста, «схиблена» на подорожах, яка постійно потребує спілкування, була змушена в умовах пандемії, як і всі, відмовитися від багатьох речей і, проявивши творчий підхід, замінити їх новими звичками та заняттями!

Я ніколи не була така вдячна долі за чудову північну природу, що оточує мене, і близькість до моря.

sowimage

Морський відпочинок за кордоном перетворився на щоденні прогулянки з собакою пляжем та насолоду тишею. Я почала плавати в морі, навіть взимку, і без сауни. Справжнє досягнення!

Тепер я плаваю тричі на тиждень при температурі води 4 °С!

І головне - я зрозуміла, що, возз'єднуючись з природою, я возз'єднуюся з собою і повертаюся до того, що дійсно важливо в житті: дбати про своє здоров'я, жити сьогоденням та приділяти час собі.

sowimage

Елоді, Yves Rocher Бельгія: вихід із зони комфорту

Перший локдаун був для мене тяжким. Але він дав можливість переусвідомити своє життя і сконцентруватися на важливих речах, зрозуміти, хто я, чим дійсно хочу займатися. Ще на початку карантину я вирішила піти з попереднього місця роботи, на якому успішно працювала 6 років, залишивши своїх чудових колег та проекти, за які була відповідальна. Мені хотілося змін, хотілося ризикнути і вийти зі своєї зони комфорту. Це був рішучий крок, і, вважаю, локдаун прискорив це рішення.

Я вже давно звертала увагу на Yves Rocher - бренд, який дарує красу. Мене приваблювали його цінності та стратегічне бачення, соціальна відповідальність та автентичність. При цьому, мені хотілося залишитися в Бельгії. Я - француженка, хоча переїхала сюди давно, ще під час навчання. Тут я проходила першу практику, тут знайшла першу роботу. Я добре знаю бельгійський та голландський ринки, тому мала намір продовжувати професійну діяльність саме в цій країні.

 

 

sowimage

З огляду на ситуацію, таке рішення стало великою несподіванкою для моїх близьких. Але я була сповнена ентузіазму і прагнула отримати роботу в Yves Rocher. Мої співбесіди проходили під час карантину (з березня по червень, здається), увесь цей період я була, як на голках, що і допомагало абстрагуватися від ізоляції. Зрештою, я отримала роботу!

Незабаром настав другий локдаун, і я почала працювати в компанії дистанційно. Аби швидше адаптуватись, мені довелося частіше звертатися до колег, проте це допомогло побудувати якісні стосунки з нашою місцевою командою, з керівництвом та офісом у Бельгії, а також з менеджерами інших країн. Впевнена, що віддалена робота теж може об'єднувати та зближувати людей.

Фіорела, головний офіс Yves Rocher: нове захоплення

Локдаун дав шанс зрозуміти, що мені подобається, що приносить задоволення. І призвів до нового захоплення - до акварельного живопису, з яким мене познайомила найкраща подруга. Коли я малюю, мене охоплює відчуття спокою, і час спливає непомітно. Я розчиняюся в творчості та насолоджуюся моментом. Окрім того, в мене з'явилася можливість дарувати близьким унікальні подарунки - мої картини.

Я почала малювати в червні і відтоді продовжую займатися живописом регулярно, у вільний час. Іноді присвячую цьому заняттю цілий день! Спочатку я роблю ескізи в цифровому вигляді за допомогою Фотошопу, потім переношу їх на папір та розфарбовую аквареллю.

Деякі з моїх друзів та родичів навіть просять мене намалювати картини для їх осель. Я вже зробила кілька таких подарунків із нагоди народження дітей (останнім часом в моєму оточенні багато новонароджених!), і це приносить мені величезну радість!

sowimage

Джина, Yves Rocher Канада: час для себе

Минуло вже 10 місяців відтоді, як наше життя сильно змінилося, змінилися й наші звички. Але я щиро впевнена, що в будь-якій найскладнішій ситуації завжди знайдеться місце для позитиву. Тому вирішила не забувати радіти простим речам і цінувати їх.

Останнім часом я захопилася рослинами. До карантину в моєму будинку була лише одна рослина, яку чимдуж намагалася не занапастити, а тепер їх в мене стає все більше і більше. Цілих шість!

Я кожного разу із захопленням спостерігаю, як проростають нові листочки. Також я стала приділяти більше часу собі й почала вечорами медитувати. Це допомагає концентруватися на внутрішньому «я» і легше сприймати все, що відбувається навколо. Навіть після того, як життя повернеться у нормальне русло, я планую продовжувати вирощувати рослини та практикувати медитацію.

sowimage

Поделиться