This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Назад

Хайлайтери: must-have для сяяння шкіри

Наші хайлайтери даруюють сяяння протягом усього дня!

Для чого потрібен хайлайтер?

Хайлайтер (від англ. highlight — виділяти, підкреслювати) використовується для виділення певних зон обличчя і надання свіжості та сяяння як денному, так і вечірньому образу. Він наноситься після рум'ян та є фінальним штрихом для довершеного макіяжу.

Хайлайтер важливо наносити на певні ділянки обличчя — ті, на які падає світло. Якщо нанести його на верхню точку вилиць, це додасть обличчю свіжості і природного сяяння. Хайлайтер також наносять на підбрівну дугу — для більшої виразності погляду; на арку Купідона, щоб виділити губи; на спинку носа для корекції його форми; на внутрішні кутики очей, щоб візуально їх збільшити.

sowimage

Як використовувати хайлайтер?

Створюючи бездоганний образ, не обійтись без відповідних аксесуарів, тож ми розповімо, як найкраще наносити хайлайтер. Залежно від його текстури та бажаного ефекту це можна робити пензлем, спонжем або просто кінчиками пальців. Пудру-хайлайтер краще наносити плоским м'яким пензлем, аби вона лягла тонкою вуаллю та ідеально злилась із поверхнею шкіри. Хочете більш інтенсивний ефект? Оберіть пензель із щільнішим ворсом.

Якщо вам більше до вподоби кремові текстури, є два варіанти нанесення. Перший — за допомогою стіка нанести хайлайтер безпосередньо на зону, яку бажаєте виділити, і розтушувати за допомогою зручного для вас аксесуару або просто кінчиками пальців. Другий — набрати трішки хайлайтера пензлем, пальцями чи трішки змоченим у воді спонжем для макіяжу, і нанести на бажану ділянку. І не забудьте гарно розтушувати, щоб уникнути різкого переходу. Результат вас вразить!

І нарешті, рідкий хайлайтер. Його найлегше наносити кінчиками пальців, м'яко розтушовуючи засіб для рівномірного покриття.

Який хайлайтер мені обрати?

Щоб знайти свій ідеальний хайлайтер, слід враховувати тон шкіри для вибору правильного відтінку, та її тип - для вибору відповідної текстури.

Якщо у вас світлий тон шкіри, вам чудово підійдуть ніжні відтінки рожевого, золотавого та кольору шампань. Смуглу шкіру найкраще підкреслить тепла золотава або бронзова палітра.

Текстура хайлайтера повинна відповідати вашому типу шкіри. Якщо у вас комбінована чи схильна до жирності шкіра, обирайте пудрову текстуру. Для сухої шкіри більш комфортними будуть рідкі й кремоподібні текстури.

sowimage

Ваше ідеальне сяяння з колекцією хайлайтерів Yves Rocher

У нашій колекції ви неодмінно знайдете свого улюбленця! Якщо вам потрібна пудрова текстура, ідеальний варіант — Пудра-Хайлайтер, представлена у золотому і бронзовому тонах. Вона поєднує в собі два мерехтливих відтінки, які допомагають створити бажану інтенсивність сяяння: світлий перламутровий — для променистого ефекту, темний — для ефекту теплої, легкої засмаги.

Якщо ви віддаєте перевагу кремовим текстурам, Стік-Хайлайтер з Кокосовою Олією стане вашим улюбленцем. Він освіжає колір обличчя і дарує шкірі неймовірне сяяння. Його кремова нелипка текстура легко розтушовується кінчиками пальців. Два відтінки, рожевий та бронзовий, адаптуються до будь-якого тону шкіри, гарантуючи бездоганний результат.

 

sowimage

Хочете сяяти природним відтінком легкої засмаги у будь-яку пору року?

Обирайте Пудру-Бронзер. Її ніжна шовковиста текстура «зігріє» та підкреслить будь-який тон шкіри. Пудра дозволяє індивідуально регулювати інтенсивність кольору для максимально природного ефекту засмаги, без жовтизни.

Незалежно від того, який тон має ваша шкіра: рожевий, бежевий чи навіть золотавий, Пудра-Бронзер, представлена у двох відтінках, ідеально адаптується до кольору обличчя.

Поделиться