This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Назад

Усе про наші нові тональні засоби

sowimage

Відповіді на найпоширеніші запитання про нашу нову гаму тональних засобів!

 •  Моя звична тональна основа зникла з продажу! Як мені її знайти? Допоможіть!

  Нашими новими веганськими тональними основами ми замінили та вдосконалили попередні продукти. Як саме? Максимально підвищивши їхню натуральність та розширивши колірну палітру, щоб кожна жінка могла знайти свій ідеальний тон.

  У формулі нової Зволожувальної Тональної Основи Нуль Недоліків 98% інгредієнтів натурального походження, вона містить Клітинну воду Едуліса і тонізуючий екстракт Дикої Ромашки БІО. У ній поєдналися найкращі якості нашої попередньої Зволожувальної Тональної Основи-Флюїду та Тонального Крему Комфорт Нуль Недоліків. Нова Зволожувальна Тональна Основа Нуль Недоліків гарантує бездоганно рівний тон шкіри впродовж усього дня.

Матова Тональна Основа Нуль Недоліківпоки що залишається незмінною. Але у найближчі місяці її формулу буде вдосконалено, щоб забезпечити вашій шкірі ще більш матовий фініш без жодного ефекту маски. Нова формула міститиме пудру листя Рододендрона Гренландського, яка регулює роботу сальних залоз, допомагає приховати недоліки шкіри і вирівняти її тон.

*Тести іn vitro

Тональну Основу Детокс та Сяяння замінила Тональна Основа-Детокс Природне Сяяння.

Її формула, збагачена екстрактом Афлої, ще ефективніше захищає шкіру від забруднень, токсинів та негативних дій навколишнього середовища, посилює її природне сяяння. Поверхня шкіри миттєво розгладжується, тьмяність зникає, а колір обличчя з кожним днем стає більш свіжим та сяючим.

sowimage
 • Чи відповідають відтінки нових тональних засобів попереднім?

  Для тональних основ відтінки залишилися такими ж (за деякими винятками). Це означає, що ви зможете й надалі купувати ті відтінки, які звикли носити. Проте колірна палітра тепер стала ширшою.

Якщо ви бажаєте точніше підібрати відтінок вашого тонального засобу або шукаєте альтернативу на літній/зимовий період, не вагаючись тестуйте нашу нову гаму у бутику.
Адже нова Зволожувальна Тональна Основа Нуль Недоліків представлена у 14 відтінках!

sowimage
 • Як мені визначити тон своєї шкіри?

  Відчуваєте розгубленість серед широкого асортименту тональних засобів? Не знаєте, як вибрати правильний відтінок тональної основи чи консилера?

-Якщо у вас світла або ДУЖЕ СВІТЛА шкіра, яка на сонці червоніє та швидко обгорає ‒ ваш тон рожевий!

-Якщо у вас світла шкіра, але за кілька днів перебування на сонці вона набуває засмаглого відтінку ‒ ви у бежевій команді, тож обирайте серед відтінку "бежевий"!

-Якщо ваша шкіра смугла від природи, і вам достатньо одного дня на сонці, щоб мати засмаглий вигляд ‒ ваш тон Золотистий!

-Ви мулатка або маєте темну шкіру? Обирайте відтінок Коричневий!

Ми присвятили вибору тонального засобу окрему статтю, тож рекомендуємо ознайомитися!
А щоб знайти свій ідеальний тон, пройдіть діагностику кольору обличчя ‒ вона допоможе зрозуміти, який саме продукт і відтінок підійдуть вам найкраще.

sowimage
 • Упаковка Пудри-Хайлайтера, Пудри-Бронзера, Рідкого Консилера та Розсипчастої Пудри змінилася. А їхні формули?

  Ці продукти залишилися такими ж, змінилася лише упаковка!

Віднині упаковка Пудри-Хайлатера та Пудри-Бронзера екодружня ‒ вона виготовлена з картону, виробленого з деревини підвідомчих лісів, і не містить дзеркальця, що дозволяє зменшити використання пластику.

Завдяки картонній упаковці у 2021 році ми скорочуємо використання пластику у гамі тональних засобів на 54 тонни.

sowimage
 • Коректор-Стік або Рідкий Консилер ‒ у чому різниця?

  Ці продукти допомагають приховати недосконалості і отримати рівний тон шкіри, проте кожен з них має різні функції.

Коректор-Стік з Волошкою маскує недоліки та вирівнює тон шкіри. Його можна використовувати як самостійно, так і перед нанесенням тональної основи. Кремова текстура коректора не скочується і не забивається у дрібні зморшки.

Рідкий Консилер Антивтома з Волошкою маскує темні кола під очима і додає погляду сяяння. Завдяки легкій текстурі, більш флюїдній, ніж у традиційних консилерів, він створює на ніжній шкірі максимально природне на вигляд покриття. Тепер про темні кола під очима можна забути!

sowimage

По-перше, її можна наносити після зволожувального крему і перед тональною основою, рівномірно розподіляючи по обличчю, аби підготувати шкіру до нанесення макіяжу і надати їй сяяння. Базу під Макіяж можна наносити кінчиками пальців або за допомогою пензля чи спонжа.

Якщо ви віддаєте перевагу більш матовому фінішу, але все ж хочете додати шкірі сяяння, можна нанести праймер лише на ті ділянки обличчя, на які найчастіше падає світло: скроні, кінчик носа, вилиці тощо.

sowimage

Поделиться