ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Назад

Ніжна турбота про ваші губи

Впродовж року шкіра губ піддається різним зовнішнім агресіям (перепади температур, кондиціювання, забруднене повітря). Звичайно, найбільше вони страждають взимку.

Саме у холодний сезон з'являється сухість, лущення та навіть тріщини. Як же можна уникнути цього дискомфорту та забезпечити правильний догляд губам протягом усього року?

Піклуйтеся про губи щодня!

Аби губи виглядали доглянутими і взимку, і влітку, необхідно дотримуватися нескладних правил:

- Пийте більше води! Ви вже, безумовно, чули про це. Дійсно, вода потрібна для зволоження організму зсередини, вона забезпечує вологою клітини та насичує нею шкіру.

- Якщо користуєтеся матовою помадою, обирайте ту, яка містить живильні компоненти, щоб запобігти появі сухості, наприклад, помаду Yves Rocher з Канделільським воском рослинного походження.

- Завжди зволожуйте шкіру, у тому числі, шкіру губ! Це може здаватися очевидним, але при виборі догляду за губами звертайте увагу на склад: він повинен включати зволожувальні інгредієнти.

sowimage

Користуйтеся зволожувальним доглядом на натуральній основі!

Yves Rocher, піклуючись про своїх клієнтів, пропонує оновлені бальзами для губ з екологічними формулами!

Наша унікальна команда експертів, заснована в 1959 році, вибрала та поєднала цілющі рослини з натуральним воском та живильною органічною олією Каріте, виробленою в Західній Африці згідно з принципами сталого розвитку та справедливої торгівлі. Бальзами для Губ випускаються у Франції та містять більше 97% інгредієнтів натурального походження. З такими формулами комфорт вашим губам гарантований у будь-яку пору року!

sowimage

Догляд та глибоке живлення губам подарують бальзами з чудовими ароматами Ванілі, Кокосу та Каріте.

А кольорові бальзами з апетитними ароматами Малини, Ожини та Манго інтенсивно зволожать шкіру та нададуть губам легкого спокусливого відтінку.

sowimage

Який з цих бальзамів вам хочеться спробувати? Розкажіть нам у коментарях !

Поділитись

Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.