ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Опис

Відновіть зв'язок зі своєю природною фантазією.

Безмежний простір, що тягнеться в далечінь, у безкрайній обрій - туди, де польові квіти зустрічаються з солоними морським бризом. Сила природи бретонської землі у вітрах та хвилях, разючих контрастах ландшафту - розширює межі, оновлює горизонти, відкриває ритм серцебиття океану. 

Парфумована вода Простори Бретані (Sur La Lande) – це аромат, що є втіленням нескінченної та незвіданої бретонської землі. Це аромат огорнутих вітром польових квітів Бретані. Ромашка надає парфумерній піраміді світла та чистоти, а квіти жасмину є серцем дикого букету. Базові ноти поєднують елегантний деревний акорд та абсолю водоростей, що віддзеркалюють контраст дикого узбережжя Бретані, а мінеральний концентрат надає аромату неповторного звучання. 

Рекомендації щодо застосування: нанести 1-2 натисками спрея з відстані 5-10 см на шкіру шиї та зап'ястя. Уникати потрапляння в очі. 

Формат : Спрей

Артикул : 86701

Інгредієнти

Список інгредієнтів :

ALCOHOLAQUA/WATER/EAUBUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANELINALOOLCITRONELLOLGERANIOLCITRALISOEUGENOL|ALCOHOLPARFUM/FRAGRANCELIMONENEBENZOTRIAZOLYL DODECYL p-CRESOLBENZYL ALCOHOLCOUMARINISOEUGENOL

Дізнайтеся більше про зобов'язання Бренду Yves Rocher та наші формули на сторінці #НашіЗобов'язання

* Інгредієнти натурального походження
* Інші

Ви можете знайти більше інформації про наші інгредієнти в Словнику термінів

Відгуки

Більше про гаму

Колекція ароматів, натхненна природою

Pleines Natures

Колекція ароматів, натхненна природою

Безмежна ольфакторна подорож, яскраві моменти, теплі спогади й емоції, які дарує природа, втілені в парфумерних композиціях, що пробуджують уяву й відновлюють зв’язок з природою.

Всі продукти

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.