ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Опис
Живильна Маска для Обличчя інтенсивно живить і відновлює шкіру, розгладжує зморшки завдяки 30 Цінним оліям та Олії 1000 Троянд.

Шкіра виглядає наповненою зсередини, сяючою та свіжою.

Її +: Густа тануча текстура бальзаму швидко поглинається, миттєво заспокоює шкіру, робить її пружною, повертає відчуття комфорту та м'якості.

Краса Жінки та Природи:
- Більше 92% інгредієнтів натурального походження
- Без мінеральних олій
- Веганська косметика**

Рекомендації щодо застосування:
Нанесіть Маску товстим шаром на попередньо очищену шкіру обличчя та шиї,уникаючи контуру очей. Залиште на 10 хвилин, потім видаліть залишки за допомогою ватного диска. Використовуйте маску двічі на тиждень. Не потрібно змивати водою.

Живлення та інтенсивне выдновлення шкіри
Гама Riche Crème - це насичені текстури, легкий жіночний аромат, ефективні продукти. З 1973 року гама Riche Crème є культовою для тисяч жінок. Формули засобів, насичені Цінними Оліями, довели свою ефективність для шкіри, яка потребує інтенсивного живлення та відновлення *.Експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher обрали 30 Цінних Олій з антивіковими властивостями. Сьогодні вони доповнили формулу винятковою олією - Олією 1000 Троянд, яка сприяє клітинній регенерації *. Щоб отримати 1 кілограм такої сировини, потрібно зібрати понад 1000 квіток Дамаської Троянди, насиченої винятковими елементами, які стимулюють відновлення шкіри.

* Тести in vitro
** Продукти, які не містять інгредієнтів тваринного походження.

Формула протестована під дерматологічних контролем.Формат : Тюбик 50 мл

Артикул : A19042

Рекомендації щодо застосування
Нанести на попередньо очищену суху шкіру обличчя та шиї, залишити на 10 хвилин. Видалити залишки за допомогою ватного диску. Застосовувати один або два рази на тиждень.
Відгуки про догляд
Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.