ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Сортувати за
Сортувати за
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

-30%

на спеціальний догляд для волосся

Догляд для зрілого типу шкіри має відповідати її основним вимогам: розгладжувати шкіру від зморщок, підтягувати, відновлювати тонус та еластичність, висвітлювати пігментні плями, діяти як антиоксидант і додавати шкірі обличчя природного сяяння та комфорту. Основними засобами з догляду для зрілої шкіри є антивікові через іхню потужну концентрацію активних рослинних інгредієнтів, насичену приємну текстуру та виняткову дію.

Догляд для обличчя Yves Rocher використовується незалежно від віку. Креми, сироватки, маски, очищення для зрілої шкіри містять інгредієнти натурального походження, що здатні універсально впливати на природні зміни шкіри у будь-якому віці та покращувати стан шкіри.

Живлення та корекція вікових змін
Культовою гамою догляду для зрілої шкіри є Riche Crème. Основними інгредієнтами цієї гами є 30 цінних олій та олія 1000 троянд, що сприяють клітинній регенерації та живленню шкіри.
Денний Благотворний Крем від Зморщок з ніжною танучою текстурою живить і відновлює шкіру, щоранку надає їй ніжності й оксамитовості.
Вишукана текстура бестселера – Відновлювальної Олії 100% рослинного походження інтенсивно регенерує шкіру та пробуджує її сяяння.
Нічний Благотворний Крем від Зморщок робить шкіру м'якою та розгладжує поверхню шкіри, роблячи зморшки менш помітними.
Відновлювальний Крем Глибокої Дії насичує шкіру живильними елементами, жирними кислотами та антиоксидантами, запускає процес відновлення на клітинному рівні, повертає шкірі еластичність та відчуття комфорту.
Живильний Догляд-Хайлайтер для Обличчя має легку флюїдну текстуру з перламутровими часточками, які надають шкірі легкого природного сяяння, він миттєво повертає шкірі сяяння, відновлює її комфорт та пружність.
А Живильна Маска для Обличчя для Сухої Шкіри з густою танучою текстурою бальзаму розгладжує зморшки, живить і відновлює.

Скорочення зморщок та пружність
Новинка – гама Filler Végétal для пружності та розгладження зморщок створена в результаті 12 років досліджень в галузі рослинних біотехнологій та фотостаріння.
Сироватка-Концентрат від Зморщок та для Пружності Шкіри зволожує та розгладжує шкіру, роблячи її більш пружною та свіжою.
Денний Догляд від Зморщок та для Пружності Шкіри інтенсивно зволожує шкіру обличчя, робить її гладенькою та надає відчуття свіжості. Поступово шкіра стає більш пружною. Вже за 6 тижнів навіть глибокі зморшки зменшуються.
Вже після першого використання Нічного Догляду від Зморщок та для Пружності з оксамитовою текстурою шкіра обличчя стає омолодженою, більш пружною та гладенькою. Поступово вона стає більш еластичною.

Ліфтинг і зміцнення
Для відновлення чіткості контурів використовуйте догляд з легкими текстурами та основною дією ліфтингу, наприклад, гаму Lifting Végétal.

Потужна корекція всіх ознак вікових змін
Для боротьби з пігментацією спробуйте Курс для Сяяння та Вирівнювання Тону Шкіри Анти-Аж Глобаль з приємною текстурою у капсулах або Сироватку для Сяяння з Вітаміном С у зручному флаконі з дозатором.

Набори догляду для зрілої шкіри підібрані відповідно до основної дії комплексу для потужної дії вдень і вночі. Набір Riche Crème Догляд 24/7 від Ів Роше Україна є щоденним б’юті-ритуалом для жінок, які прагнуть доглянутої, розгладженої та відновленної зсередини шкіри обличчя.

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.