БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ЖОВТНІ+ ПОДАРУНКИ ЗА ЗАМОВЛЕННЯ
Назад

Секретний рецепт Денного Крему для Обличчя і Шиї

Чіткі контури обличчя, пружна, гладка шкіра без зморщок... Про це мріють усі! І Денний Крем для Обличчя і Шиї гами Lifting Végétal може перетворити мрію на реальність!

З віком ознаки в'янення шкіри стають все більш помітними: вона втрачає сяяння та тонус, овал обличчя стаэ менш чітким. Аби запобігти появі вікових змін та скорегувати їхні наслідки, ми розробили спеціальний догляд!

Рослинний Колаген для збереження молодості шкіри

Дівоча Краса (лат. Ajuga reptans) - це дика рослина «з характером»: незважаючи на свій невибагливий вид, вона має виняткові властивості та відрізняється дивовижною пластичністю, яка дозволяє їй стрімко розмножуватися.

Експерти Рослинної Косметики® розкрили секрет життєвої сили Дівочої Краси - вони виявили в її стеблах високий вміст Рослинного Колагену, з якого був отриманий та потім запатентований унікальний концентрат. Вченими Yves Rocher було доведено, що Рослинний Колаген посилює клітинну активність та зміцнює структуру шкіри: підвищує тензорну здатність клітин та збільшує синтез еластину.

sowimage

Інноваційні ультракомфортні текстури!

Створюючи гаму Lifting Vegetal, ми хотіли об'єднати ефективність із комфортом використання, тому при розробці текстур нами були проведені серйозні наукові дослідження.

Ми прагнули, черпаючи натхнення в структурі шкіри, домогтися за допомогою активної текстури миттєвого ефекту підтягнення. Для цього були підібрані натуральні інгредієнти із тензорними властивостями.

Спільно із Лабораторією Дослідження Шкіри наші вчені провели оцінку декількох версій формул та обрали найбільш оптимальний варіант із вираженим ліфтинг-ефектом. Аби створити інноваційні та ультракомфортні текстури, знадобилися два роки інтенсивної роботи.

sowimage

Основу формули складають інгредієнти натурального походження:

- Екстракт Водоростей для активного синтезу елементів дермального матриксу
- Екстракт Мезембріантемума Кришталевого для стимуляції функції клітин
- Квіткова вода з Римської Ромашки із заспокійливими властивостями для зняття подразнень
- Екстракт Маніоки для миттєвого ліфтинг-ефекту
- Живильний коктейль з Кокосової олії, олії Виноградних Кісточок та олії Каріте для пом'якшення шкіри
- Натуральний гліцерин для інтенсивного зволоження
- Складні ефіри, гліколі, натуральні жирні спирти для комфортних та чуттєвих текстур

sowimage

Протестуйте новий крем та поділіться своїми враженнями у коментарях!

Поделиться

Політика обробки персональних даних
Вітаємо Вас на сайті торгової марки «Yves Rocher» в Україні. Наш сайт використовує файли cookies та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також підвищити якість рекламних і маркетингових активностей. Якщо ви згoдні, продовжуйте користуватись сайтом. Якщо ні, просимо змінити відповідні налаштування вашого браузера і продовжити користуватися сайтом.
Докладніше