БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ЛИПНІ
Назад

Портрети п’яти чудових, надихаючих жінок

Напередодні свята Весни хочемо познайомити вас з п'ятьма неординарними жінками. Їхні історії та соціально-екологічні проекти, над якими вони працюють, надихають та мотивують.

Володарки Премії «Земля Жінок» 2018 та 2019 років

Ви чули про Премію «Земля Жінок»? Ця програма, якій ми надаємо підтримку вже більше 25 років, була ініційована Фондом Yves Rocher. Її місія - визнання та нагородження соціально значущих проектів, спрямованих на захист навколишнього середовища. Внесок жінок, які стали лауреатами Премії, в збереження нашої планети дійсно винятковий. Дізнатися більше про програму можна тут.
Представляємо переможниць 2018 та 2019 років.

- Єлена Карілло (Іспанія) - лауреат 2018 року з проектом «Mujeres de Arcilla», «Будівництво будинків з глинобитної цегли»

Єлена Карілло, архітектор, що спеціалізується на будівництві з натуральних матеріалів, зокрема, з глинобитної цегли, використовує свої професійні навички для покращення житлових умов населення, сприяючи укріпленню гендерної рівноправності. Вже кілька років вона працює в Нікарагуа над проектом соціального житла, допомагаючи жінкам, які традиційно займаються тільки веденням домашнього господарства, брати активну участь в спорудженні будинків.

Житло зводять з глинобитної цегли, оскільки це найбільш доступний та екологічний матеріал.

Мета проекту: залучити жіноче населення у життя суспільства, підвищити його соціальну значимість та навчити будівельної справи. У рамках проекту навчання пройшли 145 сімей та жінок.

Сьогодні Єлена Карілло продовжує свою діяльність і в Мексиці. Вона допомагає мексиканським жінкам удосконалювати свої технічні та організаторські вміння.

Більше про Єлену та її проекти можна дізнатися тут.

sowimage

- Стелла Дітжен (Німеччина) - лауреат 2019 року з проектом «Повернення до життя», «Збереження екосистем та місць проживання в Непалі»

Під час поїздки в Індію Стелла Дітжен була вражена жахливими умовами життя хворих на проказу, що існують «за межею» суспільства. Побачене стало стимулом для активної п'ятнадцятирічної діяльності в цій країні, де вона ініціювала та проводила акції солідарності. Потім Стелла вирушила до Непалу, якому за рівнем бідності поступається навіть Індія.

Вона працює в гірських районах, де сім'ї виживають тільки завдяки вогню - єдиному джерелу світла та тепла, що призводить до масової вирубки дерев. Щоб знизити ризик зникнення лісів та зберегти природні ресурси, Стела Дітжен пропонує місцевим мешканцям користуватися невеликими сонячними панелями і, таким чином, генерувати електрику для освітлення.

Проект Стелли дозволив забезпечити панелями вже 55000 людей та змусив їх замислитися про екологічну безпеку свого регіону. Встановлення більше 5000 сонячних панелей та бездимних печей скоротила викид понад 4000 тонн CO2 в рік.

Більше про Стеллу та її проекти можна дізнатися тут.

sowimage

Хто з жінок надихає співробітників Yves Rocher?

Ми попросили декілька співробітників Yves Rocher розповісти про жінок, якими вони особливо захоплюються. Активістки соціально-екологічної діяльності, спортсменки-чемпіонки…

Вас теж надихають ці жінки?

- Малала Юсафзай (округ Сват в Пакистані) - борець за права жінок

Малала Юсафзай, якій зараз 22, з юних років виступає проти руху «Талібан», що забороняє дівчаткам її країни здобувати освіту. Будучи дочкою поета та просвітника, Малала навчалася в основному у свого батька. Їй пощастило, адже в Пакистані тільки мала частина жіночого населення має можливість навчатися.

Її боротьбу за освіту жінок було відзначено Нобелівською Премією Миру, яку вона отримала в 2014 році у віці 17 років разом з іншим активістом з Індії, Кайлашем Сатіарті, захисником прав дітей та освіти. Цитата Малали: «Дитина, вчитель, ручка та книга можуть змінити світ. Освіта - єдине рішення». Малала є наймолодшим лауреатом премії в історії.

Клотильда, стажист команди зі стимулювання продажів та мерчендайзингу, захоплюється толерантністю, зрілістю та сумирністю цієї дівчини. Її наполегливість є прикладом для Клотильди. Малала дає нам можливість зрозуміти, що кожен, незалежно від віку або ресурсів, може зробити світ кращим.

sowimage

Наталі Портман - ізраїльсько-американська актриса та продюсер

Наталі Портман, актриса, талант якої оцінений глядачами по всьому світу, знімається у відомих режисерів. Вона удостоєна безлічі нагород, у тому числі Оскара за кращу жіночу роль у фільмі «Чорний Лебідь», де вона зіграла балерину. А ви знали, що Наталі є борцем за права жінок, активно виступає за захист тварин та навколишнього середовища?

Вона надихає Манон, керівницю відділу управління соціальними мережами в Yves Rocher, «бойовим характером, своєю соціально-екологічною діяльністю та співчуттям до оточуючих».

Будучи веганкой, Наталі Портман завзято захищає права тварин, а також використовує весь свій вплив у вирішенні гостросоціальних проблем. Зокрема, вона гучно виступає проти сексизму, прояви якого випробувала на собі на початку своєї кар'єри, та проти нерівності у заробітній платні чоловіків та жінок.
Наталі часто можна зустріти на протестах, пов'язаних зі зміною клімату. Користуючись своєю славою, актриса широко популяризує цю проблему. І Манон, надихаючись її ідеями, стала по-новому відноситися до своїх споживчих звичок.

sowimage

- Серена Вільямс - американська тенісистка

Чемпіонка Серена Уильямс вважається найвеличнішою тенісисткою усіх часів. Вона - єдина спортсменка, яка виграла 23 турніри Великого Шолома в поодинокому розряді. Серена виросла в бідній сім'ї, тенісу її навчав батько, який бачив у цьому спорті можливість для дочки знайти гідне майбутнє.

Спортивна майстерність Серены, яку вона демонструє впродовж понад 20 років, вражає Ніколаса, координатора проектів інтернет-продажів. Його також захоплює її активна діяльність поза кортом, спрямована на захист прав чорношкірих жінок та на встановлення рівної оплати для чоловіків та жінок у світі тенісу.

У рамках своїх соціальних зобов'язань щодо захисту прав жінок, Серена інвестує в бізнес, яким володіють жінки, та бере участь в рекламних кампаніях, які засуджують гендерну нерівність. У 2017 році вона народила першу дитину та довела усім, що абсолютно можливо поєднувати обов'язки матері з професійною діяльністю, та ще й залишатися спортсменкою найвищого рівня.

sowimage

А які жінки є натхненням для вас? Розкажіть нам у коментарях!

Поделиться

Політика обробки персональних даних
Вітаємо Вас на сайті торгової марки «Yves Rocher» в Україні. Наш сайт використовує файли cookies та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також підвищити якість рекламних і маркетингових активностей. Якщо ви згoдні, продовжуйте користуватись сайтом. Якщо ні, просимо змінити відповідні налаштування вашого браузера і продовжити користуватися сайтом.
Докладніше