БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У СЕРПНІ + ПОДАРУНКИ ЗА ЗАМОВЛЕННЯ ВІД 349 ГРН
Назад

Озеленимо Планету Разом: підсумки 2019 року

Висадити 100 мільйонів дерев? Ми близькі до досягнення цієї мети! Давайте дізнаємося, що було зроблено цього року, як у Франції, так і за її межами.

12-річчя програми

Хоча програма «Озеленимо Планету Разом» і була створена у 2007 році, Фонд Yves Rocher почав свою діяльність із висадки дерев ще в 90-х роках, заручившись підтримкою різних організацій.

Майже через двадцять років зустріч Жака Роше та Вангарі Маатаї поклала початок цьому проекту, який при постійній участі співробітників та клієнтів Yves Rocher щорічно набирає обертів. Допомогу в висадці також надають численні неурядові організації. Висадити 100 мільйонів дерев - така наша мета до 2020 року!

Дізнатися більше про проект можна на сайті Фонду.

sowimage

Фонд Yves Rocher: зобов'язання, які виконуються

Заснований у 1991 році за ініціативою Жака Роше, Фонд Yves Rocher веде активну діяльність, спрямовану на захист біорізноманіття планети та поліпшення умов існування її мешканців. За 20 років, окрім програми «Озеленимо Планету Разом», Фонд реалізував багато різних проектів.

Одним з них є премія «Земля Жінок», яка щорічно присуджується жінкам з усього світу за вагомий внесок у збереження навколишнього середовища. З моменту заснування премії в 2001 році було нагороджено 430 лауреатів.

 

sowimage

Фонд підтримує фотографів, чиї роботи висвітлюють тему екології та сталого розвитку, а також взаємовідносини людей та планети. Щороку один або більше професійних фотографів отримують грошову винагороду від Фонду, як визнання їхньої діяльності.

«Природа - наше майбутнє», говорив пан Ів Роше. Саме цією ідеєю керується Фонд Yves Rocher і сьогодні. Програма «Озеленимо Планету Разом» тому підтвердження. Незважаючи на те, що перша велика ціль майже досягнута, попереду ще довгий шлях!

 

sowimage

Підсумки 2019 року

Чого вдалося досягти? Барабанний дріб… 90 000 000 висаджених дерев по всьому світові! Відмінний результат, що став можливим завдяки злагодженій роботі багатьох людей. Але це лише крок до того, що ми повинні ще зробити для планети.

Давайте дізнаємося, скільки було висаджено дерев з моменту існування програми «Озеленимо Планету Разом» в деяких країнах:

sowimage
  • Франція: 3 900 000
  • Україна: 500 000
  • Польща: 420 000
  • Нідерланди: 300 000
  • Німеччина: 140 000
  • Росія: 6 855 000
  • Того: 1 800 000

Ми вийшли на фінішну пряму до цілі висадити 100 мільйонів дерев! Зустрінемося в 2020 році!

Відвідайте наш сайт, приєднуйтесь до нас на Facebook та в Instagram.

А на що вас надихають проекти Фонду Yves Rocher? Розкажіть нам у коментарях!

Поделиться

Політика обробки персональних даних
Вітаємо Вас на сайті торгової марки «Yves Rocher» в Україні. Наш сайт використовує файли cookies та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також підвищити якість рекламних і маркетингових активностей. Якщо ви згoдні, продовжуйте користуватись сайтом. Якщо ні, просимо змінити відповідні налаштування вашого браузера і продовжити користуватися сайтом.
Докладніше