БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У СЕРПНІ
Назад

Що таке парабени?

Що таке парабени і чому вони використовуються в косметиці?

Парабени — це консерванти, які завдяки своїм антибактеріальним властивостям широко застосовуються в косметиці і продуктах харчування. Це робиться задля безпеки споживачів. І так, одразу логічне питання: якщо їх використовують для моєї безпеки, тоді чому чутки про них настільки суперечать одна одній?

Перш за все, важливо знати, що існує кілька типів парабенів, і не всі вони шкідливі для здоров'я. Деякі з них були визнані безпечними за висновком органів охорони здоров'я, в той час як інші парабени, як вважають вчені, можуть порушувати роботу ендокринної системи і приводити до гормональних проблем.

sowimage

Варто чи ні триматися подалі від парабенів?

Оскільки в Yves Rocher ми приділяємо пильну увагу новітнім науковим розробкам, а також дбаємо про безпеку наших клієнтів, ми зацікавилися цією проблемою досить давно (навіть раніше, ніж ви можете собі уявити!). Починаючи з 2011 року ми вживаємо різні превентивні заходи, а також шукаємо альтернативні компоненти, щоб зберегти склад наших формул. Тому на сьогодні ми з гордістю можемо сказати, що понад 97% наших косметичних продуктів не містять парабенів!

Як нам це вдалося?

Все просто, існує два способи:

- Деякі косметичні продукти не потребують консервантів, наприклад, парфуми, туалетна вода, помади, лаки для нігтів, деякі креми і т. д. Тому ми їх туди не додаємо!

- Для інших продуктів ми просто знайшли альтернативний спосіб зберігання, замінивши парабени на не менш ефективні консерванти, такі як: сорбінова кислота, сорбат калію або бензоат натрію. Ці консерванти визнані безпечними і часто використовуються в сертифікованих органічних продуктах.

sowimage

97% наших косметичних продуктів не містять парабенів, а як щодо інших 3%?

Дійсно, що входить в ці 3%? Нам важливий склад наших формул! Ми багато працюємо над тим, щоб знайти безпечні альтернативи. Але оскільки ми ще в пошуку надійного, ефективного та безпечного рішення, ми застосовуємо тільки санкціоновані парабени і додаємо їх рівно в тій кількості, в якій вони необхідні, — не більше і не менше, щоб зберегти якість наших продуктів і забезпечити безпеку наших клієнтів! І повірте, краще зберегти парабени в складі кількох продуктів, ніж ризикувати здоров'ям клієнтів через те, що косметичні засоби погано збереглися.

І оскільки ми постійно покращуємо якість нашої косметики, ми взяли на себе зобов'язання до 2021 року знайти безпарабенове рішення для всієї нашої продукції!

Поделиться

Політика обробки персональних даних
Вітаємо Вас на сайті торгової марки «Yves Rocher» в Україні. Наш сайт використовує файли cookies та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також підвищити якість рекламних і маркетингових активностей. Якщо ви згoдні, продовжуйте користуватись сайтом. Якщо ні, просимо змінити відповідні налаштування вашого браузера і продовжити користуватися сайтом.
Докладніше