БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ЛИПНІ
Назад

Новий рік – новий підхід до розпродажів!

Настав довгоочікуваний момент сезонних знижок! Двічі на рік ми неймовірно радіємо з цієї події, після якої нерідко виникає почуття провини за зайві та непотрібні покупки.

Може, варто підійти до шопінгу по-іншому?

Ніхто не говорить про те, що потрібно повністю відмовитися від придбання нових речей, особливо у період розпродажів, навіть беручи до уваги тренд нульових відходів. Чому не скористатися вигідною пропозицією?

Декілька основних правил раціонального шопінгу під час знижок

Розпродаж - ідеальний момент покупки за зниженою ціною тих речей, про які ви давно мріяли. Бережливе ставлення до грошей та контроль витрат сприяють розумному споживанню, а знижки дозволяють побалувати себе тим, від чого Вам доводилося відмовлятися протягом останніх місяців.

Зрозуміло, раціональний шопінг вимагає певних зусиль: завжди треба керуватися здоровим глуздом. Приміром, зробіть ревізію на полицях у ванній кімнаті та у своїй косметичці. Позбавтеся прострочених продуктів, тоді стане ясно, які засоби варто оновити, і що краще купити!

sowimage

Цінові пропозиції в Yves Rocher

Гарна новина! Бути одночасно соціально відповідальним споживачем та користуватися привабливими цінами цілком можливо. Наприклад, в Yves Rocher існує проект «1 куплений продукт = 1 посаджене дерево» на підтримку програми «Озеленимо Планету Разом» під егідою Фонду Yves Rocher, місією якої є посадка 100 мільйонів дерев до 2020 року включно.

Як це працює?

Yves Rocher зобов'язується передавати кошти від продажу кожного продукту-партнера на посадку одного дерева по всьому світові. Тому, купуючи косметичні засоби в наших бутіках, інтернет-магазинах або за каталогами, Ви робите добру справу!

sowimage

У 2019 році продуктами-партнерами «Озеленимо Планету Разом» були засоби гами I Love My Planet - концентровані гелі для душу та шампуні (про продукти-партнери 2020 року можна дізнатися у Фонді Yves Rocher). І бонус? Всі ці продукти виробляються в Бретані, Франція.

Якщо Ви хочете дізнатися про програму більше, перейдіть за посиланням

Проте, навіть не купивши засоби I Love My Planet, будьте впевнені у своєму внеску у безпеку планети: більшість наших продуктів зроблені згідно принципів ековідповідальності, їхня упаковка містить на 20-25% менше пластику, що дозволяє знизити вплив на навколишнє середовище.

sowimage

Ми змінили Ваше ставлення до розпродажів? Розкажіть у коментарях, який необхідний Вам косметичний засіб Ви придбаєте під час знижок!

Поделиться

Політика обробки персональних даних
Вітаємо Вас на сайті торгової марки «Yves Rocher» в Україні. Наш сайт використовує файли cookies та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також підвищити якість рекламних і маркетингових активностей. Якщо ви згoдні, продовжуйте користуватись сайтом. Якщо ні, просимо змінити відповідні налаштування вашого браузера і продовжити користуватися сайтом.
Докладніше