Yves Rocher
Назад

Акцент на брови!

За допомогою макіяжу ми підкреслюємо красу очей та спокусливість губ… А як щодо брів?

 Саме вони структурують обличчя та надають виразності погляду. Це секретна зброя для бездоганного образу.  Розповідаємо, як її використовувати!

1/
Рідкі брови?

Скористайтеся Олівцем для Брів. Він з легкістю заповнить «прогалини», в результаті чого брови виглядатимуть дуже природно.

Олівець з веганською формулою, що містить в середньому 99,9% натуральних інгредієнтів, представлений в п'яти відтінках: серед них ви обов'язково знайдете близький до вашого натурального!

2/
Тонкі брови?

Ультрастійкий Олівець для Брів з мікрострижнем допоможе промалювати брови з високою точністю, надати їм бажаної форми та кольору (обирайте один із п'яти представлених відтінків). Вбудована щіточка дозволяє рівномірно розтушувати текстуру та упорядкувати волоски для максимально природного образу.

Стійка веганська формула забезпечує бездоганність макіяжу впродовж 12-ти годин. Немає сумнівів, цей олівець займе гідне місце у вашій косметичці.

3/
«Неслухняні» брови?

Із такою проблемою впорається Туш для Брів.

За допомогою невеликої моделювальної щіточки вона профарбовує, структурує та фіксує брови, надаючи їм бажаної форми та густоти. Стійка до потовиділення формула містить 89% інгредієнтів натурального походження та дозволить вам виглядати ідеально протягом всього дня.

Окрім п'яти кольорових відтінків, в прозорій версії наявний Гель для Брів, який підійде абсолютно всім. Універсальний відтінок можна використовувати самостійно для фіксації брів, підкреслюючи їхню природну красу, або наносити поверх Ультрастійкого Олівця для Брів для структурування форми.

sowimage

Поделиться