БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У СЕРПНІ + ПОДАРУНКИ ЗА ЗАМОВЛЕННЯ ВІД 349 ГРН
Назад

Yves Rocher: Різдвяні зобов’язання

Турбота про природу та навколишнє середовище завжди була та буде нашим пріоритетом. Ми не забуваємо про це і під час свят, залишаючись вірними своїм принципам! У чому це виражається?

Екологічні продукти та упаковка

Флакони з переробленого пластику, що підлягають вторинній переробці, упаковка з деревини підвідомчих лісів та навіть картонні коробки парфумерних наборів, вироблені з утилізованих нами паперових відходів, - вся новорічна колекція відповідає екоконцепції Yves Rocher та нашим зобов'язанням щодо збереження навколишнього середовища.

Особливу гордість у нас викликає упаковка Набору «Новорічний календар»: у ній повністю відсутній пластик, картонні коробочки-комірки можна використовувати у подальшому для зберігання улюблених дрібниць або утилізувати без шкоди для навколишнього середовища! Чудовий подарунок собі або своїм близьким!

sowimage

Екодизайн вітрин

Цього року новорічні вітрини магазинів Yves Rocher будуть прикрашені ялинковими гілками, що обрамляють величезну сніжинку. Ви її точно не пропустите ні вдень, ні вночі. Тут ми також не поступилися своїми принципами. Згідно з нашими зобов’язаннями щодо скорочення споживання електроенергії ілюмінація вітрин здійснюватиметься автономно без підключення до електромережі. Просто диво!

Цими вітринами будуть оформлені 3000 магазинів у 70 країнах. Елементи вітрин поставляються у наборах. Щоб знизити вплив на навколишнє середовище, ми оптимізували транспортну упаковку, максимально зменшивши кількість коробок. Це, в свою чергу, дозволяє скоротити вантажоперевезення та, відповідно, викиди CO2 в атмосферу.

sowimage

Поделиться

Політика обробки персональних даних
Вітаємо Вас на сайті торгової марки «Yves Rocher» в Україні. Наш сайт використовує файли cookies та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також підвищити якість рекламних і маркетингових активностей. Якщо ви згoдні, продовжуйте користуватись сайтом. Якщо ні, просимо змінити відповідні налаштування вашого браузера і продовжити користуватися сайтом.
Докладніше