ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Сортувати за
Сортувати за
За релевантністю
За рейтингом
За назвою (А-Я)
За назвою (Я-А)
За зростанням ціни
За зменшенням ціни

Нічний догляд

Ніч - найсприятливіший період для відновлення шкіри. Саме під час сну процеси регенерації в клітинах проходять набагато активніше. Тому нічний крем для обличчя значно покращує ефект від використання засобів догляду за шкірою будь-якої спрямованості, чи то базовий зволожувальний крем або інтенсивна омолоджувальна сироватка.

Живлення та відновлення

Зволожити суху шкіру, усунути почервоніння та наситити тканини живильними елементами зможуть нічні засоби з оліями, а також з відновлювальними та заспокійливими компонентами, наприклад, Зволожувальний Денний / Нічний Крем для Обличчя Pure Calmille з екстрактом Ромашки та Відновлювальний Денний/Нічний Крем для Обличчя Pure Calendula з екстрактом Календули, − ці універсальні нічні креми глибоко живлять та заспокоюють шкіру, відновлюють ліпідну мантію епідермісу та запобігають трансепідермальній втраті вологи.

Вивести токсини, що накопичилися за день, усунути сліди втоми та повернути шкірі свіжість допоможе Нічний Крем-Маска для Обличчя Детокс та Відновлення з висококонцентрованим екстрактом Афлої, що має регенеруючі та захисні властивості, з гами Elixir Jeunesse - Детокс та Відновлення. Позбутися пігментних плям, вирівняти колір обличчя та повернути шкірі сяяння зможуть Нічний Крем-Маска від Зморщок та для Вирівнювання Поверхні Шкіри та Нічний Відновлювальний Рослинний Пілінг з гами Serum Vegetal. Перший працює за рахунок екстрактів мезембріантемума кришталевого та зеленого рису, - ці компоненти насичують шкіру киснем і стимулюють процеси регенерації в тканинах, таким чином розгладжуючи мімічні зморшки та повертаючи шкірі сяяння. А другий містить рослинні кислоти, які дбайливо та ефективно відлущують ороговілі клітини епідермісу, розгладжують поверхню шкіри та вирівнюють тон обличчя.

Антивікові нічні креми

Зберегти молодість і красу шкіри допоможуть омолоджувальні нічні креми для обличчя Yves Rocher. Нічний Крем Анти-Аж Глобаль з нативними клітинами рослин 4 покоління (4G) зупиняє процес старіння, реконструюючи шкіру на клітинному рівні. Нічний Благотворний Крем від Зморщок Riche Crème з 30 цінними оліями та олією 1000 троянд потурбується про глибоке живлення та відновлення зрілої шкіри.

Показати більше

  • 100% рослинні
    активні інгредієнти

  • На наших полях ми ведемо
    органічне землеробство

  • Наші продукти
    екодружні

Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.