ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0

ВІД РОСЛИН -
ДО ВАШОЇ ШКІРИ

act beautiful*

champs de bleuets

Ми продовжуємо виконувати наше зобов'язання щодо створення більш відповідальної і безпечної краси для природи та шкіри.

Яким чином? Завдяки нашій програмі чітких амбіційних цілей та дій до 2030 року - act beautiful*, яка має на меті зробити природню та відповідальну красу більш доступною.

Дізнайтеся 10 зобов'язань act beautiful*

*Краса в діях

Зобов'язання 1ФРАНЦУЗЬКА РОСЛИННА КОСМЕТИКА З ПІДТВЕРДЖЕНОЮ ЕФЕКТИВНІСТЮ

 • 100% активних інгредієнтів рослинного походження у формулах продуктів з перевіреною ефективністю.
 • понад 95% виробництва продукції у Франції.

Природа та сила природи рослин - наше невичерпне джерело натхнення, починаючи з 1959 року.

Ми постійно вдосконалюємо власну ботанічну експертизу, завдяки якій наші продукти виготовляються зі 100% активних інгредієнтів рослинного походження та проходять щорічну перевірку ефективності (результат більше 200 щорічних тестувань для гарантії якості нашої продукції).

Осередком створення рослинних інновацій є ботанічний сад у Ла-Гасії (Франція), це справжня лабораторія під відкритим небом, із моменту відкриття ботсаду в 1975 році ми вирощуємо та досліджуємо в ньому понад 5000 рослин.

Наше виробництво розташоване у Франції, оскільки Yves Rocher - бренд французького походження. Понад 95%* продукції виробляються беспосередньо на території Франції, а 93% з них - на заводах у серці Бретані (Франція).

*Для виробництва інших продуктів, а саме засобів для макіяжу (олівців, пудри тощо), потрібні спеціалізовані технології виробництва, в чому нам допомагають європейські субпідрядники. Менше ніж 1% нашої продукції виробляється за межами Європи, а саме - деякі аксесуари (пензлі, підстругачки для олівців та подібні) - у Китаї та Кореї.

ВІДКРИТИ

Зобов'язання 2БІЛЬШ НАТУРАЛЬНІ ФОРМУЛИ ТА ПЕРЕВІРКА ІНГРЕДІЄНТІВ

 • Більше 93% інгредієнтів натурального походження - середній показник вмісту натуральних інгредієнтів нашої продукції, ми ставимо за мету досягти понад 96% до 2030 року.
 • Понад 450 інгредієнтів не використовуються у формулах нашої продукції, це інгредієнти, які заборонені для використання європейським законодавством.

Натуральність є основою для створення формул продукції та забезпечення її якості, для чого у виробництві використовуються інгредієнти натурального походження, що гарантують безпечне використання, ефективність та гіпоалергенність.

На сьогодні наша продукція має середній показник - понад 93% інгредієнтів натурального походження, завдяки прагненню до вдосконалення формул, ми збільшимо цей показник до більше ніж 96% до 2030 року, зберігаючи можливість ефективного та безпечного використання.

Інгредієнти формул вибираються з особливою ретельністю та увагою до їхнього впливу на здоров'я, довкілля та суспільство, для використання найбільш безпечних та відмови від інших: на сьогодні понад 450 інгредієнтів, заборонених європейським законодавством*, відсутні у формулах нашої продукції.

Жоден із наших продуктів не тестується на тваринах, починаючи з 1989 року, ще за 15 років до появи відповідної європейської вимоги до виробництва. Також ми припинили продаж нашої продукції у Китаї, де влада в односторонньому порядку має право прийняти рішення самостійно тестувати косметичну продукцію перед тим, як продавати її на території держави.

*Відповідно до Європейського Законодавства стосовно косметичних продуктів 1223/2009, що встановлює вимоги до виробництва та продажу косметичної продукції, визначаючи інгредієнти, заборонені для використання в косметиці.

ВІДКРИТИ

Зобов'язання 3НОВІ ЗВИЧКИ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ ПЛАСТИКУ

 • 0 пластикових відходів завдяки використанню твердих продуктів.
 • Рефіли гелів для ванни та душу повністю придатні до повторного перероблення, містять у 4 рази менше пластику*.

Зменшення використання пластику - наша мета.

До 2030 року ми даємо зобов'язання скоротити використання пластику на 30%, використовувати 100% переробленого пластику та розробляти паковання, що повністю на 100% придатне до повторного перероблення.

Для досягнення цієї мети, ми допомагаємо нашим клієнтам створювати нові екозвички.

Більше краси, менше пластику з вибором:

 • твердих продуктів з 0 пластиковими відходами;
 • повністю придатних до перероблення флаконів рефілів, що містять у 4 рази менше пластику*

Ефективність та комфорт використання - без компромісів!

*У г пластику на мл продукції у порівнянні з флаконами, які були виготовлені у 2019 році.
**У порівнянні до стандартних флаконів гелів для ванни та душу об'ємом 400 мл.

ВІДКРИТИ

Зобов'язання 4СЕРТИФІКОВАНІ ОРГАНІЧНІ РОСЛИНИ, ВИРОЩЕНІ ЗА ПРИНЦИПАМИ АГРОЕКОЛОГІЇ

 • Наші емблематичні рослини з Ла-Гасії з 1999 року сертифіковані як органічні.
 • 60 га наших полів обробляються за принципами агроекології, з повагою до природних ресурсів та біорізноманіття.

Емблематичні рослини бренду, вирощені у Ла-Гасії, з 1999 року сертифіковані як органічні, 60 га наших полів обробляються за принципами агроекології - агрокультурної моделі, яка сприяє відновленню ґрунтів та біорізноманіття.

Ця стійка агрокультурна модель поєднує в собі захист природних ресурсів, підтримку біорізноманіття та залучення людської взаємодії на місцевості. Такий комплексний підхід дозволяє нам впроваджувати інновації та нові методи вирощування у співпраці з нашими фермерами-партнерами. Створення лісосмуг, сівозміна (чергування сільськогосподарських культур) та рослинний покрив є невід'ємими частинами агроекології, оскільки ці дії сприяють біорізноманіттю, зберігаючи ґрунт, фауну та флору.

Ми прагнемо до 2030 року поширити цю доброчесну модель, залучивши більше рослин в екосистему Ла-Гасії площею 110 га.

*Арніка, Волошка, Календула, Ромашка Лікарська, Ромашка Римська, Настурція, Едуліс, Мезембріантемум та М'ята. Формула кожного другого продукту бренду складається саме з цих рослин.

ВІДКРИТИ

Зобов'язання 5 СТІЙКЕ ПОСТАЧАННЯ РОСЛИННИХ ІНГРЕДІЄНТІВ

 • Перший Французький Бренд, що отримав сертифікацію UEBT* (Союзу Етичної Біоторгівлі) рослин з Ла-Гасії, цей сертифікат гарантує більш дбайливе ставлення до джерел постачання з повагою до людей та біорізноманіття.
 • Більше 150 ланцюгів постачання рослин, сертифікованих незалежними організаціями (Agriculture Biologique***, UEBT*, Fair For Life** та іншими).

Ми працюємо над тим, щоб наші рослинні інгредієнти ставали все більш екологічно чистими.

Yves Rocher - перший французький бренд, що отримав сертифікацію UEBT* (Союзу Етичної Біоторгівлі) за принципи вирощення рослин у Ла-Гасії, цей сертифікат підтверджує наше дбайливе ставлення до джерел постачання з повагою до людей та біорізноманіття.

Понад 150 з 450 наших ланцюгів постачання рослин у світі були сертифіковані незалежними організаціями (Agriculture Biologique***, UEBT*, Fair For Life** та іншими). Ми гарантуємо, що наші ланцюги постачання відповідають особливо суворим екологічним, економічним та соціальним критеріям, і наша мета - збільшити кількість сертифікованів ланцюгів постачання до понад 250 до 2030 року.

*UEBT (Союз Етичної Біоторгівлі): ця етикетка, що гарантує етичне джерело рослинних інгредієнтів.
**Fair for Life: ця етикетка, що позначає дотримання принципів справедливої торгівлі.
***Agriculture Biologique: сертифікація органічного землеробства.

ВІДКРИТИ

Зобов'язання 6"ПІДТРИМКА ДІЯЛЬНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПАРТНЕРІВ"

 • Понад 7200 партнерів у Франції та в усьому світі отримали підтримку в сільськогосподарській та економічній діяльності.

Ми надаємо підтримку більше ніж 7200 партнерам в їхній сільськогосподарській діяльності та економічному розвитку у Франції та світі, щоб збільшити стійкість їхнього бізнесу.

Вже реалізовані освітні ініціативи, наприклад, обмін знаннями та підтримка сталих методів ведення сільського господарства, а також ініціативи з економічної диверсифікації, щоб гарантувати виробникам отримання прибутку протягом цілого року. До 2030 року ми будемо продовжувати активно підтримувати наших партнерів.

*У 2022 році.

ВІДКРИТИ

Зобов'язання 7ВІДПОВІДАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО КОСМЕТИКИ У СФЕРАХ ВОДНИХ РЕСУРСІВ ТА ЕНЕРГЕТИКИ

 • Скорочення на 32% викидів вуглецю на наших заводах у Ла-Гасії у 2022 році, на 75% - у 2025*.
 • Зменшення на 23% води, що використовується на наших заводах у Ла-Гасії у 2022 році, на 30% - у 2030**.

У Ла-Гасії, історичній місцевості бренду та місці розташування наших промислових та логістичних підриємств, ми прагнемо досягнути енергоефективності у 2025 році, скоротивши на 75% наші промислові викиди вуглецю. У 2022 році ми вже скоротили ці викиди на 32%.

Ці дії супроводжуються відповідальним управлінням водними ресурсами на всіх наших промислових підприємствах шляхом оптимізації таких процесів, як наприклад, миття резервуарів. На сьогодні ми скоротили промислове споживання води на 23%**, і наша мета - 30% до 2030 року.

Ла-Гасії, як провідна модель вуглецевої енергоефективності, доводить необхідність активно продовжувати та пришвидшити всі наші дії. Тому ми працюємо над зменшенням нашого впливу на постачання, виробництво, комерційну діяльність, наші підприємства та бутики, щоб досягти скорочення прямих та непрямих викидів на -50%* до 2030 року.

*У тонах вуглецю у порівнянні з 2019 роком.
**У метрах кубічних води на тону продукції у порівнянні з 2019 роком.

ВІДКРИТИ

Зобов'язання 8НАШІ СПІВРОБІТНИКИ ПРАЦЮЮТЬ НА БЛАГО ПРИРОДИ

Від усвідомлення - до дії:

 • 100% наших співробітників пройдуть навчання з екології до кінця 2024 року.
 • До 2030 року кожен з працівників залучатиметься до співпраці з місцевими організаціями з захисту природи та рослин.

За допомогою програми залучення працівників, розгорнутої по всій компанії, 100% наших співробітників проходять навчання з питань охорони довкілля та місії нашого бренду «розкривати, захищати та розповсюджувати користь рослин».

Пройшовши навчання з питань КСВ (корпоративної соціальної відповідальності) та обізнані у питанні захисту рослин, наші співробітники роблять конкретні дії у взаємодії з місцевими організаціями, щоб до 2030 року кожен зміг локально реалізувати один проєкт на рік, щоб допомогти захисту природи та рослин.

ВІДКРИТИ

Зобов'язання 9 ПІДТРИМКА ФОНДУ YVES ROCHER

 • Понад 125 мільйонів дерев, висаджено і захищено Фондом Yves Rocher у 45 країнах світу, завдяки більш ніж 30 рокам партнерства.

Ми підтримуємо діяльність Фонду Yves Rocher вже понад 30 років.

Завдяки цьому партнерству було висаджено та захищено понад 125 мільйонів дерев у 45 країнах світу у тісній співпраці з 71 неурядовою організацією.

Переконані у важливій ролі дерев у боротьбі зі зміною клімату та з руйнуванням біорізноманіття, Фонд Yves Rocher продовжує свою діяльність, висаджуючи різноманітні ендемічні види дерев у всіх природних зонах: лісових, сільськогосподарських і навіть міських. Мета Фонду: до 2030 року висадити та захистити 150 мільйонів дерев.

ВІДКРИТИ

Зобов'язання 10ЩОДНЯ ДІЯТИ РАЗОМ НА КОРИСТЬ ПРИРОДИ

 • Зобов'язані захищати природу та рослини, ми прагнемо з 2025 року запровадити низку громадянських організацій, щоб кожен із нас міг діяти.

До 2030 року ми прагнемо об'єднати суспільство, яке прагне до реалізації дій для захисту природи та рослин.

Відтепер ви можете записатися на одну з активностей, організовану Фондом Yves Rocher у Франції, натиснувши тут.

Водночас ми працюємо над створенням громадянських організацій із 2025 року, щоб дати можливість кожному з нас зробити свій внесок.

Більше інформації - згодом.

ВІДКРИТИ


Спробуйте наші ековідповідальні продукти

Дивитись всі