БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА В АВГУСТЕ + ПОДАРКИ ЗА ЗАКАЗ ОТ 349 ГРН

ДОГОВІР РОЗДРІБНОЇ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ ДИСТАНЦІЙНИМ СПОСОБОМ

Ми раді вітати Вас на сайті торгової марки Yves Rocher в Україні www.yves-rocher.ua (надалі по тексту - «Сайт»). Цей Договір роздрібної купівлі-продажу товарів дистанційним способом (надалі – «Договір») є публічною офертою Продавця, який пропонує укласти договір купівлі-продажу дистанційним способом на наступних умовах.

ВИЗНАЧЕННЯ
У цьому Договорі, якщо контекст не вимагає іншого, нижченаведені терміни використовуються в таких значеннях:

«Сайт» - сукупність web-сторінок з повторюваним дизайном, які об'єднані за змістом і навігацією, та розміщені на одному web-сервері, доступні за адресою в мережі Інтернет https://www.yves-rocher.ua/ та/або на субдоменах.
«Продаж дистанційним способом» – продаж шляхом замовлення поштою по бланку замовлення, телефоном відповідно до каталогів або пропозицій консультанта, шляхом замовлення на Сайті, в тому числі через чат, месенжери або за допомогою електронної пошти.
«Продавець» - ТОВ «ІВ РОШЕ УКРАЇНА», код ЄДРПОУ 37101730, адреса: 01001, місто Київ, площа Спортивна, будинок 1-А, 16-й поверх. Адреса для відправки листів, претензій, рекламацій – Відділ обслуговування клієнтів «Ів Роше»

а/я «Ів Роше», м. Київ – 210, 04210
Телефони: (044) 461 04 04

Vodafone +38 066 461 04 04
Kyivstar +38 068 461 04 04
Lifecell +38 063 461 04 04
з 8.00 до 22.00 з понеділка по суботу.
Тарифікація дзвінків відповідно до тарифів операторів.
E-mail: contact@yves-rocher.ua

«Покупець» - фізична особа, яка володіє необхідною цивільною дієздатністю і має намір замовити або придбати / замовляє, придбаває або використовує Товари виключно для власних потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності. У разі порушення Покупцем даної умови він позбавляється пільг і переваг, наданих йому Законом України від 12.05.1991 № 1023-XII «Про захист прав споживачів», а також позбавляється права на укладення даного Договору;


«Територія» - територія України, крім тимчасово окупованих територій України та населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення.

«Товари» – парфумерно-косметична продукція та супутні аксесуари під торговою маркою «Yves Rocher®», вироблені фірмою «Лаборатуар де Біоложі Вежеталь Ів Роше» та іншими афілійованими особами групи компаній «Ів Роше», які поширюються Продавцем на Території і пропонуються для продажу на Сайті, в бланку замовлення для продажів поштою, доводяться до відома Покупця шляхом публікації в каталозі або -консультантом в разі замовлення по телефону. Детальний опис товарів наводиться в бланках замовлення, в каталогах, на Сайті або надаються консультантом. Всі Товари сертифіковані відповідно до законодавства України;

«Пропозиція Продавця» - доступна інформація про Товари, пропоновані для продажу на Сайті, в бланках замовлення, в каталогах або що доводяться до відома Покупця консультантом за цінами і на умовах, встановлених відповідно до діючих тарифів Продавця;

«Спеціальна пропозиція» - Пропозиція, що містить інформацію про знижки, подарунки, інші особливі умови придбання Товару на Сайті, в бланку замовлення, призначеному для продажу поштою, що доводиться до відома Покупця шляхом публікації в каталозі для продажів, по телефону або консультантом. Продавець не зобов'язаний вказувати, що Пропозиція є Спеціальною.

«Подарунок» - продукція, що пропонується Продавцем в якості бонусу (винагороди) до Замовлення Покупцеві, яке оформляється по Спеціальній пропозиції на умовах, які визначаються на розсуд Продавця. Під Подарунком мається на увазі надання знижки в розмірі вартості Товару, при покупці Товарів на спеціальних умовах при виконанні умов Пропозиції.

«Замовлення» - окремі найменування Товарів з переліку, наданого Продавцем, зазначені Покупцем при оформленні заявки на покупку Товарів  на умовах, що діють в момент оформлення такої заявки.

Цей Договір визначає виключно правила продажу Товарів, які пропонуються в рамках Пропозиції Продавця. Покупець може ознайомитися з Товарами, які представлені в Пропозиціях Продавця, до і під час оформлення Замовлення.

Пропозиція Продавця
Всі Пропозиції Продавця (в тому числі Спеціальні) дійсні виключно на Території. Строк дії Пропозиції зазначений безпосередньо в Пропозиції. Пропозиція дійсна тільки за умови наявності на складі Товарів, представних в ній. Строк дії Пропозиції може бути продовжений, скорочений або змінений Продавцем, про що Покупець повідомляється методом поширення зміненої Пропозиції в будь-який спосіб.
Всі Спеціальні Пропозиції дійсні щодо Товарів і Подарунків, які є в наявності на складі Продавця, що впливає на надання того чи іншого Подарунка. У разі відсутності на складі Продавця Подарунка, передбаченого Спеціальною пропозицією, Продавець має право в односторонньому порядку змінити без повідомлення Покупця раніше запропонований Подарунок на інший Подарунок. Заміна Подарунка не є порушенням Продавцем умов Замовлення. Грошовий еквівалент Подарунка не виплачується. Залежно від умов Пропозиції Покупець має право на отримання не більше ніж по одній одиниці кожного Подарунка з числа запропонованих.

Спеціальні пропозиції Продавця дійсні протягом встановленого Продавцем строку. Строк дії Спеціальної пропозиції може бути продовжений, скорочений або змінений Продавцем, про що Покупець повідомляє методом поширення самої Пропозиції. Замовлення, здійснене Покупцем після закінчення строку дії Спеціальної пропозиції Продавця, може бути прийняте до виконання на умовах Спеціальної пропозиції тільки за згодою Продавця.

Кількість замовлених Товарів одного і того ж артикулу з будь-якої Пропозиції (в тому числі Спеціальної) не може перевищувати 9-ти одиниць, якщо інше прямо не визначено у відповідній Пропозиції Продавця. На підставі одної Пропозиції Продавця Покупець може зробити не більше одного Замовлення (якщо інше не зазначено в Пропозиції). Покупець може замовити Товари на підставі стікера тільки в одному екземплярі (якщо інше не зазначено в Пропозиції).

Ціни
Ціни в бланках замовлень, каталогах, на Сайті вказані в гривнях, з ПДВ без урахування вартості пересилання і поштового збору. Ціни можуть змінюватися Продавцем без попереднього повідомлення Покупця, при цьому замовлені Товари оплачуються за цінами, які діяли на момент здійснення Замовлення Покупцем.
Товари
Товари, які входять до складу відповідного Замовлення, знаходяться у власності Продавця до моменту повної оплати Покупцем вартості такого Замовлення.
Перелік Товарів, що пропонуються для продажу, визначається Пропозиціями Продавця. Продавець має право змінювати перелік Товарів без попереднього повідомлення Покупця. Детальна інформація про найменування Товарів, про їх основні характеристики і про ціну розміщена на бланках замовлення, в каталогах, на Сайті і надається консультантом.
Строк, протягом якого діє Пропозиція про укладення Договору щодо окремих Товарів, зазначений на бланках замовлення, в каталогах, в умовах промо-кампанії на Сайті і вказується консультантом (якщо строк не зазначений, то Пропозиція дійсна тільки протягом її публікації на Сайті).
Пропозиція дійсна тільки в межах наявних на складі Товарів.
Інформація про Товари, яка може бути відсутня в бланках замовлення, в каталозі і на Сайті, але повинна бути доведена до відома Покупця, розміщується на етикетці і / або упаковці Товарів.
Строк придатності Товарів для використання становить не менше 6 (шести) місяців від дати їх відправки Покупцеві.
Оформлення Замовлення

Для оформленні першого Замовлення Покупцю необхідно надати наступну інформацію про себе: стать, ім'я, прізвище, дату народження, повну адресу, контактний номер (мобільного) телефону та адресу електронної пошти. Ця інформація вноситься Покупцем в реєстраційну форму на бланку замовлення чи на Сайті і може бути в подальшому відредагована Покупцем у зв'язку з її зміною при наступному Замовленні. Продавець не змінює інформацію, яку повідомив Покупець, без згоди Покупця.
При першому оформленні Замовлення Покупцю присвоюється клієнтський номер. У одного Покупця може бути тільки один дійсний клієнтський номер, який відповідає персональним даним Покупця. Оформлення (або спроба оформлення) додаткових клієнтських номерів на Покупця, персональні дані якого вже існують в базі Продавця, не допускається. У разі, якщо Покупець, порушуючи зазначене вище положення, отримав кілька клієнтських номерів, Продавець має право такі клієнтські номери об'єднати в один, за яким і прийматиме всі Замовлення такого Покупця.
Одні і ті самі домашня адреса / номер телефону / адреса електронної пошти можуть бути використані не більше, ніж для трьох клієнтських номерів. У разі, якщо одні і ті самі домашня адреса / номер телефону / адреса електронної пошти використовуються для 4 і більше клієнтських номерів, Продавець може в односторонньому порядку призупинити обслуговування таких клієнтських номерів. Відновлення обслуговування клієнтського номера, дія якого була призупинена, можливе тільки після проходження ідентифікації Покупця, в ході якої можуть бути запитані копії документів, що посвідчують особу Покупця.
Розміщуючи Замовлення Покупець підтверджує, що він отримав від Продавця всю необхідну йому інформацію, надання якої є обов'язковою при реалізації Товарів за Договором відповідно до чинного законодавства. Покупець погоджується з тим, що  інформація про Товари може доводитися до нього за допомогою засобів дистанційного зв'язку.
Оскільки відмова Покупця від Замовлення в той момент, коли Замовлення вже знаходиться в процесі доставки, тягне за собою певні витрати Продавця, пов'язані з обробкою і доставкою Замовлення, Продавець має право не приймати до виконання Замовлення Покупця, який зловживає своїм правом на відмову від Замовлень. Для цілей цього Договору зловживанням правом Покупця на відмову від Замовлення вважається відмова від Замовлення три і більше разів поспіль або чотири і більше рази у сукупності, реалізовані одним Покупцем.До моменту оплати Покупцем раніше замовлених Товарів, в тому числі Товарів, доставка яких здійснюється в момент оформлення нового Замовлення, Продавець має право відкласти виконання зобов'язань за новим Замовленням Покупця аж до моменту погашення Покупцем наявної заборгованості перед Продавцем або запропонувати Покупцеві інший спосіб оплати.
Якщо у Продавця є підстави вважати, що в діях Покупця є зловживання щодо оформлення Замовлень, Продавець має право розцінювати такі дії Покупця як істотне порушення Договору.

Для цілей цього Договору зловживанням Покупця щодо оформлення Замовлень вважаються наступні дії:


Продавець має право без повідомлення відмовити в укладенні Договору особам, які не згодні з його умовами і / або допускають (раніше допустили) істотні порушення Договору.
 


1) Вид продажів

а) через Сайт

Для оформлення Замовлення Покупець вибирає Товари, які його цікавлять, шляхом натискання на кнопку «Додати до кошика» навпроти зображення відповідного Товару або шляхом внесення коду Товару у відповідну графу на Сайті. При першому оформленні Замовлення Покупець реєструє в системі свій індивідуальний логін і пароль. Пізніше свій логін і пароль Покупець вводить в спеціальну форму при кожному оформленні нового Замовлення на Сайті. Завершення оформлення Замовлення здійснюється Покупцем шляхом натискання на кнопку «Завершити замовлення». З цього моменту Договір вважається укладеним Покупцем на зазначених умовах Договору. При цьому Покупець підтверджує повну і беззастережну згоду з вмістом Замовлення.

Після реєстрації Замовлення Покупця на Сайті на електронну адресу Покупця протягом 24 годин надходить електронне повідомлення про підтвердження реєстрації Замовлення із зазначенням загальної суми Замовлення, необхідної для оплати Покупцем, і інформацією про строк і вартість доставки (без урахування поштового збору). Це повідомлення є підтвердженням того, що Замовлення Покупця прийняте в обробку і для підготовки, а також є підтвердженням укладення між Продавцем і Покупцем Договору.

Продавець має право відмовити Покупцеві в оформленні Замовлення, якщо Покупець (або хтось інший замість нього) в ході оформлення Замовлення на Сайті здійснює або намагається здійснити будь-які недобросовісні маніпуляції, фальсифікації щодо системи прийому Замовлень Продавця, недобросовісно користується технічними неполадками системи з метою отримання вигоди, оскільки дані дії Покупця Продавець має право розглядати як зловживання під час укладання Договору.

 

б) замовлення на підставі друкованих Пропозицій

Для оформлення Замовлення Покупець вибирає Товари, які його цікавлять, шляхом заповнення бланка замовлення.
Завершення оформлення Замовлення здійснюється Покупцем шляхом відправки заповненого бланка замовлення за вказаною у ньому адресою. Договір вважається укладеним Покупцем на зазначених в ньому умовах з моменту прийняття до обробки Продавцем отриманого відповідним чином заповненого бланка замовлення. При цьому Покупець підтверджує повну і беззастережну згоду з вмістом Замовлення.


в) замовлення по телефону

Для оформлення Замовлення Покупець вибирає Товари, які його цікавлять, із запропонованих консультантом відповідно до діючих Пропозицій шляхом повідомлення його найменування, коду або основних характеристик консультанту. Крім того, Покупець може погодитися з пропозицією додаткових засобів, запропонованих консультантом.

Завершення оформлення Замовлення здійснюється Покупцем шляхом підтвердження переліку найменувань, обсягу, ціни Товарів, загальної суми Замовлення, можливих Подарунків, які перераховуються консультантом. З цього моменту Договір вважається укладеним Покупцем на зазначених в ньому умовах. При цьому, Покупець підтверджує повну і беззастережну згоду з вмістом Замовлення.


г) замовлення через онлайн чат на Сайті та Facebook Messenger

Для оформлення Замовлення Покупець вибирає Товари, які його цікавлять, із запропонованих консультантом відповідно до діючих Пропозицій, шляхом повідомлення його найменування, коду або основних характеристик консультанту. Крім того, Покупець може погодитися з пропозицією додаткових засобів, запропонованих консультантом.
Завершення оформлення Замовлення здійснюється Покупцем шляхом підтвердження переліку найменувань, обсягу, ціни Товарів, загальної суми Замовлення, можливих Подарунків, які перераховуються Консультантом. З цього моменту Договір вважається укладеним Покупцем на зазначених в ньому умовах. При цьому, Покупець підтверджує повну і беззастережну згоду з вмістом Замовлення.


2) Загальні положення щодо замовлення

Мінімальна сума Замовлення по каталогу за винятком фактичної вартості обробки та доставки замовлення і комісії поштового оператора за переказ грошових коштів становить не менше 299 гривень 00 коп. з ПДВ, якщо інше не передбачено умовами Пропозиції. Мінімальна сума Замовлення через Сайт за винятком фактичної вартості обробки та доставки замовлення і комісії поштового оператора за переказ грошових коштів становить не менше 199 гривень 00 коп. з ПДВ, якщо інше не передбачено умовами Пропозиції. Мінімальна сума Замовлення може бути змінена, про що Продавець повинен проінформувати Покупця не пізніше ніж у момент оформлення Замовлення.

Максимальна сума Замовлення за винятком фактичної вартості обробки та доставки замовлення і комісії поштового оператора за переказ грошових коштів становить 3000 гривень 00 коп. з ПДВ.
Можливість зробити Замовлення Товару шляхом внесення його коду у відповідну графу на Сайті, в бланк замовлення або його повідомлення консультанту, надана Покупцю, який добре знайомий з переліком Товарів Продавця, дозволяє економити час Покупця при оформленні Замовлення. При цьому Продавець не несе відповідальність в тому випадку, якщо умови продажу Товару, замовленого за кодом, були ним раніше змінені (змінилася ціна, термін доставки), про що Продавець не зобов'язаний попередньо повідомляти Покупцеві в індивідуальному порядку.
Рекомендується при оформленні Замовлення орієнтуватися на Товари, відомості, про які представлені в поточній Пропозиції Продавця.
У разі повідомлення Покупцем номера мобільного телефону, інформація про готовність Замовлення може бути надана шляхом відправки Покупцеві на мобільний телефон повідомлення із зазначенням дати готовності посилки, її номера, суми Замовлення, і терміну, протягом якого вона може бути доставлена.
Пропозиція Покупця про відправку Замовлення поштовим відправленням за адресою "До запитання" може бути прийнята тільки за попередньої згоди Продавця.
Продавець не несе відповідальність за затримку поставки Замовлення Покупцю в разі надання неповних або недостовірних даних, зазначених Покупцем при оформленні Замовлення.
Факт оформлення Замовлення свідчить про згоду Покупця на укладення Договору, ознайомлення Покупця з умовами продажу Товарів і згоду Покупця з цими умовами Договору в цілому.
Продавець має право відмовити в оформленні Замовлення особам, які не згодні з умовами Договору.
Продавець залишає за собою право скасувати Замовлення Покупця з яких-небудь вагомих причин, в тому числі через істотне порушення Покупцем умов даного Договору.

Обробка Замовлення
Під обробкою Замовлення мається на увазі перевірка Продавцем інформації про наявність замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця і підготовка Замовлення для відправки Покупцеві.

Замовлення обробляється і готується Продавцем протягом 1-7 робочих днів з дати його оформлення Покупцем у разі його наявності на складі і відправляється на поштову адресу, вказану Покупцем.

Термін обробки Замовлення залежить від наявності Товарів на складі Продавця. У разі відсутності будь-якого Товару з числа замовлених Покупцем на складі Продавця, в тому числі з причин, незалежних від останнього, Продавець має право в односторонньому порядку виключити такий Товар із Замовлення Покупця. В такому випадку вартість Замовлення буде перерахована з урахуванням виключеної позиції Товару, відсутнього на складі Продавця.
У разі якщо сума Замовлення після його обробки становитиме суму меншу за мінімально встановлену відповідно до умов цього Договору, Продавець залишає за собою право не приймати таке Замовлення до виконання, про що Продавець повідомляє Покупця будь-яким доступним для нього способом.
 
Доставка Замовлення
Після завершення обробки Замовлення, Продавець здійснює поставку Замовлення Покупцю.
Доставка Замовлення здійснюється Продавцем шляхом залучення третіх осіб - служби поштового зв'язку або кур'єрської доставки (надалі - «Служба доставки»). Спосіб доставки в момент оформлення Замовлення визначається Покупцем. В момент оформлення Замовлення Покупець повинен обов'язково вказати свій контактний (мобільний) номер телефону.
Продавець відправляє Замовлення поштою, посилкою (бандероллю) з оголошеною цінністю.
Доставка Замовлення здійснюється виключно в рамках Території за адресою доставки / поштового відділення, вказаною Покупцем при реєстрації Замовлення.
Продавець не несе відповідальність за несвоєчасне отримання / неотримання Замовлення Покупцем в разі надання Покупцем недостовірних або неповних даних, зазначених Покупцем при оформленні Замовлення.
Для своєчасної доставки Замовлення Покупцю рекомендується вказати точну поштову адресу доставки / поштового відділення, включаючи поштовий індекс, а також контактний номер (мобільного) телефону.
Залежно від Пропозиції Продавця Покупець може брати участь у визначенні витрат на доставку Замовлення, які оплачує Продавець. При оформленні Замовлення Покупець отримує інформацію про те, чи входить вартість доставки в суму Замовлення.

 

Орієнтовні Терміни доставки при наявності всіх Товарів на складі становить 3-15 календарних днів від дати укладення Договору без урахування термінів на обробку Замовлення. На строки доставки впливає наявність Товарів на складі Продавця, віддаленість населеного пункту, до якого здійснюється доставка, а також спосіб доставки.
Якщо Покупець не отримав своє Замовлення, йому необхідно звернутися до Відділу обслуговування клієнтів за телефонами: (044) 461-04-04; Vodafone +38 066 461 04 04; Kyivstar +38 068 461 04 04; Lifecell +38 063 461 04 04 (з понеділка по суботу з 8.00 до 22.00) з метою уточнення статусу Замовлення та наявності Товарів на складі. Тарифікація дзвінків відповідно до тарифів операторів.


1)Поштова доставка
Продавець відправляє Замовлення поштовим відправленням за адресою поштового відділення.
Замовлення вважається доставленим (а відповідне зобов'язання Продавця за Договором - виконаним) в момент доставки Замовлення у поштове відділення, зазначене Покупцем.

2)Кур’єрська доставка
Доставка Замовлення за адресою, вказаною Покупцем, виконується кур'єрською службою, з якою Продавець уклав відповідний договір.

3)Доставка у відділення «Нової Пошти»
Доставка у відділення «Нової Пошти», що зазначене Покупцем, або є найближчим відділенням до адресою доставки, вказаною Покупцем.
 

Оплата Замовлення
Оплата Замовлення здійснюється в гривнях або при отриманні посилки (бандеролі), або платіжною карткою при оформленні Замовлення.
Покупець може оплатити Замовлення онлайн платіжною карткою без комісії.
Оплата здійснюється на Сайті (yves-rocher.ua) через всеукраїнський сервіс прийому платежів Portmone.com, що пройшов міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) і отримав сертифікат №499938160151217 від німецької компанії SRC (Security Research and Consulting GmbH).
Оплата можлива за допомогою платіжних карток будь-якого банку у платіжних системах Visa, Mastercard, через сервіс Visa Checkout або Masterpass. Оплата можлива платіжними картками, випущеними на території України.
Оплата за допомогою платіжних карток здійснюється наступним чином: під час оформлення Замовлення на Сайті, Покупцю буде запропоновано зробити вибір способу оплати. Перейшовши в розділ «Оплата», в підрозділі «Мій спосіб оплати» Покупцю потрібно обрати «Онлайн оплата банківською карткою». Після цього Покупця буде переадресовано на сторінку всеукраїнського сервісу прийому платежів Portmone.com, де Покупцю необхідно буде підтвердити оплату.
Під час оплати Замовлення Покупцем за допомогою платіжної картки дані платіжної картки та будь-яка інша інформація, що стосується платіжної картки не запам'ятовуються Продавцем і, відповідно, не зберігаються Продавцем.
Будь ласка, зверніть увагу, що отримати Товари, оплачені платіжною карткою, може тільки той Покупець, чиї ПІБ були вказані на Сайті під час оформлення Замовлення, тому для отримання Замовлення обов'язково потрібно мати із собою паспорт.
У разі розірвання Договору по Замовленню чи повернення Товарів у випадках, передбачених у розділі «Повернення Товарів» цього Договору, повернення коштів здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дати розірвання Договору, або отримання Продавцем повернених Товарів та вимоги від власника платіжної картки, з якої була здійснена оплата Замовлення, про повернення сплачених за Товари грошових коштів з наданням Продавцю необхідних документів. При цьому повернення коштів здійснюється на платіжну картку, з якої була здійснена оплата, або в інший не заборонений законодавством спосіб.

Продавець бере на себе більшу частину витрат з доставки Замовлення до Покупця, при цьому:

1)За умови поштової доставки при замовленні через Сайт, онлайн чат на Сайті чи Facebook Messenger витрати з обробки та доставки Замовлення в розмірі 40,00 грн. будуть повністю оплачені Продавцем при оформленні Замовлення до 31 січня 2021 року.
За умови поштової доставки при замовленні по каталогу Товарів на суму від 299,00 грн. до 498,99 грн. з ПДВ (без урахування вартості обробки та доставки Замовлення) Покупцем оплачується 55,00 грн. (якщо інше не визначено Пропозицією) за обробку та доставку Замовлення. Витрати з обробки та доставки Замовлення в розмірі 55,00 грн. можуть бути повністю оплачені Продавцем, якщо така умова передбачена Пропозицією (наприклад, сума Замовлення складає 499,00 грн. і більше).

2)За умови кур’єрської доставки при замовленні через Сайт, онлайн чат на Сайті та Facebook Messenger Товару на суму від 199,00 грн. до 374,99 грн. з ПДВ (без урахування вартості обробки та доставки Замовлення) Покупцем оплачується 50,00 грн. (якщо інше не зазначено в Пропозиції). Якщо сума замовлення складає від 375,00 грн. до 599,99 грн, вартість обробки та доставки, яку сплачує Покупець, складає 15,00 грн. Якщо сума замовлення складає 600,00 грн. і більше, покупець не сплачує вартість обробки та доставки замовлення. Витрати з обробки та доставки можуть бути повністю оплачені Продавцем, якщо така умова передбачена Пропозицією (наприклад, сума Замовлення складає 600,00 грн. і більше).
За умови кур’єрської доставки при замовленні по каталогу Товару на суму від 299,00 грн. до 498,99 грн. з ПДВ (без урахування вартості обробки та доставки Замовлення) Покупцем оплачується 55,00 грн. (якщо інше не зазначено в Пропозиції) за обробку та доставку Замовлення. Витрати з обробки та доставки в розмірі 55,00 грн. можуть бути повністю оплачені Продавцем, якщо така умова передбачена Пропозицією (наприклад, сума Замовлення складає 499,00 грн. і більше).

3) За умови доставки у відділення «Нової Пошти» при замовленні через Сайт, онлайн чат на Сайті та Facebook Messenger Товарів на суму від 199,00 грн. до 374,99 грн. з ПДВ (без урахування вартості обробки та доставки Замовлення) Покупцем оплачується 40,00 грн. (якщо інше не зазначено в Пропозиції) за обробку та доставку Замовлення. Якщо сума Замовлення складає від 375,00 грн. до 599,99 грн, вартість обробки та доставки, яку сплачує Покупець, складає 15,00 грн. Якщо сума Замовлення складає 600,00 грн. і більше, Покупець не сплачує вартість обробки та доставки Замовлення. Витрати з обробки та доставки Замовлення можуть бути повністю оплачені Продавцем, якщо така умова передбачена Пропозицією (наприклад, сума Замовлення складає 600,00 грн. і більше). За умови доставки у відділення «Нової Пошти» при замовленні по каталогу Товарів на суму від 299,00 грн. до 498,99 грн. з ПДВ (без урахування вартості обробки та доставки Замовлення) Покупцем оплачується 55,00 грн. (якщо інше не зазначено в Пропозиції) за обробку та доставку Замовлення. Витрати з обробки та доставки в розмірі 55,00 грн. можуть бути повністю оплачені Продавцем, якщо така умова передбачена Пропозицією (наприклад, сума Замовлення складає 499,00 грн. і більше).

Орієнтовні Терміни доставки при наявності всіх Товарів на складі становить 3-15 календарних днів від дати укладення Договору без урахування термінів на обробку Замовлення. На строки доставки впливає наявність Товарів на складі Продавця, віддаленість населеного пункту, до якого здійснюється доставка, а також спосіб доставки.
Якщо Покупець не отримав своє Замовлення, йому необхідно звернутися до Відділу обслуговування клієнтів за телефонами: (044) 461-04-04; Vodafone +38 066 461 04 04; Kyivstar +38 068 461 04 04; Lifecell +38 063 461 04 04 (з понеділка по суботу з 8.00 до 22.00) з метою уточнення статусу Замовлення та наявності Товарів на складі. Тарифікація дзвінків відповідно до тарифів операторів.


1)Поштова доставка
Продавець відправляє Замовлення поштовим відправленням за адресою поштового відділення.
Замовлення вважається доставленим (а відповідне зобов'язання Продавця за Договором - виконаним) в момент доставки Замовлення у поштове відділення, зазначене Покупцем.

2)Кур’єрська доставка
Доставка Замовлення за адресою, вказаною Покупцем, виконується кур'єрською службою, з якою Продавець уклав відповідний договір.

3)Доставка у відділення «Нової Пошти»
Доставка у відділення «Нової Пошти», що зазначене Покупцем, або є найближчим відділенням до адресою доставки, вказаною Покупцем.


Оплата Замовлення

Оплата Замовлення здійснюється в гривнях або при отриманні посилки (бандеролі), або платіжною карткою при оформленні Замовлення.
Покупець може оплатити Замовлення онлайн платіжною карткою без комісії.
Оплата здійснюється на Сайті (yves-rocher.ua) через всеукраїнський сервіс прийому платежів Portmone.com, що пройшов міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) і отримав сертифікат №499938160151217 від німецької компанії SRC (Security Research and Consulting GmbH).
Оплата можлива за допомогою платіжних карток будь-якого банку у платіжних системах Visa, Mastercard, через сервіс Visa Checkout або Masterpass. Оплата можлива платіжними картками, випущеними на території України.
Оплата за допомогою платіжних карток здійснюється наступним чином: під час оформлення Замовлення на Сайті, Покупцю буде запропоновано зробити вибір способу оплати. Перейшовши в розділ «Оплата», в підрозділі «Мій спосіб оплати» Покупцю потрібно обрати «Онлайн оплата банківською карткою». Після цього Покупця буде переадресовано на сторінку всеукраїнського сервісу прийому платежів Portmone.com, де Покупцю необхідно буде підтвердити оплату.
Під час оплати Замовлення Покупцем за допомогою платіжної картки дані платіжної картки та будь-яка інша інформація, що стосується платіжної картки не запам'ятовуються Продавцем і, відповідно, не зберігаються Продавцем.
Будь ласка, зверніть увагу, що отримати Товари, оплачені платіжною карткою, може тільки той Покупець, чиї ПІБ були вказані на Сайті під час оформлення Замовлення, тому для отримання Замовлення обов'язково потрібно мати із собою паспорт.
У разі розірвання Договору по Замовленню чи повернення Товарів у випадках, передбачених у розділі «Повернення Товарів» цього Договору, повернення коштів здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дати розірвання Договору, або отримання Продавцем повернених Товарів та вимоги від власника платіжної картки, з якої була здійснена оплата Замовлення, про повернення сплачених за Товари грошових коштів з наданням Продавцю необхідних документів. При цьому повернення коштів здійснюється на платіжну картку, з якої була здійснена оплата, або в інший не заборонений законодавством спосіб.

Продавець бере на себе більшу частину витрат з доставки Замовлення до Покупця, при цьому:

1)За умови поштової доставки при замовленні через Сайт, онлайн чат на Сайті чи Facebook Messenger витрати з обробки та доставки Замовлення в розмірі 40,00 грн. будуть повністю оплачені Продавцем при оформленні Замовлення до 31 січня 2021 року.
За умови поштової доставки при замовленні по каталогу Товарів на суму від 299,00 грн. до 498,99 грн. з ПДВ (без урахування вартості обробки та доставки Замовлення) Покупцем оплачується 55,00 грн. (якщо інше не визначено Пропозицією) за обробку та доставку Замовлення. Витрати з обробки та доставки Замовлення в розмірі 55,00 грн. можуть бути повністю оплачені Продавцем, якщо така умова передбачена Пропозицією (наприклад, сума Замовлення складає 499,00 грн. і більше).

2)За умови кур’єрської доставки при замовленні через Сайт, онлайн чат на Сайті та Facebook Messenger Товару на суму від 199,00 грн. до 374,99 грн. з ПДВ (без урахування вартості обробки та доставки Замовлення) Покупцем оплачується 50,00 грн. (якщо інше не зазначено в Пропозиції). Якщо сума замовлення складає від 375,00 грн. до 599,99 грн, вартість обробки та доставки, яку сплачує Покупець, складає 15,00 грн. Якщо сума замовлення складає 600,00 грн. і більше, покупець не сплачує вартість обробки та доставки замовлення. Витрати з обробки та доставки можуть бути повністю оплачені Продавцем, якщо така умова передбачена Пропозицією (наприклад, сума Замовлення складає 600,00 грн. і більше).
За умови кур’єрської доставки при замовленні по каталогу Товару на суму від 299,00 грн. до 498,99 грн. з ПДВ (без урахування вартості обробки та доставки Замовлення) Покупцем оплачується 55,00 грн. (якщо інше не зазначено в Пропозиції) за обробку та доставку Замовлення. Витрати з обробки та доставки в розмірі 55,00 грн. можуть бути повністю оплачені Продавцем, якщо така умова передбачена Пропозицією (наприклад, сума Замовлення складає 499,00 грн. і більше).

3) За умови доставки у відділення «Нової Пошти» при замовленні через Сайт, онлайн чат на Сайті та Facebook Messenger Товарів на суму від 199,00 грн. до 374,99 грн. з ПДВ (без урахування вартості обробки та доставки Замовлення) Покупцем оплачується 40,00 грн. (якщо інше не зазначено в Пропозиції) за обробку та доставку Замовлення. Якщо сума Замовлення складає від 375,00 грн. до 599,99 грн, вартість обробки та доставки, яку сплачує Покупець, складає 15,00 грн. Якщо сума Замовлення складає 600,00 грн. і більше, Покупець не сплачує вартість обробки та доставки Замовлення. Витрати з обробки та доставки Замовлення можуть бути повністю оплачені Продавцем, якщо така умова передбачена Пропозицією (наприклад, сума Замовлення складає 600,00 грн. і більше). За умови доставки у відділення «Нової Пошти» при замовленні по каталогу Товарів на суму від 299,00 грн. до 498,99 грн. з ПДВ (без урахування вартості обробки та доставки Замовлення) Покупцем оплачується 55,00 грн. (якщо інше не зазначено в Пропозиції) за обробку та доставку Замовлення. Витрати з обробки та доставки в розмірі 55,00 грн. можуть бути повністю оплачені Продавцем, якщо така умова передбачена Пропозицією (наприклад, сума Замовлення складає 499,00 грн. і більше).

Відповідальність Продавця
Продавець зобов'язується виконати Замовлення Покупця відповідно до Договору, опублікованого на Сайті.

Продавець не несе відповідальність за невиконання укладеного Договору в разі відсутності на складі або зняття з виробництва того чи іншого Товару, настання обставин непереборної сили (включаючи порушення роботи або страйку поштових та транспортних служб і підприємств зв'язку). В такому випадку Продавець має право відмовитися від Договору (в повному обсязі або частково) в односторонньому порядку, про що повідомити Покупцю в письмовому вигляді протягом строку, що не перевищує в сукупності строк обробки Замовлення і строк поставки Замовлення. Продавець докладає максимум зусиль, щоб забезпечити точність і регулярне оновлення інформації, наданої на бланках замовлення, в каталогах і на Сайті, залишаючи при цьому за собою право змінювати в будь-який момент і без попереднього повідомлення будь-які матеріали, розміщені в бланках замовлення, в каталогах і на Сайті.
При цьому Продавець не може гарантувати правильність, точність і вичерпність поданої інформації, тому знімає з себе будь-яку відповідальність за:
- неточний, неповний і недостатній характер будь-яких матеріалів, розміщених в бланках замовлення, в каталогах і на Сайті;
- будь-які помилки у каталогах, бланках замовлення та іншій друкованій продукції;
- будь-які збитки, що виникли внаслідок зміни інформації третіми особами, які здійснили несанкціонований доступ на Сайт;
- будь-які збитки, що виникли в результаті доступу Покупця на Сайт і / або неможливості такого, включаючи прямі збитки і упущену вигоду, якими б не були причини, що викликали дані збитки, а також прямі та / або непрямі наслідки.
 
Зміна Договору
Продавець залишає за собою право адаптувати або змінювати Договір у будь-який час. У разі такої зміни нові умови Договору будуть повідомлені Покупцеві шляхом публікації нової редакції Договору на цьому Сайті. Нові умови Договору будуть поширюватися тільки на Замовлення, здійснені після внесення змін.
Захист персональних даних
Здійснюючи Замовлення Покупець дає ТОВ «ІВ РОШЕ УКРАЇНА» (01001, місто Київ, площа Спортивна, будинок 1-А, 16-й поверх) згідно з Законом України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010, свою згоду на обробку наданих ним персональних даних будь-яким не забороненим законом способом з метою замовлення і доставки продукції, отримання спеціальних пропозицій від компанії Ів Роше і її партнерів, інформації про новини, статистичний аналіз, а також для передачі, в тому числі транскордонної, персональних даних покупця партнерським організаціям ТОВ «ІВ РОШЕ УКРАЇНА». Покупцеві відомо, що власником бази персональних даних є ТОВ «ІВ РОШЕ УКРАЇНА», 01001, місто Київ, площа Спортивна, будинок 1-А, 16-й поверх. Здійснюючи Замовлення Покупець підтверджує свою обізнаність про право доступу до своїх персональних даних, про право внесення в них змін або припинення обробки персональних даних за письмовим запитом за адресою: Ів Роше, м. Київ, а / я «Ів Роше», 04210.
ТОВ «ІВ РОШЕ УКРАЇНА» гарантує захист персональних даних користувачів.
Права інтелектуальної власності
Всі матеріали, розміщені в бланках замовленнях, в каталогах, включаючи торгові марки, тексти, фотографії, малюнки, логотипи, зображення, емблеми, графіки і т.п., є виключною власністю ТОВ «ІВ РОШЕ УКРАЇНА», якому належать права на використання об'єктів інтелектуальної власності, використаних при створенні бланків замовлення, каталогів або розміщених в них.
Всі матеріали, розміщені на Сайті, включаючи торгові знаки, тексти, фотографії, малюнки, логотипи, зображення, емблеми, графіки і т.д., що знаходяться на даному Сайті, а також програмне забезпечення, є виключною власністю адміністратора Сайту або його партнерів і постачальників.
Адміністратору Сайту належать виключні права на використання об'єктів інтелектуальної власності, використаних при створенні даного Сайту або розміщених на ньому.
Копіювання або використання всього або частини елементів Сайту дозволено користувачу Сайту виключно в особистих інформаційних цілях.
Копіювання і використання змісту сайту в інших цілях категорично заборонено.
Будь-яке не обумовлене вище використання, включаючи розповсюдження, відтворення, імпорт, переклад, переробка, вчинені без попередньої письмової згоди адміністратора Сайту, вважається порушенням виключних прав адміністратора Сайту. Створення гіперсилки на головну сторінку цього Сайту або будь-яку іншу сторінку Сайту можливе лише після отримання попереднього письмового погодження адміністратора Сайту.

Сайт розроблений таким чином, щоб якомога краще відповідати потребам його відвідувачів. З цією метою при вході на Сайт на комп’ютер користуваа завантажуються автоматично сookies-файли, які допомогають ідентифікувати користувача та зберегти, наприклад, вибір мовної версії Сайту, Товари в кошику тощо. Таким чином, Продавець використовує сookies-файли для забезпечення персоналізації інформації на Сайті та збереження виборів користувача на Сайті. Тим не менше, користувач може в будь-який момент дезактивувати цю функцію, змінивши відповідні настройки у своєму веб-браузері. При відключенні сookies-файлів користувач можете продовжувати користуватися Сайтом.


Адміністратор Сайту

ТОВ «ІВ РОШЕ УКРАЇНА», код ЄДРПОУ 37101730, адреса: 01001, місто Київ, площа Спортивна, будинок 1-А, 16-й поверх. Уповноважена особа: Анна Запталова.

Відділ обслуговування клієнтів
За інформацією, порадами або з питаннями звертайтесь в наш Відділ обслуговування клієнтів:
- Поштою:
Ів Роше
а/я «Ів Роше»
м. Київ - 210, 04210
- За телефонами:
(044) 461 04 04
Vodafone +38 066 461 04 04
Kyivstar +38 068 461 04 04
Lifecell +38 063 461 04 04
з 8.00 до 22.00 з понеділка по суботу. Тарифікація дзвінків відповідно до тарифів операторів.
Згідно із Законом України «Про звернення громадян» прийом громадян керівництвом ТОВ «Ів Роше Україна» здійснюється після попереднього погодження місця, дати та часу за телефонами: (044) 461 04 04; Vodafone +38 066 461 04 04; Kyivstar +38 068 461 04 04; Lifecell +38 063 461 04 04 (з 8.00 до 22.00 з понеділка по суботу). Тарифікація дзвінків відповідно до тарифів операторів.
 
ЗАСТОСОВНЕ ЗАКОНОДАВСТВО
Цей Сайт, умови доступу і користування Сайтом, Договір регулюються відповідно до законодавства України.
Политика в отношении обработки персональных данных.
Приветствуем Вас на сайте торговой марки «Yves Rocher» в Украине. Наш сайт использует файлы cookies и другие технологии, чтобы помочь вам в навигации, а также повысить качество рекламных и маркетинговых активностей. Если вы согласны, продолжайте пользоваться сайтом. Если нет, просим изменить соответствующие настройки вашего браузера и продолжить пользоваться сайтом.
Подробнее