ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0

ДОГОВІР РОЗДРІБНОЇ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ ДИСТАНЦІЙНИМ СПОСОБОМ

Ми раді вітати Вас на сайті торгової марки Yves Rocher в Україні www.yves-rocher.ua (надалі по тексту - «Сайт»). Цей Договір роздрібної купівлі-продажу товарів укладений на відстані (дистанційним способом) (надалі – «Договір») є публічною офертою Продавця, відповідно до положень ст. 633, 634 Цивільного кодексу України, який пропонує укласти договір купівлі-продажу дистанційним способом необмеженому колу осіб, шляхом їхнього приєднання до цього Договору на наступних умовах.

Визначення
У цьому Договорі, якщо контекст не вимагає іншого, нижченаведені терміни використовуються в таких значеннях:
«Сайт» - сукупність web-сторінок з повторюваним дизайном, які об'єднані за змістом і навігацією, та розміщені на одному або різних web-серверах, мають єдине доменне ім'я https://www.yves-rocher.ua/ , доступні за адресою в мережі Інтернет https://www.yves-rocher.ua/та/або на субдоменах/ ( наприклад:https://store.yves-rocher.ua/skindiag/).
«Продаж дистанційним способом» – продаж шляхом замовлення телефоном відповідно до каталогів або пропозицій консультанта, шляхом замовлення на Сайті субдомена, в тому числі через чат, месенжери або за допомогою електронної пошти.
«Продавець» - ТОВ «ІВ РОШЕ УКРАЇНА», код ЄДРПОУ 37101730, адреса: 01024, місто Київ, вул.Велика Васильківська/Басейна 1-3/2, офіс С-15-16
 
Адреса для відправки листів, претензій, рекламацій –
Відділ обслуговування клієнтів «Ів Роше»

01024, м.Київ, вул.Велика Васильківська/Басейна 1-3/2, офіс С-15-16

Телефони: (044) 461 04 04
Vodafone +38 066 461 04 04
Kyivstar +38 068 040 04 04
Lifecell +38 063 461 04 04

з 8.00 до 22.00 з понеділка по суботу, в неділю з 10:00 до 20:00.
Тарифікація дзвінків відповідно до тарифів операторів.
E-mail: contact@yves-rocher.ua

«Покупець» - фізична особа, яка володіє необхідною цивільною дієздатністю і має намір замовити або придбати/замовляє, придбаває або використовує Товари виключно для власних потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності. У разі порушення Покупцем даної умови він позбавляється пільг і переваг, наданих йому Законом України від 12.05.1991 № 1023-XII «Про захист прав споживачів», а також позбавляється права на укладення даного Договору;

«Територія» - територія України, крім тимчасово окупованих територій України та населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення.

«Товари» – парфумерно-косметична продукція та супутні аксесуари під торговою маркою «Yves Rocher», вироблені фірмою «Лаборатуар де Біоложі Вежеталь Ів Роше» та іншими афілійованими особами групи компаній «Ів Роше», які поширюються Продавцем на Території і пропонуються для продажу на Сайті, доводяться до відома Покупця шляхом публікації в каталозі або консультантом в разі замовлення по телефону. Продавець дає можливість Покупцю переглядати зображення (фотознімки) Товару, який супроводжується інформацією про основні характеристики продукції (найменування, країна походження, умови використання, тощо) та ціну продукції (Товарів). Такий детальний опис товарів наводиться, в каталогах, на Сайті або надаються консультантом. Всі Товари сертифіковані відповідно до законодавства України;

«Пропозиція Продавця» - доступна інформація про Товари, пропоновані для продажу на Сайті, в каталогах або що доводяться до відома Покупця консультантом за цінами і на умовах, встановлених відповідно до діючих тарифів Продавця; Пропозиція включає в себе: інформацію про товар, інформацію про ціну Товару, способи оплати та доставки, а також інші умови придбання Товару Покупцем. Умови Пропозиції визначаються Продавцем. Пропозиція не є офертою, а лише інформацією про можливі способи придбання Товару.

«Спеціальна пропозиція» - Пропозиція, що містить інформацію про знижки, подарунки, інші особливі умови придбання Товару, що доводиться до відома Покупця шляхом публікації на сайті, в каналах просування, в каталозі для продажів, по телефону або консультантом. Продавець не зобов'язаний вказувати, що Пропозиція є Спеціальною.

«Подарунок» - продукція, що пропонується Продавцем в якості заохочення до Замовлення Покупцеві, яке оформляється по Спеціальній пропозиції на умовах, які визначаються на розсуд Продавця. Під Подарунком мається на увазі надання знижки в розмірі вартості Товару, при покупці Товарів на спеціальних умовах при виконанні умов Пропозиції, якщо інше не вказано в умовах такої пропозиції.

«Замовлення» - належним чином оформлене та розміщене волевиявлення Покупця яке спрямоване на укладення договору роздрібної купівлі-продажу Товарів, при оформленні заявки на покупку Товарів, що містять окремі найменування Товарів з переліку, наданого Продавцем, на умовах, що діють в момент оформлення такої заявки.
Цей Договір визначає виключно правила продажу Товарів, які пропонуються в рамках Пропозиції Продавця. Покупець може ознайомитися з Товарами, які представлені в Пропозиціях Продавця, до і під час оформлення Замовлення.

 
Пропозиція Продавця
Всі Пропозиції Продавця (в тому числі Спеціальні) дійсні виключно на Території. Строк дії Пропозиції зазначений безпосередньо в Пропозиції (якщо строк не зазначений, слід вважати, що така Пропозиція дійсна тільки протягом її публікації на Сайті). Пропозиція дійсна тільки за умови наявності на складі Товарів. Якщо Товар відсутній на складі або замовлення неможливо обробити з будь-якої іншої причини, Покупця буде повідомлено електронною поштою або телефоном про будь-які проблеми обробки замовлення та можливі рішення. У такому випадку, Продавець має право відмовитися від оформлення замовлення та доставки Товару. Строк дії Пропозиції може бути продовжений, скорочений або змінений Продавцем, про що Покупець повідомляється методом поширення зміненої Пропозиції в будь-який спосіб. Наразі пропозиції каталогу краси, які були вкладені у замовлення, не діють.

Всі Спеціальні Пропозиції дійсні щодо Товарів і Подарунків, які є в наявності на складі Продавця, що впливає на надання того чи іншого Подарунка. У разі відсутності на складі Продавця Подарунка, передбаченого Спеціальною пропозицією, Продавець має право в односторонньому порядку змінити без повідомлення Покупця раніше запропонований Подарунок на інший Подарунок. Заміна Подарунка не є порушенням Продавцем умов Замовлення. Грошовий еквівалент Подарунка не виплачується. Залежно від умов Пропозиції Покупець має право на отримання не більше ніж по одній одиниці кожного Подарунка з числа запропонованих.

Спеціальні пропозиції Продавця дійсні протягом встановленого Продавцем строку. Строк дії Спеціальної пропозиції може бути продовжений, скорочений або змінений Продавцем, про що Покупець повідомляється методом поширення самої Пропозиції. Замовлення, здійснене Покупцем після закінчення строку дії Спеціальної пропозиції Продавця, може бути прийняте до виконання на умовах Спеціальної пропозиції тільки за згодою Продавця.

Кількість замовлених Товарів одного і того ж артикулу з будь-якої Пропозиції (в тому числі Спеціальної) не може перевищувати 9-ти одиниць, якщо інше прямо не визначено у відповідній Пропозиції Продавця. На підставі однієї Пропозиції Продавця Покупець може зробити не більше трьох Замовлень (якщо інше не зазначено в Пропозиції). Покупець може замовити Товари на підставі стікера тільки в одному екземплярі (якщо інше не зазначено в Пропозиції).

Ціни
Ціни в каталогах, на Сайті вказані в гривнях, з ПДВ без урахування вартості пересилання і поштового збору. Продавець може змінювати ціну Товару в односторонньому порядку до моменту оформлення Замовлення. Ціни можуть змінюватися Продавцем без попереднього повідомлення Покупця, при цьому замовлені Товари оплачуються за цінами, які діяли на момент здійснення Замовлення Покупцем.

Товари
Товари, які входять до складу відповідного Замовлення, знаходяться у власності Продавця до моменту повної оплати Покупцем вартості такого Замовлення. Підтвердженням переходу права власності на Товар служить отримана Покупцем оформлена належним чином, видаткова накладна (квитанції, реєстру доставки тощо), видана Продавцем, транспортною або кур'єрською компанією. З моменту передання товару ризик випадкового пошкодження або знищення товару несе Покупець. Покупець зобов'язаний у повному обсязі оплатити передбачену Замовленням суму за товар навіть у разі його випадкового пошкодження або знищення, якщо такі пошкодження або знищення сталися після передання товару і не з вини Продавця.

Перелік Товарів, що пропонуються для продажу, визначається Пропозиціями Продавця. Продавець має право змінювати перелік Товарів без попереднього повідомлення Покупця. Детальна інформація про найменування Товарів, про їх основні характеристики і про ціну розміщена на бланках замовлення, в каталогах, на Сайті, в каналах просування і надається консультантом. Строк, протягом якого діє Пропозиція про укладення Договору щодо окремих Товарів, зазначений на бланках замовлення, в каталогах, в умовах промо-кампанії на Сайті і вказується консультантом (якщо строк не зазначений, то Пропозиція дійсна тільки протягом її публікації на Сайті). Пропозиція дійсна тільки в межах наявних на складі Товарів. Інформація про Товари, яка може бути відсутня в каталозі і на Сайті, але повинна бути доведена до відома Покупця, розміщується на етикетці і / або упаковці Товарів. Строк придатності Товарів для використання вказаний на упаковці продукції, якщо інше не зазначено в Пропозиції, або на етикетці/упаковці Товарі.

 
Оформлення Замовлення
Для оформлення першого Замовлення Покупцю необхідно надати наступну достовірну і точну інформацію про себе: стать, ім'я, прізвище, ім'я по батькові, дату народження, повну адресу доставки Замовлення, контактний номер (мобільного) телефону та адресу електронної пошти. Ця інформація вноситься Покупцем або консультантом клієнт-сервісу в реєстраційну форму на бланку замовлення чи на Сайті і може бути в подальшому відредагована Покупцем у зв'язку з її зміною при наступному Замовленні. Продавець не змінює інформацію, яку повідомив Покупець, без згоди Покупця.
Покупець несе особисту відповідальність за точність, правильність та правдивість інформації, яка вказується Покупцем під час реєстрації та/або оформленні першого (чи будь-якого подальшого) Замовлення (в тому числі, але не виключно, інформацію щодо електронної пошти для виконання Продавцем свого зобов’язання по відправці електронного касового чеку).
За всі дії, що здійснюються від імені Покупця, тобто з використанням його логіна та пароля, відповідальність несе винятково Покупець.

При першому оформленні Замовлення Покупцю присвоюється індивідуальний клієнтський номер. У одного Покупця може бути тільки один дійсний клієнтський номер, який відповідає персональним даним Покупця. Оформлення (або спроба оформлення) додаткових клієнтських номерів на Покупця, персональні дані якого вже існують в базі Продавця, не допускається. У разі, якщо Покупець, порушуючи зазначене вище положення, отримав кілька клієнтських номерів, Продавець має право такі клієнтські номери об'єднати в один, за яким і прийматиме всі Замовлення такого Покупця.

Одні і ті самі домашня адреса (адреса доставки замовлення) / номер телефону / адреса електронної пошти можуть бути використані не більше, ніж для трьох клієнтських номерів. У разі, якщо одні і ті самі данні використовуються для 4 і більше клієнтських номерів, Продавець може в односторонньому порядку призупинити обслуговування таких клієнтських номерів. Відновлення обслуговування клієнтського номера, дія якого була призупинена, можливе тільки після проходження ідентифікації Покупця, в ході якої можуть бути запитані копії документів, що посвідчують особу Покупця.

Розміщуючи Замовлення Покупець підтверджує, що він отримав від Продавця всю необхідну йому інформацію, надання якої є обов'язковою при реалізації Товарів за Договором відповідно до чинного законодавства. Покупець погоджується з тим, що інформація про Товари може доводитися до нього за допомогою засобів дистанційного зв'язку. Реєструючись на Сайті та замовляючи Товари, Покупець засвідчує свою повну та беззаперечну згоду зі всіма положеннями та правилами, розміщеними на цьому сайті.

Оскільки відмова Покупця від Замовлення в той момент, коли Замовлення вже знаходиться в процесі доставки, тягне за собою певні витрати Продавця, пов'язані з обробкою і доставкою Замовлення, Продавець має право не приймати до виконання Замовлення Покупця, який зловживає своїм правом на відмову від Замовлень. Для цілей цього Договору зловживанням правом Покупця на відмову від Замовлення вважається відмова від Замовлення три і більше разів поспіль або чотири і більше рази у сукупності, реалізовані одним Покупцем.

До моменту оплати Покупцем раніше замовлених Товарів, в тому числі Товарів, доставка яких здійснюється в момент оформлення нового Замовлення, Продавець має право відкласти виконання зобов'язань за новим Замовленням Покупця аж до моменту погашення Покупцем наявної заборгованості перед Продавцем або запропонувати Покупцеві інший спосіб оплати.

Якщо у Продавця є підстави вважати, що в діях Покупця є зловживання щодо оформлення Замовлень, Продавець має право розцінювати такі дії Покупця як істотне порушення Договору.
Для цілей цього Договору зловживанням Покупця щодо оформлення Замовлень вважаються наступні дії:
- будь-які дії, спрямовані на створення додаткових клієнтських номерів для одного Покупця, включаючи, але не обмежеючись, умисне використання невірних, оманливих персональних даних (імені, домашньої адреси, номера телефону тощо);
- повідомлення Продавцю неправдивих даних про помилку в посилці, коли насправді помилки немає;
- зловмисний обхід правил і алгоритму оформлення Замовлень, в результаті чого Покупець отримує більшу кількість подарунків чи акційних товарів, ніж передбачено правилами Продавця;
- інші дії, спрямовані на обман Продавця чи обхід правил системи оформлення Замовлень з метою отримання не передбачених Продавцем переваг та подарунків.

Продавець має право без повідомлення відмовити в укладенні Договору особам, які не згодні з його умовами і / або допускають (раніше допустили) істотні порушення Договору.

Продавець не несе відповідальності за невиконання своїх зобов'язань, якщо надана Покупцем при реєстрації та/або оформленні першого (чи будь-якого подальшого) Замовлення інформація (в тому числі, але невиключно, інформація про електрону пошту) є неточною або неповною.

Покупець несе ризик несприятливих наслідків за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.


1) Вид продажів

а) через Сайт

Для оформлення Замовлення Покупець вибирає Товари, які його цікавлять, шляхом натискання на кнопку «У кошик» навпроти зображення відповідного Товару або шляхом внесення коду Товару у відповідну графу на Сайті. При першому оформленні Замовлення Покупець реєструє в системі свій індивідуальний логін і пароль. Пізніше свій логін і пароль Покупець вводить в спеціальну форму при кожному оформленні нового Замовлення на Сайті. Завершення оформлення Замовлення здійснюється Покупцем шляхом натискання на кнопку «Оформити замовлення» після авторизації або реєстрації на Сайті та вибору способів доставки та оплати. З цього моменту Договір вважається укладеним Покупцем на зазначених умовах Договору. При цьому Покупець підтверджує повну і беззастережну згоду з вмістом Замовлення та умовами цього Договору.

Після реєстрації Замовлення Покупця на Сайті на електронну адресу Покупця протягом 24 годин надходить електронне повідомлення про підтвердження реєстрації Замовлення із зазначенням загальної вартості Замовлення, що оплачується Покупцем, в залежності від обраного способу оплати, і інформацією про вартість доставки (без урахування поштового збору). Це повідомлення є підтвердженням того, що Замовлення Покупця прийняте в обробку, а також є підтвердженням укладення між Продавцем і Покупцем Договору.

Електронний фіскальний чек приходить Покупцеві на наступний робочий день після обробки замовлення контакт-центром Продавця та в день передачі замовлення до збору на складі.

Продавець має право відмовити Покупцеві в оформленні Замовлення, якщо Покупець (або хтось інший замість нього) в ході оформлення Замовлення на Сайті здійснює або намагається здійснити будь-які недобросовісні маніпуляції, фальсифікації щодо системи прийому Замовлень Продавця, недобросовісно користується технічними неполадками системи з метою отримання вигоди, оскільки дані дії Покупця Продавець має право розглядати як зловживання під час укладання Договору.

б) замовлення по телефону

Для оформлення Замовлення Покупець вибирає Товари, які його цікавлять, із запропонованих консультантом відповідно до діючих Пропозицій шляхом повідомлення його найменування, коду або основних характеристик консультанту. Крім того, Покупець може погодитися з пропозицією додаткових засобів, запропонованих консультантом. Завершення оформлення Замовлення здійснюється Покупцем шляхом підтвердження переліку найменувань, обсягу, ціни Товарів, загальної суми Замовлення, можливих Подарунків, які перераховуються консультантом, способу доставки та підтвердження адреси доставки Замовлення. З цього моменту Договір вважається укладеним Покупцем на зазначених в ньому умовах. При цьому, Покупець підтверджує повну і беззастережну згоду з вмістом Замовлення та умовами цього Договору.

в) замовлення через онлайн чат на Сайті та Facebook Messenger

Для оформлення Замовлення Покупець вибирає Товари, які його цікавлять, із запропонованих консультантом відповідно до діючих Пропозицій, шляхом повідомлення його найменування, коду або основних характеристик консультанту. Крім того, Покупець може погодитися з пропозицією додаткових засобів, запропонованих консультантом.

Завершення оформлення Замовлення здійснюється Покупцем шляхом підтвердження переліку найменувань, обсягу, ціни Товарів, загальної суми Замовлення, можливих Подарунків, які перераховуються Консультантом. З цього моменту Договір вважається укладеним Покупцем на зазначених в ньому умовах. При цьому, Покупець підтверджує повну і беззастережну згоду з вмістом Замовлення та умовами цього Договору.

2) Загальні положення щодо замовлення

Мінімальна сума Замовлення через Сайт та через консультантів клієнт-сервісу за винятком фактичної вартості обробки та доставки замовлення і комісії поштового оператора за переказ грошових коштів становить не менше 299 гривень 00 коп. з ПДВ, якщо інше не передбачено умовами Пропозиції. Мінімальна сума Замовлення може бути змінена, про що Продавець повинен проінформувати Покупця не пізніше ніж в момент оформлення Замовлення.

Максимальна сума Замовлення за винятком фактичної вартості обробки та доставки замовлення і комісії поштового оператора за переказ грошових коштів становить 15000 гривень 00 коп. з ПДВ.
Можливість зробити Замовлення Товару шляхом внесення його коду у відповідну графу на Сайті або його повідомлення консультанту, дозволяє економити час Покупця при оформленні Замовлення. При цьому Продавець не несе відповідальність в тому випадку, якщо умови продажу Товару, замовленого за кодом, були ним раніше змінені (змінилася ціна, термін доставки), про що Продавець не зобов'язаний попередньо повідомляти Покупцеві в індивідуальному порядку.

Рекомендується при оформленні Замовлення орієнтуватися на Товари, відомості, про які представлені в поточній Пропозиції Продавця. У разі повідомлення Покупцем номера мобільного телефону, інформація про готовність Замовлення може бути надана шляхом відправки Покупцеві на мобільний телефон повідомлення із зазначенням дати готовності посилки, її номера, суми Замовлення, і терміну, протягом якого вона може бути доставлена. Пропозиція Покупця про відправку Замовлення поштовим відправленням за адресою "До запитання" може бути прийнята тільки за попередньої згоди Продавця. Продавець не несе відповідальність за затримку поставки Замовлення Покупцю в разі надання неповних або недостовірних даних, зазначених Покупцем при оформленні Замовлення. Факт оформлення Замовлення свідчить про згоду Покупця на укладення Договору, ознайомлення Покупця з умовами продажу Товарів і згоду Покупця з цими умовами Договору в цілому. Продавець має право відмовити в оформленні Замовлення особам, які не згодні з умовами Договору. Продавець залишає за собою право скасувати Замовлення Покупця з будь-яких вагомих причин, в тому числі через істотне порушення Покупцем умов даного Договору.


 
Обробка Замовлення
Під обробкою Замовлення мається на увазі перевірка Продавцем інформації про наявність замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця і підготовка Замовлення для відправки Покупцеві.

Замовлення обробляється і готується Продавцем протягом до 5 робочих днів з дати його оформлення Покупцем у разі його наявності на складі і відправляється на поштову адресу, вказану Покупцем.

Термін обробки Замовлення залежить від наявності Товарів на складі Продавця. У разі відсутності будь-якого Товару з числа замовлених Покупцем на складі Продавця, в тому числі з причин, незалежних від останнього, Продавець має право в односторонньому порядку виключити такий Товар із Замовлення Покупця. В такому випадку вартість Замовлення буде перерахована з урахуванням виключеної позиції Товару, відсутнього на складі Продавця. За умови попередньої оплати замовлення різниця вартості замовлення буде повернута замовнику в день отримання замовником електронного фіскального чека. У разі якщо сума Замовлення після його обробки становитиме суму меншу за мінімально встановлену відповідно до умов цього Договору, Продавець залишає за собою право не приймати таке Замовлення до виконання, про що Продавець повідомляє Покупця будь-яким доступним для нього способом.

 
Доставка Замовлення
Після завершення обробки Замовлення, Продавець здійснює поставку Замовлення Покупцю.
Доставка Замовлення здійснюється Продавцем шляхом залучення третіх осіб - служби поштового зв'язку або кур'єрської доставки (надалі - «Служба доставки»). Спосіб доставки в момент оформлення Замовлення визначається Покупцем. В момент оформлення Замовлення Покупець повинен обов'язково вказати свій контактний (мобільний) номер телефону.

Продавець відправляє Замовлення поштою, посилкою (бандероллю) з оголошеною цінністю.

Доставка Замовлення здійснюється виключно в рамках Території за адресою доставки / поштового відділення, вказаною Покупцем при реєстрації Замовлення.

Продавець не несе відповідальність за несвоєчасне отримання / неотримання Замовлення Покупцем в разі надання Покупцем недостовірних або неповних даних, зазначених Покупцем при оформленні Замовлення.

Для своєчасної доставки Замовлення Покупцю необхідно вказати точну поштову адресу доставки / поштового відділення, включаючи поштовий індекс, а також контактний номер (мобільного) телефону. В разі оформлення замовлення з доставкою у відділення поштового оператора Покупець має вказати номер відділення у формі «Адреса доставки» у полі «Доповнення до адреси» або повідомити номер відділення оператору контакт-центра при підтвердженні Замовлення оператором.

Вартість доставки зазначено у Пропозиції Продавця. Вартість доставки входить до суми Замовлення та сплачується Покупцем в загальній сумі Замовлення. Терміни доставки згідно умов Поштового оператора, без урахування термінів на обробку Замовлення. На строки доставки впливає наявність Товарів на складі Продавця, віддаленість населеного пункту, до якого здійснюється доставка, а також спосіб доставки.

Якщо Покупець не отримав своє Замовлення, йому необхідно звернутися до Відділу обслуговування клієнтів за телефонами: (044) 461-04-04; Vodafone +38 066 461 04 04; Kyivstar +38 068 040 04 04; Lifecell +38 063 461 04 04 (з понеділка по суботу з 8.00 до 22.00) з метою уточнення статусу Замовлення та наявності Товарів на складі. Тарифікація дзвінків відповідно до тарифів операторів.

1) Поштова доставка
Продавець відправляє Замовлення поштовим відправленням за адресою поштового відділення.

2) Кур'єрська доставка «Нова Пошта»

3) Доставка у відділення «Нової Пошти»

Доставка у відділення «Нової Пошти», що зазначене Покупцем, або є найближчим відділенням до адресою доставки, вказаною Покупцем.

Доставка вважається здійсненою або замовлення вважається доставленим в момент підписання документів про отримання замовлення за узгодженою адресою доставки.
 
Оплата Замовлення
Оплата Замовлення здійснюється в гривнях або при отриманні посилки (бандеролі), або платіжною карткою при оформленні Замовлення. Покупець може оплатити Замовлення онлайн платіжною карткою без комісії. Оплата здійснюється на Сайті (yves-rocher.ua) через всеукраїнський сервіс прийому платежів Portmone.com, що пройшов міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) і отримав сертифікат №499938160151217 від німецької компанії SRC (Security Research and Consulting GmbH). Оплата можлива за допомогою платіжних карток будь-якого банку у платіжних системах Visa, Mastercard, через сервіс Visa Checkout або Masterpass. Оплата можлива платіжними картками, випущеними на території України. Оплата за допомогою платіжних карток здійснюється наступним чином: під час оформлення Замовлення на Сайті, Покупцю буде запропоновано зробити вибір способу оплати. Перейшовши в розділ «Оплата», Покупцю потрібно обрати «Онлайн оплата банківською карткою». Після цього на сторінці Оплати Покупцеві буде показане вікно всеукраїнського сервісу прийому платежів Portmone.com, де Покупцю необхідно буде підтвердити оплату. Під час оплати Замовлення Покупцем за допомогою платіжної картки дані платіжної картки та будь-яка інша інформація, що стосується платіжної картки не запам'ятовуються Продавцем і, відповідно, не зберігаються Продавцем. При оплаті платіжною карткою, Покупець підтверджує, що він є власником картки. Продавець використовує стандартні технічні засоби для захисту платежу. Для мінімізації ризиків несанкціонованого доступу, Продавець шифрує дані картки. Продавець обробляє дані платежу відповідно до політики конфіденційності та використання файлів cookie на.

Будь ласка, зверніть увагу, що отримати Товари, оплачені платіжною карткою, може тільки той Покупець, чиї ПІБ були вказані на Сайті під час оформлення Замовлення, тому для отримання Замовлення обов'язково потрібно мати із собою паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

У разі розірвання Договору по Замовленню чи повернення Товарів у випадках, передбачених у розділі «Повернення Товарів» цього Договору, повернення сплачених Покупцем коштів за Товар здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дати розірвання Договору, або отримання Продавцем повернених Товарів та вимоги від власника платіжної картки, з якої була здійснена оплата Замовлення, про повернення сплачених за Товари грошових коштів з наданням Продавцю необхідних документів. При цьому повернення коштів здійснюється на платіжну картку, з якої була здійснена оплата, або в інший не заборонений законодавством спосіб. Продавець бере на себе більшу частину витрат з доставки Замовлення до Покупця, при цьому:

1) За умови поштової доставки Укрпоштою при замовленні через Сайт, за телефоном, через онлайн чат на Сайті чи Facebook Messenger або Instagram Direct витрати з обробки та доставки Замовлення будуть повністю оплачені Продавцем при оформленні Замовлення до 31 грудня 2023 року.

2) За умови кур’єрської доставки «Нової Пошти» при замовленні через Сайт, за телефоном, через онлайн чат на Сайті та Facebook Messenger або Instagram Direct Товару на суму від 299,00 грн. до 449,99 грн. з ПДВ (без урахування вартості обробки та доставки Замовлення) Покупцем оплачується 70,00 грн. (якщо інше не зазначено в Пропозиції). Якщо сума замовлення складає від 450,00 грн, вартість обробки та доставки, яку сплачує Покупець, складає 50,00 грн. Якщо сума Замовлення складає від 1200,00 грн., вартість обробки та доставки, яку сплачує Покупець, складає 0 грн.

3) За умови доставки у відділення «Нової Пошти» при замовленні через Сайт, за телефоном, через онлайн чат на Сайті та Facebook Messenger або Instagram Direct Товарів на суму від 299,00 грн. до 449,99 грн. з ПДВ (без урахування вартості обробки та доставки Замовлення) Покупцем оплачується 50,00 грн. (якщо інше не зазначено в Пропозиції) за обробку та доставку Замовлення. Якщо сума Замовлення складає від 450,00 грн., вартість обробки та доставки, яку сплачує Покупець, складає 30,00 грн. Якщо сума Замовлення складає від 1200,00 грн., вартість обробки та доставки, яку сплачує Покупець, складає 0 грн.

При отриманні раніше не оплаченого Замовлення у відділенні АТ «Укрпошта» Покупець повинен оплатити поштовий збір за поштовий переказ грошових коштів. З 01.07.23 року тариф АТ "Укрпошта" за потовий переказ грошових коштів по Україні складає 2%+10грн. Продавець ніяким чином не впливає на розмір збору і не несе відповідальність за його зміну. Покупець, за умови виконання повної оплати Замовлення післяплатою, отримує свою посилку з вкладенням Замовлення. Витрати, пов'язані з наднормативним зберіганням Замовлення (посилки з вкладенням Замовлення) несе Покупець згідно з правилами, встановленими АТ «Укрпошта». Покупець має право відмовитися від отримання Замовлення з пошкодженою упаковкою, але при виявленні порушення пакування, Покупцю необхідно звернутись до предстваника поштового оператора для оформлення претензії в момент отримання посилки з Замовленням.

При отриманні Замовлення, що доставляється ТОВ «Нова пошта», Покупець оплачує збір за здійснення переказу грошових коштів. Тариф ТОВ «Нова пошта» за здійснення переказу грошових коштів в межах України складає 2% від суми переказу +20 грн. Тариф вказаний з ПДВ станом на 01.01.2023 року. Продавець ніяким чином не впливає на розмір тарифу і не несе відповідальність за його зміну. Покупець несе відповідальність та витрати за зберігання Замовлення у відділенні ТОВ «Нова пошта» понад встановлений безкоштовний строк зберігання відповідно до умов надання послуг ТОВ «Нова пошта».

Продавець рекомендує Покупцеві після оплати посилки із Замовленням розкривати її у відділенні пошти в присутності поштових працівників для перевірки відповідності вмісту посилки опису та складання акту в разі невідповідності (недовкладення, вкладення неправильного артикулу), транспортного або виробничого браку.


Повернення Товару

Відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону України від 12 травня 1991 року № 1023-XII «Про захист прав споживачів» та Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 N 172 парфумерно-косметична продукція відноситься до групи товарів, що не підлягають обміну (поверненню) в разі їх належної якості. Відмінність елементів оформлення (дизайну, кольорів) від заявлених в описі на Сайті/каталозі не є ознакою Товару неналежної якості. При отриманні Покупцем Товарів неналежної якості або в разі невідповідності вмісту посилки опису вкладення, Продавець гарантує Покупцю заміну Товарів неналежної якості або, на вибір Покупця, відшкодування вартості Товарів невідповідної якості поштовим переказом, на наступних умовах:

При виявленні Покупцем Товарів в складі Замовлення з порушенням умов Замовлення (асортимент, якість, кількість, комплектність, упаковка) Покупець в строк не пізніше 14 календарних днів від дати отримання поштового відправлення із Замовленням, а в разі претензії щодо якості Товару, - протягом всього строку придатності Товару ( але при цьому, недоліки Товару виникли не внаслідок порушення Покупцем правил користування чи зберігання Товару), відправляє за свій рахунок посилку оцінену в 1 грн Продавцю через відділення Укрпшоти, на адресу:

Відділ обслуговування клієнтів «Ів Роше», 04210 м. Київ на А/С “Ів Роше”.

- Товари неналежної якості або Товари, відправлені помилково (в разі отримання в складі Замовлення Товарів неналежної якості або з порушенням асортименту, кількості, комплектності, упаковки);
- копію поштового акту (якщо брак виявлений при розкритті посилки у поштовому відділенні), що підтверджує факт браку або невідповідність вмісту посилки її опису;
- копію паспорта стр.1-4, стор.11;
- копію квитанції про оплату;
- супровідний лист із зазначенням вимог Покупця (заміна Товарів аналогічними належної якості / іншими Товарами або повернення сплачених за Товари грошових коштів);
-оригінал квитанції (чеку) про сплату повернення Товару (з метою подальшої можливості отримати компенсацію від Продавця понесених Покупцем цих витрат). Обмін та повернення Товару неналежної якості можливі тільки за виконання всіх умов, вказаних вище. Розпаковану коробку із Замовленням повернути представнику кур’єрської служби (кур'єру) неможливо – всі питання і розбіжності, що стосуються комплектації замовлення, відсутності товару або наявності браку Покупцем вирішуються з Продавцем, а не з кур'єром. У разі пред'явлення Покупцем вимог щодо заміни Товару неналежної якості, Продавець замінює цей Товар Товаром належної якості у строк, який не перевищує загальний строк обробки Замовлення і термін доставки Замовлення.

У разі пред'явлення Покупцем вимог про повернення сплачених за Товари грошових коштів, Продавець зобов'язується здійснити повернення протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дати отримання такої вимоги та надання Продавцю необхідних документів.

Розірвання Договору

Договір по Замовленню може бути розірваний Покупцем шляхом повідомлення про це Продавця протягом чотирнадцяти днів з моменту отримання Замовлення. Для здійснення права на розірвання Договору Покупець повинен зберігати отримані Товари в незмінному стані.

Товари, у разі розірвання Договору Покупцем, повинні бути повністю повернуті поштою, у порядку, визначеному у розділі "Повернення Товару».

 
Відповідальність Продавця
Продавець зобов'язується виконати Замовлення Покупця відповідно до Договору, опублікованого на Сайті. Відповідальність Продавця щодо будь-якого Товару, придбаного за цим договором, обмежена вартістю такого Товару. Продавець не несе відповідальність за невиконання укладеного Договору в разі відсутності на складі або зняття з виробництва того чи іншого Товару, настання обставин непереборної сили (включаючи, але не обмежуючись, порушення роботи або страйку поштових та транспортних служб і підприємств зв'язку, народні заворушення, масові заворушення, вторгнення, терористичні атаки або загроза терористичних атак, воєнні дії (з оголошенням або без оголошення війни), загроза воєнних дій або підготовка до воєнних дій, неможливість використання громадських або приватних телекомунікаційних мереж, акти, декрети, постанови чи обмеження будь-якого уряду). В такому випадку Продавець має право відмовитися від Договору (в повному обсязі або частково) в односторонньому порядку, про що повідомити Покупцю протягом строку, що не перевищує в сукупності строк обробки Замовлення і строк поставки Замовлення. Продавець докладає максимум зусиль, щоб забезпечити точність і регулярне оновлення інформації, наданої на бланках замовлення, в каталогах і на Сайті, залишаючи при цьому за собою право змінювати в будь-який момент і без попереднього повідомлення будь-які матеріали, розміщені в каталогах і на Сайті. При цьому Продавець не може гарантувати правильність, точність і вичерпність поданої інформації, тому знімає з себе будь-яку відповідальність за:
- неточний, неповний і недостатній характер будь-яких матеріалів, розміщених в каталогах і на Сайті;
- будь-які помилки у каталогах та іншій друкованій продукції;
- будь-які збитки, що виникли внаслідок зміни інформації третіми особами, які здійснили несанкціонований доступ на Сайт;
- будь-які збитки, що виникли в результаті доступу Покупця на Сайт і / або неможливості такого, включаючи прямі збитки і упущену вигоду, якими б не були причини, що викликали дані збитки, а також прямі та / або непрямі наслідки.

На Сайті можуть міститися посилання на веб-сайти та матеріали третіх осіб. Такі посилання розміщені виключно в інформативних цілях, та Продавець не може контролювати зміст таких веб-сайтів або матеріалів. Відповідно, Продавець не несе відповідальності будь-якого характеру за будь-які збитки або шкоду, які можуть виникнути в результаті використання таких посилань. Продавець не несе відповідальності за будь-які збитки або втрати, понесені в результаті мережевої атаки, вірусу або іншого програмного забезпечення чи матеріалів, які є зловмисними і з технічної точки зору шкідливими для комп’ютера Покупця, обладнання, даних або матеріалів, отриманих у результаті використання Сайту або завантажених з Сайту, а також з матеріалів, посилання на які розміщено на цьому Сайті.

Зміна Договору

Продавець залишає за собою право адаптувати або змінювати Договір у будь-який час. У разі такої зміни нові умови Договору будуть повідомлені Покупцеві шляхом публікації нової редакції Договору на цьому Сайті. Нові умови Договору будуть поширюватися тільки на Замовлення, здійснені після внесення змін.
 
Захист персональних даних
Здійснюючи Замовлення Покупець дає ТОВ «ІВ РОШЕ УКРАЇНА» (01024, м.Київ, вул.Велика Васильківська/Басейна 1-3/2, офіс С-15-16) згідно з Законом України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010, свою згоду на збір та обробку наданих ним персональних даних включати персональні дані до бази даних (без додаткового повідомлення про це), здійснювати безстрокове зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (за необхідності) будь-яким не забороненим законом способом з метою замовлення і доставки продукції, отримання спеціальних пропозицій від компанії Ів Роше і її партнерів, інформації про новини, статистичний аналіз, бо будь-яку іншу інформацію про діяльність Продавця або його партнерів, в інших комерційних цілях, а також для передачі, в тому числі транскордонної, персональних даних покупця партнерським організаціям ТОВ «ІВ РОШЕ УКРАЇНА». Покупцеві відомо, що власником бази персональних даних є ТОВ «ІВ РОШЕ УКРАЇНА». Здійснюючи Замовлення Покупець підтверджує свою обізнаність про право доступу до своїх персональних даних, про право внесення в них змін або припинення обробки персональних даних за письмовим запитом за адресою: 01024, м.Київ, вул.Велика Васильківська/Басейна 1-3/2, офіс С-15-16.

Покупець надає згоду на маркетинг. ТОВ «Ів Роше Україна»  може надсилати запрошення для участі в опитуваннях з метою визначення рівня задоволеності товарами і послугами.
Дані для проведення опитування використовуються лише з умови наявності такої згоди, щоб надсилати Покупцю опитування щодо задоволеності придбаними товарами та / або послугами, що надаються Продавцем. У деяких обмежених випадках Продавець керується законним інтересом. 

ТОВ «ІВ РОШЕ УКРАЇНА» гарантує захист персональних даних користувачів. Продавець зобов'язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані третій стороні (крім передачі даних комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, в тому числі операторам мобільного зв'язку, службам поштового зв'язку або кур'єрської доставки, контакт-центрам, рекламним агентствам, а також на запит компетентних органів державної влади у встановлених законом порядку).
 
Права інтелектуальної власності
Всі матеріали, розміщені в бланках замовленнях, в каталогах, включаючи торгові марки, тексти, фотографії, малюнки, логотипи, зображення, емблеми, графіки і т.п., є виключною власністю ТОВ «ІВ РОШЕ УКРАЇНА», якому належать права на використання об'єктів інтелектуальної власності, використаних при створенні бланків замовлення, каталогів або розміщених в них.

Всі матеріали, розміщені на Сайті, включаючи торгові знаки, тексти, фотографії, малюнки, логотипи, зображення, емблеми, графіки і т.д., що знаходяться на даному Сайті, а також програмне забезпечення, є виключною власністю Продавця або його партнерів і постачальників.

Продавцю належать виключні права на використання об'єктів інтелектуальної власності, використаних при створенні даного Сайту або розміщених на ньому. Копіювання або використання всього або частини елементів Сайту дозволено користувачу Сайту виключно в особистих інформаційних цілях. Копіювання і використання змісту Сайту в інших цілях категорично заборонено. Будь-яке не обумовлене вище використання, включаючи розповсюдження, відтворення, імпорт, переклад, переробка, вчинені без попередньої письмової згоди адміністратора Сайту, вважається порушенням виключних прав Продавця, в тому числітворення гіперсилки на головну сторінку цього Сайту або будь-яку іншу сторінку Сайту можливе лише після отримання попереднього письмового погодження адміністратора Сайту.

Сайт розроблений таким чином, щоб якомога краще відповідати потребам його відвідувачів. З цією метою при першому вході на Сайт Покупець отримує повідомлення про cookie-файли, які має на меті збирати Продавець, та може змінити налаштування за інструкцією у повідомленні. на Сookies-файли, які має на меті збирати Продавець, допомогають ідентифікувати користувача та зберегти, наприклад, вибір мовної версії Сайту, Товари в кошику тощо. Таким чином, Продавець використовує сookies-файли для забезпечення персоналізації інформації на Сайті та збереження виборів користувача на Сайті, а також з метою надання Покупцеві Пропозицій залежно від вподобань Покупця Тим не менше, користувач може в будь-який момент дезактивувати цю функцію, змінивши відповідні настройки у своєму веб-браузері. При відключенні сookies-файлів користувач може продовжувати користуватися Сайтом.
 
ЗАСТОСОВНЕ ЗАКОНОДАВСТВО
Цей Сайт, умови доступу і користування Сайтом, Договір регулюються відповідно до законодавства України.

01.03.2023
Продукт добавлен в список любимых.Открыть мои любимые продукты.