Назад

Антивіковий догляд чи догляд проти зморщок?

При виборі догляду часто виникають сумніви. Якому віддати перевагу? Ми пояснимо, у чому між ними різниця, і як підібрати той, що підходить саме вам!

Так чим же відрізняються антивіковий догляд та догляд проти зморщок?

Дехто помилково вважає, що ці засоби ідентичні, мають однакове призначення та ефект. Проте, незважаючи на гадану схожість, вони створені для вирішення особливих, конкретних завдань.

Антивіковий догляд бореться з усіма ознаками старіння шкіри. Його дія - комплексна, вона спрямована на усунення відразу декількох проблем, таких як втрата пружності, пігментація, тьмяний колір обличчя і так далі. Він також запобігає появі перших зморщок. До його складу входять зволожувальні, живильні інгредієнти та антиоксиданти, які захищають шкіру від зовнішніх агресій.

Догляд проти зморщок діє на вже сформовані зморшки. Їм можна починати користуватися, як тільки вони стануть візуально помітними на шкірі обличчя.

sowimage

Перші ознаки старіння

Зі зменшенням вироблення колагену з'являються мімічні зморшки. Щоб зробити їх менш помітними, рекомендується двічі на рік курсом користуватись доглядом проти зморщок та продовжувати інтенсивно зволожувати шкіру впродовж усього року.

Наприклад, засобами гами Elixir Jeunesse, які чинять подвійну дію. У їхній основі - суперконцентрований екстракт Афлої, який природним чином асимілюється* шкірою та бореться з чинниками, що сприяють її передчасному старінню: він запускає внутрішні механізми відновлення* та детоксифікації*.

*тести in vitro.

sowimage

Якими засобами користуватися щоденно?

Гамою Sérum Végétal з Мезембріантемумом Кришталевим. Вона сприяє скороченню кількості та глибини дрібних та глибоких зморщок, а також повертає шкірі природне сяяння. Батьківщина Мезембріантемума Кришталевого - пустельні райони південної частини Африки. Унікальна рослина, яка адаптується до екстремальних кліматичних умов, може рости у будь-якій точці світу, що дозволяє Yves Rocher успішно культивувати її на своїх полях в Ла-Гасії у Франції.

Цей же активний інгредієнт входить до складу гами Lifting Végétal з Рослинним Колагеном. Експерти Рослинної Косметики® довели, що Рослинний Колаген активує функції клітин та зміцнює структуру шкіри*: він посилює тензорну здатність фібробластів та стимулює вироблення еластину.

*тести in vitro

 

sowimage

Зріла шкіра

З віком архітектура шкіри змінюється на глибинному рівні. Це призводить до змін і на її поверхні, ознаки в'янення стають все більш помітними. Кількість та глибина зморщок збільшується, шкіра втрачає еластичність та сяяння. В цьому випадку комплексним антивіковим доглядом необхідно користуватися постійно вранці та ввечері.

Рекомендуємо Денний Крем Анти-Аж Глобаль! Він ефективно бореться з віковими проявами, діючи в глибоких шарах шкіри, розгладжує зморшки та вирівнює колір обличчя. Це незамінний продукт для щоденного догляду!

sowimage

Наступний етап?

Коли зменшується вироблення себуму, та шкіра стоншується, сповільнюється оновлення епідермісу. Шкіра стає слабкою та уразливою.

Тоді в програму догляду варто ввести засоби від зморщок. Наша порада - гама Riche Crème із 30 цінними оліями, які сприяють інтенсивному клітинному оновленню*.

*тести in vitro

sowimage

А який догляд потрібний вам, антивіковий або від зморщок? Розкажіть нам у коментарях!

Поделиться