ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0

Власний ботанічний сад

Величезний Ботанічний Сад Yves Rocher, заснований в Ла-Гасії в 1977 році, розкинувся на двох гектарах землі. У цьому унікальному саду, відкритому для відвідування, вирощується понад 1500 видів рослин, у тому числі рідкісних та зникаючих. Він є невичерпним джерелом натхнення для ботаніків, дослідників та парфумерів Yves Rocher.

поля на рідній землі

У Ла-Гасії на 55 гектарах власних полів, сертифікованих за стандартами органічного землеробства, вирощується 20 видів рослин, серед яких культові для Yves Rocher рослини - арніка, календула, ромашка та волошка. Вони покривають майже третину потреби у сировині для щорічного виробництва 350 мільйонів продуктів, які продаються по всьому світу. 

Власні заводи у Бретані

Більша частина продукції Yves Rocher виробляється на трьох бретонських заводах компанії, розташованих в радіусі 30 км від Ла-Гасії: у Ле Віль Жеф – засоби гігієни, засоби догляду за обличчям, тілом та волоссям; у Рьє - декоративна косметика; у Плоермелі – парфумерія. Системи менеджменту усіх трьох заводів мають сертифікати якості, екологічності та безпеки.

Формула краси Ів Роше

В основі філософії Yves Rocher – повага до краси Жінки та Планети. Тому ми щодня вдосконалюємо наші продукти, створюючи більш натуральні формули та екологічну упаковку. Сила наших формул в рослинних активних компонентах, які ми отримуємо з суворо контрольованих джерел та екстрагуємо натуральним способом для збереження всього потенціалу рослини. 

Test Jeremy

Продукт добавлен в список любимых.Открыть мои любимые продукты.