Назад

Розпочніть рік у гармонії!

Ось і настав 2020! Нове десятиліття - новий настрій. Скажіть «ні» стресам та наповніть життя спокоєм. Ми дамо кілька порад і розповімо, як знайти внутрішню гармонію.

Практики для підвищення психологічного комфорту

Медитація

Медитуючи, Ви концентруєтесь на відчуттях організму та свідомості. Техніка правильного дихання дозволяє зосередитися на своєму тілі та подумки створити навколо себе сферу, «бульбашку», що захищає від будь-яких зовнішніх подразників. У такому стані легше упорядкувати думки. Завдання - сфокусуватися на найпозитивніших. При цьому не треба намагатися піти від проблем та відгородитися від різного роду неприємностей, з якими доводиться стикатися щодня! Навпаки, «подивіться їм в очі», спробуйте зрозуміти, чому вони вас турбують, і знайдіть спосіб, як можна з ними жити, приймаючи ситуацію.

Не існує чудодійної формули медитації! Ця практика, спрямована на возз'єднання із внутрішнім «я», індивідуальна для кожного. Ви обираєте, проводити сеанс вранці або ввечері, сидячи на підлозі або на ліжку. Декому навіть вдається медитувати у транспорті!

Медитація спочатку може даватися нелегко, але зараз існує безліч семінарів, подкастів, мобільних додатків, які допоможуть вам у цьому. Секрет успіху: практикуйтеся часто та регулярно!

sowimage

Йога

Якщо Ви є постійним читачем нашого блогу Act Beautiful, то знаєте, що ми любимо йогу і не перестаємо розповідати про її переваги. Просто повторимо сказане: йога неймовірно корисна! Більше інформації у статтях минулих випусків.

Розмальовування, як зняття стресу

Це заняття не лише для дітей! Доведено, що творчість - один із найкращих способів звільнити свідомість та відволіктися від тривожних думок. Антистресові розмальовки для дорослих дозволяють розслабитися емоційно: концентрація на певній діяльності допомагає відключитися від зовнішнього світу. Мандали, пейзажі або більш складні візерунки з дрібними деталями, обирайте вподобану книжку-розмальовку та дайте волю своїм творчим здібностям!

sowimage

Ведення пунктового щоденника

Пунктовий щоденник або пунктовик, відомий також, як «буджо» - це блокнот, у якому записуються плани, завдання, ідеї.

Він значно полегшує організацію розпорядку дня та упорядковує Ваше життя. Ідея буджо належить американському дизайнерові Райдеру Кароллу.

Такий щоденник ідеальний для планування зустрічей та постановки цілей. Він допомагає підвищити свою продуктивність та нічого не забувати.

На відміну від традиційних блокнотів-календарів сторінки пунктовику мають тільки розмітку, а нумерацію завдань та дати Ви проставляєте самі на власний розсуд та за потребами. Планування у такому блокноті може здійснюватися щомісячно, потижнево або бути розбито по днях. Усе залежить від Ваших уподобань!

Буджо сприяє особистісному розвитку. У ньому Ви можете застосовувати різні тракери (системи відстеження) для аналізу свого настрою або звичок. Наприклад, присвойте певний колір своїм настроям (щастя, стрес, продуктивність) та звичкам (8-годинний сон, зайняття спортом, читання). Щовечора «розфарбовуйте» події минулого дня. Ви тренувалися один раз за тиждень, як і було заплановано? Вам вдалося зазнати менше стресу цього місяця? Тракери легко допоможуть відповісти на ці питання та досягти поставлених цілей.

Оформіть буджо замальовками та наклейками, так він набуде індивідуальності! Пошукайте інформацію в інтернеті та соціальних мережах: фанати пунктового щоденника діляться порадами та лайфхаками з його оптимізації, анімації та персоналізації!

 

 

sowimage

Поділіться в коментарях своїми порадами, як розпочати рік у позитивному руслі!

Поделиться