ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0

Эликсир Ботаник

Детокс-эффект для кожи

Найдено продуктов: 8 
Эликсир Ботаник
І на суші, і в океані, рослини є легенями планети, адже виробляють кисень, яким ми дихаємо. Нещодавні наукові відкриття довели, що там, де зустрічаються земля і море, рівень насичення киснем особливо сприятливий для людини – як для мозку, так і для тіла. Надихнувшись цими відкриттями, дослідники Yves Rocher створили інновацію 100% рослинного походження – нову гаму догляду для обличчя, що насичує шкіру киснем, у такий спосіб благотворно впливаючи на неї. Два запатентовані активні рослинні інгредієнти у її складі, вирощені в Бретані у Франції, – екстракт Настурції та екстракт мікроводоростей Тетраселміс – стимулюють виведення токсинів зі шкіри та насичення її клітин киснем. Наповнена силою та захищена, ваша шкіра виглядає здоровою та сяючою!
І на суші, і в океані, рослини є легенями планети, адже виробляють кисень, яким ми дихаємо. Нещодавні наукові відкриття довели, що там, де зустрічаються земля і море, рівень насичення киснем особливо сприятливий для людини – як для мозку, так і для тіла. Надихнувшись цими відкриттями, дослідники Yves Rocher створили інновацію 100% рослинного походження, що насичує шкіру киснем, тим самим благотворно впливаючи на неї.
Фильтр
Фильтр
По релевантности
По рейтингу
По названию (А-Я)
По названию (Я-А)
По возрастанию цены
По убыванию цены
Ритуал краси

Крок 01
Сироватка для Обличчя Детокс та Кисень звільняє шкіру від токсинів та захищає від негативних зовнішніх впливів, що спричиняють її передчасне старіння. Аквагелева, зволожувальна текстура Сироватки миттєво вбирається шкірою, насичуючи її клітини киснем, немов ковток свіжого повітря.

Крок 02
Денний Активний Догляд для Обличчя Детокс та Кисень допомагає закріпити ефект Сироватки. Вже після 1 місяця застосування мімічні і вікові зморшки скорочуються, шкіра оновлюється, наповнюється життєвою силою, набуває здорового та сяючого вигляду.

Крок 03
Догляд для Контуру Очей Детокс та Кисень створений спеціально для ніжної шкіри навколо очей. Він має текстуру освіжного гелю, а роликовий аплікатор забезпечує шкірі лагідний масаж. Шкіра контуру очей миттєво зволожена, сяюча і захищена від зовнішніх забруднень. Вікові та мімічні зморшки помітно скорочуються. Після місяця застосування темні кола навколо очей стають менш помітними, шкіра контуру очей оновлюється, має здоровий і сяючий вигляд.
Крок 04
Нічний Відновлювальний Догляд для Обличчя Детокс та Кисень має ніжну гелеву текстуру. Вже наступного ранку після застосування шкіра більш свіжа, пружна та відновлена.

Показать больше

  • 100% растительные
    активные ингредиенты

  • На наших полях мы ведем
    органическое земледелие

  • Наши продукты
    экодружественные

Показать больше
Продукт добавлен в список любимых.Открыть мои любимые продукты.