ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
До набору входять:
Опис

До складу набору входять:

  • Туш для Вій Довжина та Догляд, флакон 7,8 мл;
  • Демакіяж з Волошкою для Контуру Очей, флакон 100 мл.

Вам більше не потрібно обирати між довжиною та об’ємом: Туш для Вій Довжина та Догляд помітно збільшує довжину та об'єм вій, надаючи їм форми віяла.
Гнучка щіточка конічної форми забезпечує точне нанесення, ідеально профарбовує, подовжує та розділяє навіть найкоротші вії. Легка текстура дозволяє наносити туш у декілька шарів без утворення грудочок до отримання бажаного результату.
Веганська формула туші насиченого чорного кольору містить більше 83% інгредієнтів натурального походження, збагачена Рициновою олією та Волошковою водою для лагідного догляду за віями. Завдяки такому складу туш підходить для чутливих очей, у тому числі при носінні контактних лінз. Живить та зміцнює вії.
Рекомендації щодо застосування: наносити від коренів до кінчиків легкими зигзагоподібними рухами.
 

Демакіяж на основі Волошки Біо із заспокійливими властивостями делікатно очищує зону навколо очей, заспокоює та надає шкірі комфорту.  Не містить ароматизаторів, ідеально підходить для особливо чутливих очей та при носінні контактних лінз. Має нейтральний рівень pH для шкіри.
Результат: ефективне видалення макіяжу контуру очей без подразнення.
Рекомендації щодо застосування: наносити на контур очей за допомогою ватного диска. Підходить для тих, хто носить контактні лінзи.
Формула пройшла дерматологічне та офтальмологічне тестування.
 

Артикул : Y727

Відгуки
Показати більше
Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.