Поширені запитання

Кого ми шукаємо у команду Yves Rocher Ukraine?
У команду Yves Rocher ми шукаємо не лише професіоналів, а й людей, які поділяють наші цінності. Поважне ставлення до природи та до оточуючих – це фундамент нашої компанії.

Все, що ми робимо для бізнесу і для наших співробітників, ґрунтується на декількох цінностях:

Довіра – Відповідальність – Співробітництво – Визнання – Ініціативність

Ми постійно розвиваємося та невпинно працюємо над тим, щоб зробити нашу продукцію більш екологічною: над вдосконаленням веганських формул нашої продукції, над розробкою менш шкідливих для природи методів пакування та логістики товарів, над використанням матеріалів, що повністю підлягають сортуванню та переробці. І наші співробітники – це люди, які поділяють це прагнення повертати природі те, що вона дарує нам щодня.

Бути частиною команди Yves Rocher - це зробити свідомий вибір на користь екології, а також власного професійного та особистісного розвитку.
Як надіслати резюме
Якщо Ви бажаєте стати частиною нашої компанії, надсилайте резюме з поміткою "CV" на contact@yves-rocher.ua
Політика обробки персональних даних
Вітаємо Вас на сайті торгової марки «Yves Rocher» в Україні. Наш сайт використовує файли cookies та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також підвищити якість рекламних і маркетингових активностей. Якщо ви згoдні, продовжуйте користуватись сайтом. Якщо ні, просимо змінити відповідні налаштування вашого браузера і продовжити користуватися сайтом.
Докладніше