Yves Rocher - Експерт Рослинної Косметики з Франції, Інтернет магазин косметики і парфумерії.

Безкоштовна доставка у серпні

Отримуйте ексклюзивні пропозиції на email

Підписатися

БЕСТСЕЛЕРИ

Swiper demo
SEBO VEGETAL

Рододендрон Гренландський - рослина, що росте в канадських бореальних лісах. Особливість Рододендрона Гренландського полягає в його ідеальній взаємодії з навколишнім середовищем та в його унікальній здатності до саморегуляції. Влітку наш канадський партнер вручну збирає відновлювану частину рослини (листя) відповідно до принципів раціонального збору врожаю. Потім листя проходить процес натуральної екстракції, і наші експерти отримують активний інгредієнт 100% рослинного походження, який легко асимілюється шкірою. Пудра листя Рододендрона Гренландського з себорегулюючими властивостями, діючи в глибоких шарах шкіри, нормалізує роботу сальних залоз, перешкоджає появі блиску, бореться із запаленнями та покращує текстуру шкіри. Цей ексклюзивний активний інгредієнт повністю розроблений лабораторіями Yves Rocher від отримання рослинної сировини до виробництва екстракту та запатентований у Франції за його ефективність в догляді за жирною шкірою.

SEBO PURE VEGETAL

У підгамі SEBO PURE VÉGÉTAL наші експерти поєднали Рододендрон Гренландський та Грушанку. Настій з листя кущів Грушанки, що має очищувальні властивості, використовують в народній медицині. Протягом всього року листя збирають вручну та дистилюють для отримання саліцилової кислоти, що має антибактеріальну та очищувальну дію. На відміну від решти косметичного ринку, який застосовує саліцилову кислоту синтетичного походження, в підгамі SEBO PURE VÉGÉTAL ми використовуємо 100% рослинний інгредієнт, який ефективно бореться з недоліками шкіри. Для боротьби з недоліками шкіри експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher поєднали Рододендрон Гренландський та Саліцилову Кислоту 100% рослинного походження, що має антибактеріальну та очищувальну дію.

ЕКСПЕРТ РОСЛИННОЇ КОСМЕТИКИ® З ФРАНЦІЇ

БЕЗ СИЛІКОНІВ

Планета нам вдячна!

ВІТАЄМО ВАС В БУТИКАХ YVES ROCHER :

ЧИТАЙТЕ НАС В СОЦМЕРЕЖАХ

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ОФІЦІЙНИЙ САЙТ YVES ROCHER - ЕКСПЕРТА РОСЛИННОЇ КОСМЕТИКИ® З ФРАНЦІЇ.

Вже понад 50 років бренд Yves Rocher створює ефективні косметичні та парфумерні засоби на основі ретельно відібраних інгредієнтів рослинного походження: екстрактів, смол, масел і особливих видів воску. Команда досвідчених Експертів Yves Rocher ретельно контролює всі етапи виробництва продуктів: від дослідження властивостей рослин, вирощування якісної рослинної сировини і отримання активних компонентів до розробки формул, тестування засобів і створення екологічної упаковки. Саме повна залученість на кожному етапі виробництва продуктів дозволяє нам гарантувати високу якість формул Yves Rocher, створених відповідно до екоконцепції Бренда. Детальніше...
З моменту появи бренд Yves Rocher неухильно дотримується принципу активного захисту Природи, що полягає у відповідальній діяльності без шкоди для екології заради майбутнього нашої Планети. Ми піклуємося про збереження ресурсів і біорізноманіття Природи, тому віддаємо перевагу спеціально вирощеним рослинам, або використовуємо тільки ті частини рослин, які можуть бути відновлені. А для створення упаковки обираємо перероблений пластик і екологічні матеріали, які підлягають вторинній переробці: скло та картон. Формули Yves Rocher - одного з перших брендів, які відмовилися від тестування на тваринах - не містять інгредієнтів тваринного походження, парабенів, силіконів, мінеральних масел, консервантів, штучних ароматизаторів і барвників. А це означає, що вони є абсолютно безпечними для Вашого здоров'я!
Дізнатися більше про натуральну косметику Yves Rocher та ознайомитися з діяльністю Бренда, щоспрямована на збереження навколишнього середовища, можна тут. Обрати та придбати екокосметику Yves Rocher Ви можете будь-яким зручним для Вас способом: здійснивши покупку в мережі бутиків, а також зробивши замовлення через поштовий каталог або в інтернет-магазині косметики Yves Rocher Україна.