Щодня ми працюємо заради краси жінки з повагою до природи

ДЛЯ КРАСИ ЖІНОК

Ми безперервно удосконалюємось, щоб запропонувати Вам продукти на основі інгредієнтів переважно натурального походження з доведеною ефективністю для Вашої краси.

100%


активних інгредієнтів рослинного походження

Наші фахівці обрали Афлою за її загоюючі та виняткові захисні властивості –

Рослини завжди в центрі наших формул

Кожен день наші Експерти вивчають і розшифровують Геній Рослини, щоб обрати найкращі активні компоненти та отримати за допомогою унікальних технологій екстракції максимум корисних елементів.

1100


Понад 1100 інгредієнтів натурального походження

Максимум натуральних компонентів у формулах

Розробка формул проводиться в повній відповідності до європейських стандартів. Всі наші продукти розроблені з гарантією ефективності та безпеки, щоб Ви отримали максимальне задоволення від їх використання.

З ПОВАГОЮ ДО ПРИРОДИ

Захист навколишнього середовища лежить в основі всього, що ми робимо, - від створення косметичних продуктів до підтримки екопроектів Фонду Yves Rocher.

62


Вже 62 тонни пластика заощаджено з моменту запуску екоупаковки

100% упаковок наших продуктів розроблено в концепції екодизайну

Ми контролюємо весь життєвий цикл наших продуктів, що дозволяє нам зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Ми скорочуємо споживання складних для утилізації матеріалів, використовуємо матеріали, що підлягають вторинній переробці, для виробництва екоупаковки.

96%


нашого паперу виготовляється з деревини підвідомчих лісів*

*в 2015 році у Франції

100


100 мільйонів дерев буде посаджено Фондом Yves Rocher під егідою Інституту Франції до 2020 року

25 років підтримки екопроектів Фонду Yves Rocher

Ми підтримуємо Фонд Yves Rocher під егідою Інституту Франції в його діяльності, спрямованій на захист біорізноманіття нашої планети. Щорічно завдяки фінансовим відрахуванням компанії ми підтримуємо висаджування дерев по всьому світу та сприяємо жінкам, чиї ініціативи спрямовані на захист довкілля.
merci !