ЦІЛЬ:
100 мільйонів дерев:
85 966 489
 • вже висаджено

  РОЛЬ ФОНДУ YVES ROCHER –
  ДІЯТИ НА ЗАХИСТ БІОРІЗНОМАНІТТЯ:
  • підтримка жінок та їх проектів, які покликані захистити довкілля та створюють проактивні громади;
  • посадка дерев в Україні та в усьому світі, щоб зберегти екосистему Планети;
  • збереження унікальних та важливих видів рослин для майбутніх поколінь;
  • підтримка фотографів, які фіксують на камеру стан навколишнього середовища та кліматичні зміни.

  «Фонд Yves Rocher під егідою Інституту Франції був заснований більше 20 років тому як втілення відображення цінностей сім’ї Роше та бажання повернути Природі те, що вона так щедро дарує нам кожен день. Головна місія Фонду Yves Rocher – активно діяти на захист нашого спільного майбутнього та разом змінити світ на краще.»

  Жак Роше, Почесний Президент Фонду Yves Rocher під егідою Інституту Франції

  Земля Жінок

  Підтримка жінок в їхній боротьбі за збереження навколишнього середовища.

  Озеленимо планету разом

  До 2020 року Фонд зобов’язався посадити 100 мільйонів дерев, щоб зберегти екосистему та біорізноманіття Планети.

  Фотографія, люди та природа

  Фонд підтримує фотографів, які своїми роботами ілюструють різноманіття та багатство планети. За допомогою їх світлин ми відкриваємо красу навколишнього світу, щоб любити його та захищати.

  Рослини та біорізноманіття

  Фонд Yves Rocher захищає біорізноманіття рослинного світу. Рослини відіграють важливу роль в житті людей та є нашою надією на майбутнє.

  Фонд Yves Rocher під егідою Інституту Франції підтримує дві програми в Україні

  Ми глибоко переконані в тому, що кожній людині під силу змінити світ на краще. І зробити це набагато простіше, ніж здається на перший погляд. Великі успіхи досягаються щоденними вчинками кожного з нас!

  Озеленимо планету разом

  Проект був заснований в 2007 році, його основною метою є висадка 100 мільйонів дерев по всьому світу до кінця 2020 року. Адже посадити дерево - це захистити водні ресурси, очистити повітря від забруднень, надати притулок для багатьох видів тварин, зупинити вітрову ерозію ґрунту, запобігти опустелюванню, а значить - зберегти екосистему планети. Фонд підтримує дану програму в 35 країнах світу. Україна приєдналася до програми «Озеленимо планету разом» в 2012 році.

  Премія «Земля Жінок»

  Премія була заснована Фондом в 2001 році. Її мета - підтримати жінок в їхній боротьбі за збереження навколишнього середовища та надати грошові дотації на розвиток екопроектів. В Україні премія існує 10 років. Унікальність премії «Земля Жінок» полягає в тому, що з усієї України відбираються найцікавіші екологічні проекти, які вже знаходяться на стадії реалізації та мають конкретні досягнення. Автори трьох найкращих проектів отримують гранти на подальший розвиток. Отримання грошового призу - це новий імпульс для ще більш активних дій щодо поліпшення екологічної ситуації в Україні. За 10 років існування премії грошові дотації отримали 30 жінок.