400
жінок
отримали премію
2 млн
евро були сплачені
на реалізацію проектів з 2001 року с 2001 года
17
років
існування премії
11 країн-учасниць: Україна, Франція, Німеччина, Мексика, Швейцарія, Росія, Марокко, Португалія, Туреччина, Італія, Іспанія
Президент Фонда Yves Rocher
Главное – действовать,
и первые в этом всегда – женщины
- Жак Роше
Жак Роше, син засновника бренду Yves Rocher та президент Фонду Yves Rocher, ніколи не приховував свого істинного захоплення перед незламною силою Жінок. Саме Жінки і їх невичерпний ентузіазм та віра надихнули його на створення в 2001 році премії «Земля жінок».

ЦМета премії - підтримати Жінок в їх боротьбі за краще майбутнє та збереження навколишнього середовища, допомогти їм бути почутими, розповісти про їхні проекти та надати грошові дотації на подальший розвиток їхніх ініціатив.

МРІЄТЕ ЗРОБИТИ НАШУ ПЛАНЕТУ ЗЕЛЕНОЮ?


ЗНАЄТЕ ТИХ, ХТО ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ПРИРОДУ НЕ НА СЛОВАХ, А НА СПРАВІ?

22 липня 2018 року в Україні стартує прийом анкет на участь у премії «Земля Жінок», яка дає унікальний шанс 3 учасницям-фіналісткам отримати фінансову допомогу на розвиток проектів по захисту навколишнього середовища:

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ
1. Надішліть анкету та детальний опис проекту для участі у премії до 15 жовтня 2018 року.
2. Жюрі обере 3 найкращі проекти, що відповідають критеріям та правилам премії.
3. 3 учасниці-фіналістки отримають гранти на розвиток проектів по захисту навколишнього середовища.
ЛАУРЕАТ 1-Й ПРЕМІЇ "ЗЕМЛЯ ЖІНОК"
отримає можливість перемогти в Міжнародній премії
Лютий 2019
Онлайн-голосування серед 3-х фіналістів національної премії
«Приз глядацьких симпатій»
Квітень 2019 року
Міжнародна церемонія в Парижі
Гран-прі премії «Земля жінок»
Фонд Yves Rocher обирає найбільш цікавіші та перспективніші екологічні проекти,
які знаходяться на стадії реалізації, та надає їм новий імпульс для активних
дій щодо поліпшення екологічної ситуації в Україні.

Взяти участь в премії може кожна громадянка України старше 18 років. Для цього необхідно заповнити анкету та разом з описом проекту відправити до 15 жовтня 2018 року на електронну адресу olga.oshemetkova@yrnet.com або поштою в офіс «Ів Роше Україна» за адресою: 01001, місто Київ, площа Спортивна, будинок 1-А, 16-й поверх.

ІСТОРІЯ ПЕРЕМОЖЦІВ


У 2018 році трьома найбільш вражаючими та перспективними проектами в Україні,
які отримали гранти на подальший розвиток, були визнані:

Первое место
1-у премію та грант у розмірі 5 000 євро
Богдана Гапоченко
Экопроект «Нове життя старого листя»
1-у премію та грант у розмірі 5 000 євро отримала Богдана Гапоченко - автор проекту «Нове життя старого листя», мета якого утилізація опалого міського листя за допомогою вермитехнології (переробка їх каліфорнійськими черв’яками). Міські зелені насадження вбирають велику кількість токсинів та шкідливих речовин, які проникають в листя із забруднених повітря та ґрунтів. Дерева відфільтровують з повітря значну частину шкідливих речовин, накопичуючи їх в листі. Звичайний спосіб компостування опалого листя небезпечний, тому що, коли листя розкладається, всі шкідливі речовини знову потрапляють в ґрунт та ґрунтові води. Нерозумним є вивезення опалого листя з міста на сміттєзвалища, так звані «зелені полігони», і більш того категорично неприйнятним є процес спалювання опалого листя, який отруює повітря великою кількістю шкідливих хімічних елементів. Тому основна мета проекту полягає в тому, щоб утилізувати опале листя, перетворивши його в екологічно чисте добриво для міських клумб та газонів.
Второе место
2-ю премія
Ірині Скворцова
проект «Подаруй квітку місту»
2-ю премію та грант у розмірі 3 000 євро вручили Ірині Скворцовій автору проекту «Подаруй квітку місту», який передбачає збереження та відновлення біорізноманіття, розмноження і висадку на схилах Інгулу та Південного Бугу рідкісних первоцвітів, які занесені до Червоної книги України. Це сприяє поліпшенню естетичного вигляду Миколаєва та зеленої інфраструктури міста. Через залучення до висадки рослин виховувати у городян, молоді та дітей відповідальне ставлення до екології та цінності зелених насаджень.
3-ю премія
Леся Найчук
Экопроект «Ecobattle»
Третье место
3-ю премію та грант у розмірі 2 000 євро отримала засновниця проекту «Ecobattle» Леся Найчук, мета якого привернути увагу молоді до екологічних проблем і необхідності збереження навколишнього середовища, шляхом розробки та популяризації настільної гри «ECOBATTLE». Показати дітям, що освіта може бути цікавою та захоплюючою. Завдяки підтримці Вінницької міської ради та педагогічних колективів шкіл впровадити гру « ECOBATTLE » на уроках з екології, класних годинах тощо.
Международные победители
Победитель Мексика

ФРАНЦИЯ

Лора Боттинелли

Экопроект «ANACAONA»

Победительницей Международной премии «Земля Женщин 2017» и обладательницей денежного гранта в размере 10 000 евро стала лауреатка от Франции Лора Боттинелли с экопроектом «ANACAONA». Его цель – вторичная переработка использованного мыла, которое выбрасывают отели на острове Гаити. Деньги от продажи мыла идут на покупку и установку керамических фильтров в местных школах, чтобы у учеников был доступ к чистой питьевой воде.

МЕКСИКА

Сесилия Санчес

Выращивание хлебных деревьев и популяризация этого растения

Впервые международное жюри премии «Земля Женщин» учредили специальную премию, которую вручили лауреатке из Мексики Сесилии Санчес. Цель ее проекта – выращивание хлебных деревьев и популяризация этого растения среди местных жителей в качестве важного источника питания.

Победитель Турция