Способи доставки

Нова Пошта логотип


Кур'єрська
доставка
(особисто в руки)Термін*: 3 – 5 робочих днів

Вартість: 50 грн, при замовленні понад 375 грн - 15 грн, при замовленні понад 600 грн - безкоштовно.


 • При оформленні замовлення на сайті, оберіть спосіб доставки: «Кур’єрська доставка "Нова Пошта"», перевірте правильність вказаного номера мобільного телефона.
 • Кур’єр зв’яжеться з Вами за вказаним номером мобільного телефона, щоб уточнити місце та час доставки.
 • При отриманні Ви сплачуєте вартість замовлення готівкою кур’єру.

  При отриманні замовлення кур’єром «Нова Пошта» Ви маєте сплатити ТІЛЬКИ ПОВНУ ВАРТІСТЬ ЗАМОВЛЕННЯ.

 • *Термін починає перебіг з моменту закінчення обробки замовлення Відділом обслуговування клієнтів ТОВ «Ів Роше Україна»
Нова Пошта логотип


Доставка
у відділення
Термін*: до 5 робочих днів

Вартість: 40 грн, при замовленні від 375 грн – 15 грн, при замовленні від 600 грн - безкоштовно.


 • При оформленні замовлення на сайті, оберіть спосіб доставки: «Доставка до відділення "Нова Пошта"», перевірте правильність вказаного номера мобільного телефона.
 • Замовлення буде доставлено найближчим часом за вказаною адресою відділення «Нової Пошти». Вам надійде смс-повідомлення, коли Ваше замовлення буде доставлено у відділення.
 • Ви маєте сплатити вартість замовлення готівкою при його отриманні у відділенні.

  Тариф «Нова Пошта» за здійснення поштового переказу грошових коштів по Україні 1,9% від суми переказу, але не менш ніж 10,00 грн. Тариф вказано з ПДВ станом на 01.01.2018.

 • *Термін починає перебіг з моменту закінчення обробки замовлення Відділом обслуговування клієнтів ТОВ «Ів Роше Україна»УкрПошта логотип


Поштова
доставка


 

 
Термін*: 2 – 6 робочих днів

Вартість: Безкоштовно


 • При оформленні замовлення на сайті, оберіть спосіб доставки: «Доставка поштою», перевірте правильність вказаного індексу Вашого поштового відділення.
 • Якщо Ви вказали мобільний телефон, Ви отримаєте смс-повідомлення про виконання Вашого замовлення та про можливість його отримання у поштовому відділенні.
 • Ви маєте сплатити вартість замовлення при його отриманні у Вашому поштовому відділенні.

  ДОДАТКОВО при отриманні замовлення стягуєтья збір за поштовий переказ грошових коштів згідно тарифами ПАТ «Укрпошта»..

 • *Термін починає перебіг з моменту закінчення обробки замовлення Відділом обслуговування клієнтів ТОВ «Ів Роше Україна»Оплата логотип


Оплата


ЯК Я МОЖУ ОПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?


Для Вас доступні наступні способи оплати:
- Оплата готівкою при отриманні замовлення;
- Онлайн оплата при оформленні замовлення на сайті.


ЯК ОПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ БАНКІВСЬКОЮ КАРТОКОЮ?


При натисканні кнопки «Завершити замовлення». Ви будете перенаправлені на захищену сторінку оплати. Вам необхідно ввести дані номера картки, термін дії картки, а також СХЛАкод. Перевірте параметри платежу та натисніть кнопку «Продовжити». Після успішної оплати на вашу електронну адресу буде надіслано лист з підтвердженням та номером вашого замовлення.


ЧИ МОЖУ я БУТИ ВПЕВНЕНИЙ (-А) В БЕЗПЕЦІ ПЛАТЕЖІВ?


Ми співпрацюємо з компанією Рortmone.com, яка отримала сертифікат 499938160180305, виданий німецькою компанією SRC (Security Research and Consulting GmbH). SRC — незалежна аудиторська компанія, що проводить сертифікацію на відповідність усім вимогам безпеки (Mastercard Site Data Protection і VISA Account Information Security), встановленим основними платіжними системами VISA і Mastercard.


ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НЕ ВИХОДИТЬ ОПЛАТИТИ КАРТОЮ?


Перевірте дані Вашої картки і наявність достатньої кількості грошових коштів, а також термін дії карти. При отриманні одноразового пароля від банку- емітента переконайтеся, що він був правильно введений. При виникненні питань зверніться в нашу службу Підтримки (044) 461-04-04