Бальзам для Волос Питание и Шелковистость
Збільшити
Растительный Уход для Волос

Бальзам для ВолоссяЖивлення та Шовковистість

Живить сухе волосся

Дослідники Рослинної Косметики® Yves Rocher вибрали Овес, вирощений згідно з принципами біологічного землеробства, за його живильні властивості, щоб сухе волосся отримало м’який дбайливий догляд і знову стало напрочуд шовковистим.

Овес традиційно вирощується у Східній Європі, де переважає помірний клімат, щоб дозрілі зерна вщерть наповнилися корисними крохмалями і білком.
Молочко Вівса, добуте із зерен, завдяки своєму багатому складу, до якого входять мікроелементи, ліпіди, крохмалі та білкові речовини, здатне глибоко наситити сухе волосся цілющою силою і повернути йому здорове сяйво та слухняність.

Дуже часто сухе від природи волосся отримує недостатнє живлення з тієї причини, що шкіра голови також страждає від сухості.
Кровообіг у сухій шкірі порушується, тому волосяна цибулина недоотримує живлення й енергію і з часом змінює структуру волосини.
Поступово волосся стає неживим і тонким, починає ламатися, з’являються посічені кінчики.

Активні елементи Вівса справляють зволожувальну, протизапальну та антиоксидантну дію на шкіру, сприяють регенерації, ефективно заспокоюють і усувають сухість шкіри.

Поради щодо застосування:
Нанесіть невелику кількість бальзаму на чисте вологе волосся і розподіліть по всій довжині м’якими масажними рухами, через декілька хвилин змийте злегка теплою водою.

Бальзам не містить силікону, парабенів і барвників.
picto-best
95грн.
image-12079

Код: 12079

Тюбик: 150 мл

Цього товару немає на складі