Бальзам после Бритья
Збільшити
yves rocher
АНТСКИЙ БОБ

Выращенный в Бразилии по принципам биологического земледелия.

Благодаря своим активным компонентам - рутину, софорину и флаваноидам,Растительный Экстракт Антского Боба укрепляет стенки сосудов и выравнивает кожный тургур, делая незаметными мелкие сосуды и капилляры, являющиеся причиной не эстетичного эффекта покраснения кожи.
Yves Rocher Homme

Бальзам після Гоління

Заспокоїть чутливу шкіру і подарує комфорт

Відкрийте для себе наш спеціальний догляд для чутливої шкіри обличчя, створений з урахуванням особливих потреб шкіри чоловіків, схильної до подразнення і почервоніння.

Основною причиною почервоніння та запалення чутливої шкіри є занадто тонкі і близько розташовані до поверхні шкіри кровоносні судини. Зіштовхуючись з агресивним середовищем (вода, гостре лезо бритви та інші фактори, що подразнюють шкіру), судини надмірно розширюються і наливаються кров’ю, викликаючи неестетичне почервоніння і відчуття дискомфорту.

Дослідники Рослинної Косметики® Yves Rocher підтвердили високу ефективність рослинного екстракту Антського Бобу, здатного заспокоювати чутливу шкіру обличчя, прибирати почервоніння і подразнення, запобігати появі неприємного відчуття стягнутості шкіри.

Бальзам збагачений дорогоцінною олією Каріте, яка дарує чутливій шкірі комфортну м’якість і ніжність, пом’якшуючи та живлячи її, і залишає неймовірне відчуття комфорту на цілий день.
295грн.
image-24405

Код: 24405
:
Флакон: 100 мл