Назад

Мета: гарне самопочуття!

Гарне самопочуття, як фізичне, так і душевне, залежить від того, що знаходиться в нашій тарілці. Сьогодні ми розповімо, як привести себе до форми без особливих труднощів.

ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ = ГАРНИЙ НАСТРІЙ

sowimage

Ми не завжди усвідомлюємо, що існує зв'язок між нашим душевним благополуччям і тим, що ми їмо. Щоб добре себе почувати, необхідно харчуватися збалансовано 3-4 рази на день. Що ж таке збалансоване харчування?

Ось кілька порад, як привести в гармонію свій раціон:

  • Порція білків: м'ясо, риба, яйця або рослинний білок
  • Порція овочів: в сирому або вареному вигляді (2/3 тарілки)
  • Порція крохмалевмісних продуктів : макарони, рис, картопля, бобові, крупи (1/3 тарілки)

Намагайтеся урізноманітнити харчування, щоб страви не набридли, і вам не доводилося вживати їх з небажанням. Як уберегти себе від спокуси фастфуду:

  • Приготуйте їжу в неділю на декілька днів вперед (відваріть більше крохмалевмісних продуктів та овочів).
  • Заморозьте пакети з попередньо нарізаними, але не приготованими, сирими овочами, щоб вони завжди були під рукою, коли необхідно, наприклад, після повернення з відпустки.
  • Вирушаючи за покупками, плануйте меню на тиждень, і ніколи не купуйте продукти на голодний шлунок. Це перший крок до схуднення.

 

sowimage

Заморозьте пакети з попередньо нарізаними, але не приготованими, сирими овочами, щоб вони завжди були під рукою, коли необхідно, наприклад, після повернення з відпустки.
Вирушаючи за покупками, плануйте меню на тиждень, і ніколи не купуйте продукти на голодний шлунок. Це перший крок до схуднення.

Нашому тілу для життєдіяльності необхідна енергія, таким чином, відбувається природний процес спалювання калорій. Можна прискорити метаболізм заняттями спортом, силовими навантаженнями або активним способом життя.

Потрібно досягти дефіциту калорій, тобто витрачати більше енергії, ніж надходить з їжею.

Додаткові підказки: стійте, а не сидіть в громадському транспорті, ходіть по сходах, пийте більше води, не харчуйтеся "магазинними" продуктами (в них ховається цукор, а також сіль, яка утримує воду в організмі).

І ще! Харчуючись здоровою, збалансованою їжею, іноді дозволяйте собі невеликі «смаколики», які приносять вам задоволення, наприклад, на вихідних. Ідеальне поєднання - правильне харчування та фізичні навантаження.

 

Якщо у вас виходить втрачати вагу без занять спортом, все одно рекомендуються регулярні фізичні навантаження, щоб прискорити процес схуднення, привести тіло в тонус і дати організму необхідну життєву енергію.

Порада: Зміцнюйте м'язи, це допоможе швидше скинути вагу.

 

sowimage

Гладенька та пружна шкіра:

Практично всі жінки мають прояви целюліту. І хоча складно позбутися його повністю, ви можете зменшити ефект «апельсинової кірки», використовуючи спеціальні сироватки та креми: наприклад, Антицелюлітний Зволожувальний Лосьйон або Сироватку для Тіла Бездоганність Форм та Пружність Шкіри.

Ваша шкіра отримає необхідне зволоження, стане більш пружною та рівною.

А які поради для гарного самопочуття можете дати ви? Поділіться з нами в коментарях!

Поделиться