Назад

Що таке парабени?

Що таке парабени і чому вони використовуються в косметиці?

Парабени — це консерванти, які завдяки своїм антибактеріальним властивостям широко застосовуються в косметиці і продуктах харчування. Це робиться задля безпеки споживачів. І так, одразу логічне питання: якщо їх використовують для моєї безпеки, тоді чому чутки про них настільки суперечать одна одній?

Перш за все, важливо знати, що існує кілька типів парабенів, і не всі вони шкідливі для здоров'я. Деякі з них були визнані безпечними за висновком органів охорони здоров'я, в той час як інші парабени, як вважають вчені, можуть порушувати роботу ендокринної системи і приводити до гормональних проблем.

sowimage

Варто чи ні триматися подалі від парабенів?

Оскільки в Yves Rocher ми приділяємо пильну увагу новітнім науковим розробкам, а також дбаємо про безпеку наших клієнтів, ми зацікавилися цією проблемою досить давно (навіть раніше, ніж ви можете собі уявити!). Починаючи з 2011 року ми вживаємо різні превентивні заходи, а також шукаємо альтернативні компоненти, щоб зберегти склад наших формул. Тому на сьогодні ми з гордістю можемо сказати, що понад 97% наших косметичних продуктів не містять парабенів!

Як нам це вдалося?

Все просто, існує два способи:

- Деякі косметичні продукти не потребують консервантів, наприклад, парфуми, туалетна вода, помади, лаки для нігтів, деякі креми і т. д. Тому ми їх туди не додаємо!

- Для інших продуктів ми просто знайшли альтернативний спосіб зберігання, замінивши парабени на не менш ефективні консерванти, такі як: сорбінова кислота, сорбат калію або бензоат натрію. Ці консерванти визнані безпечними і часто використовуються в сертифікованих органічних продуктах.

sowimage

97% наших косметичних продуктів не містять парабенів, а як щодо інших 3%?

Дійсно, що входить в ці 3%? Нам важливий склад наших формул! Ми багато працюємо над тим, щоб знайти безпечні альтернативи. Але оскільки ми ще в пошуку надійного, ефективного та безпечного рішення, ми застосовуємо тільки санкціоновані парабени і додаємо їх рівно в тій кількості, в якій вони необхідні, — не більше і не менше, щоб зберегти якість наших продуктів і забезпечити безпеку наших клієнтів! І повірте, краще зберегти парабени в складі кількох продуктів, ніж ризикувати здоров'ям клієнтів через те, що косметичні засоби погано збереглися.

І оскільки ми постійно покращуємо якість нашої косметики, ми взяли на себе зобов'язання до 2021 року знайти безпарабенове рішення для всієї нашої продукції!

Поделиться