Назад

День Матері

Напередодні Дня Матері ми не лише поділимося історіями мам, але і розповімо, як підготувати мамі подарунок до цього свята, зроблений своїми руками!

Маріон, мама Ірис 4,5 років.

«Я - мама-квочка! Я завжди намагаюся бути поруч з дочкою, для мене це важливо, мені важко розлучитися з нею більше, ніж на три дні (сміється).

Їй 4,5 роки, вона дивовижна дівчинка, дуже турботлива та уважна по відношенню до мене, можу сказати, у неї «велике серце». Вона весь час проявляє свою любов, дарує мені невеликі подарунки, які я можу забрати на роботу, вони повинні постійно нагадувати про неї. В останній раз вона подарувала «дорогоцінний» камінчик, щоб я поклала його на робочий стіл. Це так мило.

Перед тим, як стати матір'ю, мені здавалося, що народження дитини змінює жінку. Насправді, ми не змінюємося, змінюється наше життя, нам доводиться чимось жертвувати, дитина стає для нас пріоритетом, це абсолютно природно, та всі зусилля того варті. Але я також намагаюся іноді приділяти час і собі, проводити його з моїм коханим або спілкуватися з подругами.

У День Матері будь-які, навіть невеликі знаки уваги приносять мені величезне задоволення. Минулого року вона зі своїм татом зробила мені намисто з макаронів та пір'я. З нянею вони зробили для мене люстерко, щоб я змогла забрати його на роботу. Їй дуже подобається рукоділля. Вона дуже турботлива, все, що вона робить, приносить мені радість! »

sowimage Marion

Все, що вона робить, приносить мені радість

Клара, 22 роки, її маму звуть так само, 57 років.

«Моя мама - супер-жінка, вона завжди встигала займатися мною та моїм братом, при цьому будуючи свою кар'єру.

Вона доброзичлива, турботлива та любляча. Вона завжди готова вислухати та поговорити. Я можу обговорювати з нею практично все і знаю, що вона мене підтримає! Один з найяскравіших спогадів в наших стосунках "дочки-матері" - день, коли я приїхала з Лондона, щоб піти з мамою по магазинах і допомогти їй вибрати весільну сукню.

Мої батьки одружилися минулого року. Ми провели цілий день в магазинах у пошуках ідеальної сукні, і моєму батькові вона дуже сподобалась. Сподіваюся, одного разу, коли мені доведеться обирати сукню для себе, допомагати мені буде мама, і ми проведемо ще один дивовижний день разом! Я також хотіла б помандрувати з нею та продовжити нашу традицію спільних вечірніх переглядів улюблених серіалів. Нам треба створити ще так багато нових спогадів!»

 

Ідеальний подарунок: Туш для Вій Об'єм 360° блакитного кольору або гамма Анти-Аж Глобаль, їй дуже сподобався денний крем. І ще багато ласки та ніжності! Що може бути кращим подарунком для мами?

sowimage Clara

Вишита футболка / носовичок

1/

Для цього знадобляться:

  • голка, нитки,
  • біла футболка,
  • п'яльці, маркер,
  • що змивається, або олівець.

Розкладіть футболку на пласкій поверхні та нанесіть на неї маркером текст вишивки. Ми вирішили вишити «море позитиву».

Розмістіть п'яльці навколо майбутньої вишивки та закріпіть їх на тканині.

 

2/

Почніть вишивати справа наліво. Пропустіть голку з ниткою з вивороту футболки на лицьову сторону на початку напису. Витягніть нитку повністю. Великим пальцем лівої руки натягніть нитку вліво та утримуйте її.

Пропустіть голку назад всередину в місці виходу нитки, потім зробіть стібок по ходу малюнка на відстані 1мм, продовжуючи утримувати нитку великим пальцем лівої руки. Не затягуйте нитку повністю, так у Вас вийде невелика петля.

 

 

 

 

sowimage
3/

Щоб зробити наступну петлю, пропустіть голку всередину попередньої, дотримуйтеся лінії малюнка. Намагайтесь робити кожен стібок на відстані 1мм, так всі петлі будуть одного розміру. Продовжуйте вишивати по нанесених лініях.

 

4/

Коли ви дійдете до кінця напису, пропустіть голку всередину, виверніть футболку і закріпіть нитку вузлом з виворітного боку.

Розкажіть про свою маму, яка вона? Що ви для неї готуєте на День Матері? Поділіться з нами в коментарях!

Поделиться